Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
makelka
21. črc 2009
artuse já mám Tobiáše a ten v kalendáři taky není 😎 😃 😃 😃
caira
21. črc 2009
kacerka: presne od navratu do raje Taru zboznuju.. x-) je to krasny jmeno co?

holky ja si myslim, kdyz Alca psala, ze to bude kratke jako Nela tak to bude i na podobny styl..takze neco ctyrpismenkoveho 😉

a jestli v CR davaji ted navrat do raje tak ja teda hlasuju misto Lary pro Taru 😃
artuse
21. črc 2009
jj, Alčátko se musí bavit 😃

makel, já vím, že Tobiáš v kalendáři není 🙂 a slavíte někdy svátek nebo ne?
kacerka
21. črc 2009
artu, já se taky ráda bavím o jménech, ale až takové extrémy moc nesleduji. Neobvyklá jména mám ráda, ale zase to nesmí být až tak moc nářezový 😃 😃
mobina
21. črc 2009
Thea mi padla taky do oka, ta hraje v Ulici. JInak Alča nepsala, kdy se rozhodli, takže za posledních 8.měsíců Laru myslím dávali, u Návratu do ráje si tak jistá nejsem 😃 A jeslti v něčem figurovala Rút fakt nevím. Nenapadá vás nějaký film? 😃
caira
21. črc 2009
souhlasim, ze Alca si musi smichy poustet do gati, ale alespon se tu nenudime 🙂
kacerka
21. črc 2009
cairo, tak Tara jde mimo mne - neumím si představit, že by se tak jmenovala moje potencionální holčička, ale je to hlavně daný tím příjmením - to by se k nám fakt nehodilo =-)
kacerka
21. črc 2009
mobi - Rút je víc než 70 - tu škrtáme
mobina
21. črc 2009
Kaci podle mého seznamu je Rút 66 😃 😎
artuse
21. črc 2009
Kači, ono je otázkou co je nářezový 😃 pro každého asi něco jiného, já mám ráda trochu neobvyklá jména, ale nemusím příliš exotická a zahraniční...a Thea, Rút, Zoe se mi líbí (ale asi bych je nedala, nehodila by se ani k příjmení)...Lara a Tara už méně...
caira
21. črc 2009
kacerka:no u nas je to prave to, ze ja si muzu navymyslet co chci..k prijmeni Callaghan mi to projde 😃

a souhlasim, ze Rut skrtneme 😃 😃 😃
emamamamu
21. črc 2009
a co Roza?
kacerka
21. črc 2009
mobi - hele máš pravdu - já ji tam měla jako Rut 😉
mobina
21. črc 2009
A co Vesna, ta hraje v Samotářích a ty určitě dávali 😃 😃 😃
Mě to tak baví, ale už aby Alča porodila 😃
artuse
21. črc 2009
já bych Rút neškrtala 😃 😃
mobina
21. črc 2009
Hele a co Mona? 😎
kacerka
21. črc 2009
artu - mám to podobně jako Ty, ale asi bych zase až takovou nezvyklost nedala 😉 , už jenom kvůli tomu dítku, aby si nepřipadalo za exota 😉
kacerka
21. črc 2009
janě Rút s dlouhým neškrtáme - se omlouvám 😃 😃
caira
21. črc 2009
holky copak oni davali v TV neco s Rút? preci Alci naznacovala, ze to nekde slyseli v Tv nebo tak?
mobina
21. črc 2009
A nehraje Rút v tom filmu od Viewegha? Nemůžu si vzpomenout na název...
kacerka
21. črc 2009
Myslíš "Účastníky zájezdu"?
emamamamu
21. črc 2009
Alcatko je trhla, ale Rut by preci nedala😃
mobina
21. črc 2009
Ne ne ten druhý. Hraje tam Stašová a Vašut.....
artuse
21. črc 2009
nebo Román pro ženy :-p tam byla Laura :-N
kacerka
21. črc 2009
mobi, tak tam byla Laura 😉
mobina
21. črc 2009
Hele a v účastnících jak se jmenovala Květa Fialová?
kacerka
21. črc 2009
Laura by se mi líbila, kdybysme neměli české příjmení :-p
makelka
21. črc 2009
artuse našla jsem na netu, že je to staré biblické jméno a má svátek ve stejný den jako Antonín, to jest 13.června 😉
kacerka
21. črc 2009
mob, já si myslím, že tam Rút byla, ale nevím kdo - musela bych se podívat do knihy, ale nechce se mi hledat - film mě moc nebere, ten jsem viděla asi jen jednou :-p

Začni psát odpověď...

Odešli