• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

20. listopadu 2016 
@beta007 nevim, co tim chteli sledovat.....a prijmeni Valter, no fakt super
17. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi: buď ráda, že seš holka :grinning:
17. lis 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi u nás jsem Samuela nadnesla jen jednou a stačil mi ten výraz manžela, co udělal.... :grinning: Pro mě krásné jméno, pro něj hrůza.
17. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi tak to je mazec.... :grinning:
17. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
zajímavý je, že brácha je Adam :slight_smile: si to nějak rozmysleli....holka by byl Dominika
17. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv jak ta Alžběta...ušišlaný, nijak to nezní, samej háček... to aby člověk byl buď staromil nebo intelektuál (ten, co si na tom zakládá). No prostě to vážně není cool. A v zahraničí je z něj Stepan. Geil!
17. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi asis na ně blahodárně zapůsobila :grinning:
17. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi: vaši byli dost moderní a pokrokoví na tehdejší dobu:Kristýna a Adam, super jména vám dali.
17. lis 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi mě se líbí i Ríša :dizzy_face:
Borise znám jednoho a je to tintítko :D
17. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@beta007 tak doufám, že ten náš bude ten intelektuál.... :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@beta007 tak Alžběta je z nich nejpěknější :slight_smile: ale neznám u nás ani jednu :slight_smile: Magdu jsem měla ve třídě :slight_smile:

jinak Ríša je moc pěkný jméno :slight_smile: no my jsme Kozlovi :slight_smile: takže Ladislav Kozel :slight_smile: Lukáš Kozel :slight_smile: Michaela Kozlová :slight_smile:
17. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Adámek je taky moc krásný jméno :slight_smile:
17. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
a Michal a Kamil :slight_smile: a Kamila :wink:
17. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi budeme mít Richarda - přesně z toho důvodu, co píšeš - zní to mužně. Ríša už není takovej trhák, ale už jsme se s tím sžili - hlavně nám v tom pomohl syn, když vysloví láskyplně "Líša", tak máme oba slzy v očích. Takhle vlastně přesvědčil MM o tomto jméně :wink:

add mé jméno - mám klasické jméno pro dobu, kdy jsem se narodila - Kateřina a musím říct, že jsem s ním byla vždy spokojená. Ale jmenovat se Jana, Lenka, Božena, Růžena, Dana, Vladimíra, Ladislava apod. tak už bych moc nadšená nebyla :unamused:
17. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@beta007
@katzi
náš Richard je tintítko, takže za chlapským jménem dlouho nic a pak s lupou vidíš prcka :grinning:
17. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@many původně jsme chtěli i pro druhé dítko jméno od "K", ale žádná hitparáda to není a pro kluka Kamil si tedy fakt neumíme představit ani jeden :sweat_smile: To je super, jak má každý vkus někde jinde :wink:
17. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Adam se mi líbí , z Alžbětky v podobě toho, že by vlastně pro každého byla Běta mi naskakují pupínky... :grinning:
17. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacerka Richard super, ale ten Ríša...to bych prostě nevydejchala.
Pro holčičku máte Ellu. :dizzy_face: Kdyby my ještě měli holku, tak Ella budeme zvažovat druhé jméno.Prvně jsem toto jméno slyšela u kamárádky, co tak pojmenovala dceru předc 12lety a líbí se mi stále.Jen se z něj bohužel už zase stává "hitovka" v holčicích jménech. :unamused:
17. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv no Ellu sice mám v pase, ale nakonec by to asi nešláplo - je jich na můj vkus hodně. Ale nakonec víme, že to bude ten Ríša :dizzy_face:
17. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv ja myslim, ze Ella hodne jela pred 3-4 lety, ted myslim,ze jich na konovi ani moc nevidim.....to byl ten boom Ella, Nela, Sofie a Sara....ted uz to tak hrozny neni
i ja mam Ellu pro holku, moc se mi to libi k Mie
17. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Začali jsme uvažovat nad Elen, ale ta už začíná v popularitě dohánět Ellu, takže by to byla asi ta Klárka :slight_smile:
17. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv Běta seš, pokud se tak představíš. Jenže ono jak jinak...
17. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv já zas nechápu co je špatnýho na Ríšovi...vždyť to je jak Míša :D
17. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
add Ríša - pro malého kluka mi to nevadí, kdyby tak měli říkat padesátníkovi, tak je to divný, ale chápu, že když je to tak v rodině zažitý, tak sedmdesátiletí rodiče se asi najednou na Richarda nepřeučí a hlavně už jim to ani nepřijde zvláštní :sweat_smile:
17. lis 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi jenže my jsme teď přestěhovaní do buranova z Prahy, a sem to jméno teprve dochází...Vesničani jsou v tomto trošku zpomalenější... :grinning:
17. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@beta007 za mě právě ten Ríša ztratí vše, to co se mi na jméně Richard líbí.Tu osobitou, statečnost, hrdost...
A Míšu ani nekomentuju, každej druhej pes ve vesnici se tak u nás jmenuje... :grinning: To je jak s Filipem.

@kacerka přesně, jak píšeš, rodinu nepreučíš na jméno u dospívajícího či dospěláka jinak.
My třeba máme v práci Amálku a jako všichni jí stále tak říkají, i když už jí je xxlet.Amálie by k tomu věku pasovala lépe.Ale lidi se nepřeučí.
17. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv no zase musíš uznat, že říkat novorozenci Richarde je taky úlet :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacerka uznávám... :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacerka a ta Elen je taky dobrá, podobná Elle a moc jich neznám.My máme nakonec jiného favorita pro holčičku, taky od "E"... :wink:
17. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv známí od tchánovců mají Elen a Editu - to spojení se mi líbí, hezky to vymysleli :wink: Mně se taky líbí jména od "E" - vlastně dívčí, kde je E, L a N jsou pěkná - dlouho byla mým favoritem Magdalena, ale bohužel moc dlouhý k našemu příjmení :wink:
17. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek