• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
kamosce se narodila Ruby, me se to normalne tak libi....:grinning: :grinning: :grinning:
ja jsem jeste zadnou Ruby nikde nepotkala (mozna ta z Gilmorek? bylo to vubec Ruby?:sweat_smile:)....

no a Phoebe bych dala hned..to by me mama i bracha snedli laskou asi...:grinning:
ale to nepujde...:sweat_smile:

a co ten kluk?:(
21. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemyslíš Rory? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky je to od R :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Alči bych si tipla Ester - ale těch není tak málo v ČR. Mě to jméno nikdy moc nebralo, ale teď náme malou Esterku a začalo se mi doooost líbit. By se hodilo i k té Stele, ale Artu nechce "R" :confused:

Já zatím jen přemýšlím - ještě to není na programu dne, ale všude říkám, že holčička bude Klárka, aby pasovala ke Karlíkovi, no ale někde vzadu v hlavě mám stejně založenou Lindu - ta se mi líbí moc, nebo když se nepřemnožej ty Esterky, tak bych byla i pro ni - no ale třeba to dopadne jako u Marinky a Alči a vybereme úplně něco jiného. No a pak je tu ještě varianta, že to bude druhej chlapák a tam jsem ulítlá na Artura :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Kači, Ester je krásný jméno, to bych dala já osobně hned, ale nemůžu, protože právě končí na "r" a to by bylo sakra hrčivé a ostré s tím proklatým příjmením :grinning: jo a taky význam jména Ester je hvězda a význam jména Stela je také hvězda, takže bych měla doma hvězdy dvě haha:grinning: a u tebe hlasuju za Ester určitě víc než za tu Klárku :slight_smile:

a u Alčátka mě ještě napadla Zoe, těch je v ČR taky málo :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,u nás se také diskutuje na téma jak se bude naše mimi jmenovat.Zatím nevíme,jestli je to holčička nebo chlapeček,ale máme vybrané jména Jakub a Vanessa
21. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
artu, s tou Zoe to je dobrý - těch je 79 :sweat_smile: , takže :wink: Já jsem přemýšlela u Alči nad Zojou, ale spíš by to mohlo vypadat na tu Zoe :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, že by :grinning: no napadla mě i ta Dora, že by se Alčátko inspirovalo Kyticí, kterou nedávno dávali v tv :sweat_smile:
21. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
artu, koukla jsem na četnost - těch je dost :wink: celých 298 :slight_smile: Alča psala kolem 70 ne??? :confused:
21. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pane jo, já už se taky nemůžu dočkat, co to bude za jméno. Nelenila jsem a našla si četnost jmen a první mi do oka padla Rút,takže jestli se tady uzavírají nějaké tajné sázky, tak já sázím na Rútinku :grinning:
21. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, jo, ale inspirovala se tv, tak mě to napadlo :grinning:
21. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mimo téma Cairo moc gratuluju k těhu :dizzy_face: S klučičím jménem neporadím. Přijde mi, že žádný pěkný nejsou :sweat_smile: Jak jsem psala, tak u nás je favorit Vincent, František (je to ale můj táta, takže spíš ne), pak se mi líbí Erik no a tím můj seznam končí :sweat_smile: Ale já bych byla bezradná i u druhého holčičího :unamused:
21. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se z klučičích líbí - Richard, Albert, již zmiňovaný Artur - prostě ty tvrďárny - chlapská jména :grinning: A kdybych měla mezinárodní příjmení tak asi Alex, Erik taky není špatný, ale k našemu českému příjmení by to nebylo hezký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem u chlapeckých celkem bezradná, chtěla bych zase bez "r" :sweat_smile: líbí se mi Samuel, Vilém i Vincent, ale žádné není to pravé...
21. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se docela zalíbilo jméno Alfréd :sunglasses: Jako malý by byl Alfík a velký by byl Fredo :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: ale to mi taky neprojde ... budu ráda za Jiřina po manžovi :grinning:
21. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem docela čuměla, že se rozmohlo jméno Vavřinec = Vávra. K tomu bych asi cestu taky nenašla :sweat_smile:
21. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mobi - jo tak to je pro mě taky z říše pohádek.

Jeden kolega má Anáše - chtěli holčičku Annu a byl chlapeček, tak flexibilně zareagovali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak Rút a Zoe jsou ještě v kurzu, bychom měly začít uzavírat sázky, co? :grinning:
21. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě je Zoí (ani nevím jak se to skloňuje :sweat_smile: ) 79, takže ta to nebude :grinning:
21. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacerka: to jako vazne Anás? ( nejdou mi hacky) to by mi prislo uz jako anál... :sweat_smile:

Emma: Ruby a Rory se mi taky moc libi..jenze ta anglicka vyslovnost pismene R je takova divna takove to R s horkym bramborem v hube...takze se snazim vyhnout jmenum s R...i kdyz z klucicich se mi desne libi Ryan,ale to erko mi to proste kazi...Manza by docela bral Jamie pro kluka a prostredni jmeno Lucas.. ale ja bych radeji dala James Lucas a rikat mu Jamie, neumim si predstavit dospeleho chlapa jak mu rikaji Jamie ( teda krom Jamie Olivera a i tak mi to prijde detinske) takze pokud by byl James tak si v dospelosti sam muze vybrat co se mu libi- ale zase mi to prijde desne obycejne, James je kazde druhe dite tady...ja bych chtela neco neobvykleho..libi se mi fakt jmena, ktera nema kazde druhe dite v okoli :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo, jj, Anáš - je jich 12 v republice :wink: Ale on je tak celkově odlišný, takže se to k nim hodí - i k příjmení se hodí :wink: Ale v jeho kůži bych být nechtěla :confused: :pensive:

Tak potom ta Lara nebo Tara - těch je méně než 70 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim,ze to bude Lara..i kdyz ja miluju jmeno Tara :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se moooooooc líbí jméno Darien, Helena Houdová tak pojmenovala svýho chlapečka a já nad tím vážně začínám uvažovat, pokud jednou budu mít druhý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni dávali v TV Laru Croft?? :confused: :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale vím, že dávají Návrat do ráje a tam je Tara :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můj další tip vedle Zoe je Thea, těch je v ČR 68 :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
artu - jsi nápaditá :grinning:
21. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Lara i Darien je dobrý, ale ta jména nejsou vůbec v kalendáři, já bych ráda jméno co je v českém kalendáří, ale vím,ž e někomu to vůbec nevadí...
21. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, já jsem na jména trošku úchyl :grinning:
21. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
alča se asi baví, jak nás tu zaměstnává, co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek