• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
janea : Oskarovi jako malýmu bych rikala Oskárku, Osiku, Os, Osíšku
29. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: No já mám vybrané pro chlapečka Andrei a holčička Sofie nebo Bibiana
29. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje učitelka měla Oskara a říkali mu Oki :slight_smile: Taky hezký jméno - nebo Oliver :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak ja se k vam pridam. Jak se vam libi jmeno Angelo?
29. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
angel99...záleží na příjmení,...jinak jméno proč ne :wink:
29. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prijmeni mame cizi, takze se to k sobe hodi, ale ja nevim nejak si na to nemuzu zvyknout, tohle jmeno totiz vybral pritel.
29. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, mám-li být upřímná, mně se to moc nelíbí :sweat_smile: Jaké jméno se líbí tobě??
29. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim ja jsem jeste nepremyslela, ja mam zase vybrany jmeno pro holcicku.
29. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa páči Tomáško a Adriánko a Timea a Nellynka
29. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
rozebiraly jste nezvykla jmena... moje kolegyne v praci mi rikala,ze mela spoluzaka na stredni,ktery se jmenoval Růženec :grinning: :grinning: Myslim,ze je to top .
29. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, za Liberec kdysi hrával hokej Angel Krstev - je to Bulhar - k němu mi to jméno sedělo - i k tomu příjmení to pasuje - a ani jsem se nepozastavovala nad tím, jestli se mi líbí nebo ne :wink: Jinak ve mně to jméno trochu evokuje legendární Kelly family :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale to je jen můj osobní pocit :wink:
29. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, u nas manzel vybera meno pre chlapceka: Daniel a ja pre dievcatko: Olivia. Mne sa Daniel velmi nepaci, pacia sa mi mena na O - Oliver, Oskar... A Olivia sa nepaci nikomu okrem mna, no budu si musiet vsetci zvyknut, pretoze by sme mali mat dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivkaivka: mně se Olívia líbí :slight_smile: líbí se mi to i česky - Olívie, ale asi bych neměla odvahu to dát, ale líbí se mi...ale na Slovensku se to jméno celkem dává, ne?
30. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem čučela na top star magazín a on i Anety Langerové brácha se jmenuje Nikola :sweat_smile: :unamused:

Jinak se mi líbí jméno Eliáš.... ale zase-Patrik Eliáš a ten to má jako příjmení....
30. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak tu rozebíráte to klučičí jméno Nikola, tak to je normální klučičí jméno, mně to zas tak divné nepřipadne :sweat_smile: holčičí obdoba je Nikol, takže nesprávně se začalo holkám dávat právě ta klučičí verze NikolA :wink: ono to evokuje to "a" na konci, že to musí být holčičí jméno, ale nene, je to opravdu klučičí :grinning: a dívčí Nikol :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale stejně... na chlapa to je divný :grinning:
30. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nie je to náhodou Nicolas? :unamused:
30. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky Nikolu znám, nepřijde mi to divný, to spíš Angelo nebo Andrei - to ani neznám, to mi zní rusky, i když rusák by byl s j na konci.
30. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika131... nevím koho teď přesně myslíš ale ten Anety bratr je čistě jen Nikola.... nebo takhle o něm píší
30. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to meno Nikola pripadá také poženštené, keď tak by som sa skôr priklonila k Nicolasovi. :fearful:
No ale.........
30. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to jsme na tom stejně..... a Nikolas mi přijde "romské" jméno :grinning:
30. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
majina - no mne sa tiež veľmi nepáči, nám ho navrhovala svokra, ale ja som ho zamietla, pretože mne by sa nepáčilo, keby ho volali Niko - ako meno pre psíka. :grinning:
30. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni... já bych to jméno nedala a ani by mi neprošlo doma.... Z těch co máte vy na výběr se mi líbí Marko :wink: My máme vybraného totiž Marečka :grinning:
30. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
majina - ja sa skôr prikláňam ku Kristiánkovi. No ale aj Marko sa mi páči. Uvidíme.
30. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem pročetla skoro celou diskuzi a stejně jsem bezradná. :confounded: Čekáme holčičku a absolutně nemůžu najít vhodné jméno k tak deb..... :pensive: příjmení (8 písmen, na začátku Š, uprostřed R, končí ová.) Zatím jsme se s manželem shodli na těchto jménech, ale pořád cítím, že to není ono: Nikola, Tereza, Viktorie, Emma, Ella, Elena. Díky za nápady. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nutelka: z uvedených se mi líbí nejvíc Elena, Emma, Viktorie, Ella...ještě co třeba Valerie, Ester? bez "r" třeba Nela, Silvie...hůř se radí, když nevím přesně jak zní to příjmení :grinning:
30. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem premyslela pro holcicku Ella.A Silvie je taky hezky. :wink:
30. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Artuse :slight_smile:, příjmení je Šimarová. Teď mě ještě napadla Daniela, ale obávám se, že ji budou oslovovat Dani, Danko, Dančo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Když jsem řekla manželovi, že ji můžeme oslovovat ještě Ela, tak mi řekl, že to rovnou můžem na Martínka volat Tine. :angry: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se nejvic libi ta Nela nebo Nelly , ale Nelly ma Gottak , tak bych do toho nesla.
30. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetinka, a to je duvod? ze ji ma Gott? :astonished:
30. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek