• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
@kacerka právě tu Editu máme vybranou. :wink: :grinning:
17. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Richarda chtěl mm ale já odmítla páč máme v příjmení ř a ten chudák by se to nenaučil vyslovit do 15ti :grinning: malýmu bych říkla Riku páč Ríša mi zní homosexuálně :sweat_smile: nic proti homosexuálům teda :wink: a když jsem čekala Vandu tak každej pindal jak jí budeme říkat že miminu Vando říkat nemůžeme..........tak cca do roku byla spíš Vanduška a teď normálně Vanda a nezní to blbě. Taky je pěknej pořízek a když jsem tuhle sledovala jak vykopává okno dětskýho domečku tak jsem se chválila že se nejmenuje třeba Leontýnka nebo Amálka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a výborný jméno je Magda, plnou verzi bych dala bez interpunkce Magdalena. celkově se mi líbí jména bez interpunkce a většinou uvítám aby se dala použít v základním tvaru a neřešilo se jak se jí/mu bude říkat
17. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edita je skvělá ale bohužel opět asociace......v 1,třídě to byla cikánka co se pomočovala při hodině :sweat_smile:
17. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv to je na mě hooodně chladný jméno
17. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu téééda Vandalka Vanda :D
mám kamarádku Magdu:slight_smile: prostě jen Magdu. to dlouhý není :slight_smile:)
17. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu jo, Riku se mu taky chystám říkat, myslím, že to vyplyne ze situace, jak ho budeme oslovovat :wink:
17. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacerka beztak kulíšku nebo tak něco
mě se líbilo co jsem četla na netu
"my name is Željko (for those who don´t know - it´s pronounced Bob)"
17. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás používá příbuzenstvo "Ríšánku" :grinning: jinak Riku, Ricky, Richie. Trpím, když někdo se rozzáří, "jé, takže kluci jsou Ríša a Saša!" :rolling_eyes: Sašu zakazuju.
17. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta007 vidíš a mě k tomu jménu moje kámoška, co jsem jí to jméno řekla, že je na ní moc měkké.Prostě co člověk, to názor.U nás to stejně zatím není na pořadu dne a pokud někdy bude, tak se znám, že vymyslím ještě 100dalších jmen.. :wink:

A sami taky moc nejsme vzor rodiny, co oslovuje dítě čistě jménem.
Syn měl pracovní těhotenský název "Pepa" a trvalo měsíce, než jsem to rodinu odnaučila mu tak říkat. :grinning: A i my sami jsme mu říkali i přezdívkama, kombinovali se jménem.
Např. ve škole mu v 1. třídě dali na skautu přezdívku a od té doby mu nikdo jinak neřekne.
A mají to tak všichni ve třídě.Na můj dotaz proč, tak mi řekl, že je vlastně"trapné" :grinning: oslovovat spolužáka jménem.
Mají 3 Terezy,2Kateřiny,2 Tomáše a 2 Martiny ve třídě, tak se ani moc nedivím,že to vyřešili přezdívkama.
:wink:
17. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ríša, Míša,...atd. Jsou OK pro malý kluky, ale pak na větší bych to nepoužívala. Třeba Ríša Krajčo prostě nevyzní, ale když se řekne Richard Krajčo, tak je to :dizzy_face:
17. lis 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi Richard Krajčo je stejná hrůza jako Nathaniel Slepička, akorát že jsme si co? Zvykli.
17. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beta007:aha tak to mi nepřijde
17. lis 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi mě už teď taky ne, ale dřív teda jo :D
17. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta007 to se snad nedá srovnávat ty dva příklady - to jsou dvě jména každé z úplně jiné dimenze :sweat_smile:
17. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Jo, to uz jsme resili s manzelem nekolikrat, ktere jmeno je "teplejsi" a blbejsi, jestli Kamil nebo Marcel :grinning:
17. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Souhlasím, Kamil, Marcel a k tomu přidávám Jarmil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd a ještě ten Květoš
17. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já přidávám úplně nejšílenější dívčí jméno, které jsem našla v knize Knappové - Kunigunda. :grinning:
A podobné perličky jsou Gizela nebo Brigita, přijde mi to takové tvrdé a ujeté. :fearful:
17. lis 2010 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je, že v německu se ženský fakt Kunigunda jmenujou :grinning: Na koleji jsme měli jednu Guni - radši nezjišťuju, co to je v originále :D A jedna kolegyně se jmenuje Mechthild :grinning:
17. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta007 no tak potěš koště, to mi přijde jak jméno pro čarodějnici - jak Guni tak Thilda :grinning:
17. lis 2010 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no zní to drsně :grinning: ale guni byla hrozně oblíbená a správná, a kupodivu to nikomu nepřišlo divný :sweat_smile:
17. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
obhajuju Gizelu a Brigitu obě se mi líbí :grinning:
17. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu ok, proti gustu :wink: :grinning:
18. lis 2010 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gizele by se dalo říkat Zelda :sweat_smile: :grinning:
18. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme se dohadovaly dlouho manzel to porad menel alex,alan,alexej,petr a holka byla jasna stepanka...no a nakonec je to Matyáš ale u druheho budu vybirat jmena ja tak to uz se tesim,betynka babetka :grinning:
18. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beta007: Zelda :grinning:

holky a co říkáte na jméno: Lia? Jako nedala bych to, nemám na to asi odvahu, nehodilo by se to k příjmení, neprošlo by to přes chlapa atd. Ale líbí se mi to. Na velkou i na malou holku.
18. lis 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi jo, Lia a Tia a Mia jsou super :sunglasses:
18. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lia dobrý :slight_smile: mně se docela líbí i Margita,nám by to teda nešlo k příjmení ale k nějakýmu měkkému klidně jo
18. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi na Liu jsme taky nedávno narazila a moc se mi líbí :dizzy_face:
18. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lia zní trochu číňansky :grinning: Ale nemám nic proti. Kamarádka plánuje dvojčata Miu a Tiu :grinning: . Margitu jsem měla spolužačku.
18. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek