Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti
Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
zdenik89
29. črc 2009
janea : Oskarovi jako malýmu bych rikala Oskárku, Osiku, Os, Osíšku
stylly
29. črc 2009
🙂 No já mám vybrané pro chlapečka Andrei a holčička Sofie nebo Bibiana
kacerka
29. črc 2009
Moje učitelka měla Oskara a říkali mu Oki 🙂 Taky hezký jméno - nebo Oliver x-) x-) x-)
angel99
29. črc 2009
ahoj, tak ja se k vam pridam. Jak se vam libi jmeno Angelo?
stylly
29. črc 2009
angel99...záleží na příjmení,...jinak jméno proč ne 😉
angel99
29. črc 2009
Prijmeni mame cizi, takze se to k sobe hodi, ale ja nevim nejak si na to nemuzu zvyknout, tohle jmeno totiz vybral pritel.
marinka
29. črc 2009
Angel, mám-li být upřímná, mně se to moc nelíbí :-N Jaké jméno se líbí tobě??
angel99
29. črc 2009
ja nevim ja jsem jeste nepremyslela, ja mam zase vybrany jmeno pro holcicku.
lucinka1104
29. črc 2009
Mne sa páči Tomáško a Adriánko a Timea a Nellynka
kvetinka7
29. črc 2009
Ahoj holky,
rozebiraly jste nezvykla jmena... moje kolegyne v praci mi rikala,ze mela spoluzaka na stredni,ktery se jmenoval Růženec 😃 😃 Myslim,ze je to top .
kacerka
29. črc 2009
Angel, za Liberec kdysi hrával hokej Angel Krstev - je to Bulhar - k němu mi to jméno sedělo - i k tomu příjmení to pasuje - a ani jsem se nepozastavovala nad tím, jestli se mi líbí nebo ne 😉 Jinak ve mně to jméno trochu evokuje legendární Kelly family :-N :-N :-N Ale to je jen můj osobní pocit 😉
ivkaivka
29. črc 2009
ahojte, u nas manzel vybera meno pre chlapceka: Daniel a ja pre dievcatko: Olivia. Mne sa Daniel velmi nepaci, pacia sa mi mena na O - Oliver, Oskar... A Olivia sa nepaci nikomu okrem mna, no budu si musiet vsetci zvyknut, pretoze by sme mali mat dievcatko 😃 😃 😃
artuse
30. črc 2009
ivkaivka: mně se Olívia líbí 🙂 líbí se mi to i česky - Olívie, ale asi bych neměla odvahu to dát, ale líbí se mi...ale na Slovensku se to jméno celkem dává, ne?
majina
30. črc 2009
Včera jsem čučela na top star magazín a on i Anety Langerové brácha se jmenuje Nikola :-N :-|

Jinak se mi líbí jméno Eliáš.... ale zase-Patrik Eliáš a ten to má jako příjmení....
artuse
30. črc 2009
holky, jak tu rozebíráte to klučičí jméno Nikola, tak to je normální klučičí jméno, mně to zas tak divné nepřipadne :-N holčičí obdoba je Nikol, takže nesprávně se začalo holkám dávat právě ta klučičí verze NikolA 😉 ono to evokuje to "a" na konci, že to musí být holčičí jméno, ale nene, je to opravdu klučičí 😃 a dívčí Nikol 🙂
majina
30. črc 2009
No ale stejně... na chlapa to je divný 😃
monika131
30. črc 2009
a nie je to náhodou Nicolas? :-|
ygreen
30. črc 2009
taky Nikolu znám, nepřijde mi to divný, to spíš Angelo nebo Andrei - to ani neznám, to mi zní rusky, i když rusák by byl s j na konci.
majina
30. črc 2009
monika131... nevím koho teď přesně myslíš ale ten Anety bratr je čistě jen Nikola.... nebo takhle o něm píší
monika131
30. črc 2009
mne to meno Nikola pripadá také poženštené, keď tak by som sa skôr priklonila k Nicolasovi. 😕
No ale.........
majina
30. črc 2009
Moni, to jsme na tom stejně..... a Nikolas mi přijde "romské" jméno 😃
monika131
30. črc 2009
majina - no mne sa tiež veľmi nepáči, nám ho navrhovala svokra, ale ja som ho zamietla, pretože mne by sa nepáčilo, keby ho volali Niko - ako meno pre psíka. 😃
majina
30. črc 2009
Moni... já bych to jméno nedala a ani by mi neprošlo doma.... Z těch co máte vy na výběr se mi líbí Marko 😉 My máme vybraného totiž Marečka 😃
monika131
30. črc 2009
majina - ja sa skôr prikláňam ku Kristiánkovi. No ale aj Marko sa mi páči. Uvidíme.
nutelka
30. črc 2009
Ahoj holky, tak jsem pročetla skoro celou diskuzi a stejně jsem bezradná. :-S Čekáme holčičku a absolutně nemůžu najít vhodné jméno k tak deb..... |-| příjmení (8 písmen, na začátku Š, uprostřed R, končí ová.) Zatím jsme se s manželem shodli na těchto jménech, ale pořád cítím, že to není ono: Nikola, Tereza, Viktorie, Emma, Ella, Elena. Díky za nápady. 🙂
artuse
30. črc 2009
nutelka: z uvedených se mi líbí nejvíc Elena, Emma, Viktorie, Ella...ještě co třeba Valerie, Ester? bez "r" třeba Nela, Silvie...hůř se radí, když nevím přesně jak zní to příjmení 😃
angel99
30. črc 2009
taky jsem premyslela pro holcicku Ella.A Silvie je taky hezky. 😉
nutelka
30. črc 2009
Ahoj Artuse 🙂, příjmení je Šimarová. Teď mě ještě napadla Daniela, ale obávám se, že ji budou oslovovat Dani, Danko, Dančo. :-p. Když jsem řekla manželovi, že ji můžeme oslovovat ještě Ela, tak mi řekl, že to rovnou můžem na Martínka volat Tine. ]-( 😃
kvetinka7
30. črc 2009
Mne se nejvic libi ta Nela nebo Nelly , ale Nelly ma Gottak , tak bych do toho nesla.
kristi
30. črc 2009
kvetinka, a to je duvod? ze ji ma Gott? :-o

Začni psát odpověď...

Odešli