Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

josifek
4. kvě 2009

Ahoj děvčátka my jsme byli docela hned rozhodnuti o jméně miminka já měla na starost holčičí a můj přítel klučičí,tak jsme si to řekli až přišli výsledky plodové vody a bude to holčička a bude se jmenovat Simona Mia,pokud by to byl chlapec tak to by byl David 🙂 .Líbil se mi význam jmen Simona je v řečtině ta co naslouchá a Mia znamená jedna 🙂 Přeji tedy vám všem ať máte snadné rozhodování 🙂

andelka
4. kvě 2009

nunacek: Mně se Tarja líbí, ale muselo by se to hodit k příjmení, je to nezvyklé. A Tarja Turunen je moje oblíbená zpěvačka 🙂

blka
4. kvě 2009

Mně se Tarja nelíbí. Přijde mi to jako zkomolenina jména Darja.

anjelik123
4. kvě 2009

ahojte...skuste kuknut stranku babynamer.com mozno si nieco pekne vyberiete

jana.jaro
4. kvě 2009

Ahoj,co holky myslíte máme vybraná jména na holčíčku Ema,Eminka,Emička,nebo Julie,Julinka?Nemůžem se dlouho rozhodnout.Pořát to měníme a zmenšujeme seznam,až máme tyto dvě 😒 .

nunacek
4. kvě 2009

andelka: Když ono u holky je to těžké, teď by se to k příjmení hodilo, ale až se vdá třeba za pana Nováka nebo Vomáčku, tak to by bylo hrozný 😒 Fakt je to tvoje oblíbená zpěvačka? To je bezva 🙂 Nám se s manžílkem taky líbí 🙂 A co je fakt super, tak je písnička Our farewell, kterou Tarja zpívá s Sharon den Adel z Within Temptation 🙂

andreasek82
4. kvě 2009

jani mne se moc libi julinka, ale zalezi take na prijmeni.. 🙂

nunacek
4. kvě 2009

jana.jaro: V souboji Ema x Julie u mě vede Ema 🙂

jana.jaro
4. kvě 2009

andreasek,příjmení Velínská,tak fakt nevím co se hodí víc 😒

nunacek
4. kvě 2009

Ema Velínská x Julie Velínská - prostě Ema je hezčí 🙂

andreasek82
4. kvě 2009

nunacku dovoluji si nesouhlasit! 😠 😀
mne se vic libi julie 😉 🙂

jana.jaro
4. kvě 2009

to bude asi boj,jeden den jsem rozhodlá pro Emu,druhý den zase julii.No jo,jsem narozená ve znamení vah.S tím bojuju celej život.A jinak díky holky 🙂

nunacek
4. kvě 2009

andreasek: Na nesouhlas máš samozřejmě právo 😀 😀 😉

andreasek82
4. kvě 2009

nunacku 😀
jani no proste az se mala narodi, tak ono ti jedno jmeno bude k male pasovat vic, uvidis 😉

petrusam
4. kvě 2009

hlasuji pro Emu 😀

zuzana76
4. kvě 2009

mne sa tiez viac pozdava Julie Velinska , hoci u nas by to bola Julia

nunacek
4. kvě 2009

Mě se docela začalo líbit jméno Marek. Je to sice takové "obyč", má ho v ČR 54 441 lidí, ale nějak se mi zalíbilo... Co na něj říkáte?

gtver
4. kvě 2009

blka, vždyť to taky je finská varianta Darji 😀

gtver
4. kvě 2009

nunacek, Marek patří k těm, co se mi líbí (čili mít doma fotbalovou jedenáctku, asi by se na něj dostalo) ale vyrojilo se jich teď opravdu hodně.

andreasek82
4. kvě 2009

nunacku, marek je moc hezky, ja jsem take chtela pro chlapecka, ale jedine minus bylo, ze prijmeni by koncilo take na k, marek gajdik mi pripadalo zvlastni.. 😅

nunacek
4. kvě 2009

andreasek: To máš pravdu, to by asi opravdu nebyla nejlepší kombinace"k" a "g"...

nunacek
4. kvě 2009

gtver: Tak to my bychom mohli mít Klabzubovu jedenáctku z holek, u těch se nám líbí víc jmen než u kluků 😀

gtver
4. kvě 2009

andreasek, znám Marka, jehož příjmení na K končí i začíná a má v příjmení i to R, E, A 🙂

andreasek82
4. kvě 2009

no to by mi ani tak neprislo, spis proste to zakonceni krestniho jmena i prijmeni.. mareK gajdiK vis.. to same treba jako patrik gajdik, jinak se mi moc libi obe jmena.. kdyby to byl u nas chlapecek, tak by to byl asi filipek nebo šimon 🙂

gtver
4. kvě 2009

nunacek, no já bych měla obrovský problémy 😀 , ale došlo by prostě na ty "hezký" jména, který nemám jako favority, ale zbydou při "vyškrtání kalendáře" 😀

gtver
4. kvě 2009

andreasek, ja jsem to příjmení nechci psát, ale představ si rek krek 😉

gtver
4. kvě 2009

*nechtěla

andreasek82
4. kvě 2009

gtver jasny chapu.. 🙂
no je to tezky se jmeny, proste je treba spoustu hezkych krestnich jmen, ale musi se brat ohledy na to prijmeni no.. nekdy to proste nesedi..

nunacek
5. kvě 2009

andreasek82: Tak to mě by zas nevadilo to k na koncích, ale spíš to k a g 😅 😀 My máme příjmení na "S" a manželovi se líbí jméno Andreas...ale prostě jméno končící na S a příjmení začínající na S se blbě vyslovuje 😒

andreasek82
6. kvě 2009

nunacku no to je taky pravda, by to splyvalo.. 😒