• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
ještě přidám jedno zajímavé jméno, holčička od skorošvagrové je Yasmínka (Jasmínka), je to kouzelné jméno(tatínek je původem z nějaké arabské země,proto to jméno)
30. bře 2006 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
liliana, samuel, jakub
30. bře 2006 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
liliana, samuel, jakub, simona, sofia,
30. bře 2006 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yasmina je moc hezke jmeno a myslim, ze i stravitelne pro nase xenofoby :slight_smile: gratuluju k dobre volbe!
30. bře 2006 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa strasne libi pro kluka: Bartolomej,Damián,David,Frederik,Jachim,Sebastián,Šimon,Tobiáš,Aleš, a pre holku: Barica,,Berenika,Debora,Desana,Eliška,Liliana,Klára,Kasandra,Sofia,Šárka,Tamara,Terézia,Timea,Vivien,Markéta,Diana,Bartolomea :slight_smile: Mimco planujeme tak za 2-3 roky,takze mame este na vyber mena cas.Ale poviem Vam tajomstvo :slight_smile: Ja po mimcu strasne tuzim a keby sa dalo,chcela by som ho hned. :wink:
A co sa tyka mojho milacika,tak jemu sa z "mojich" :grinning: mien paci akurat Eliska.ALe snad sa nejak dohodneme :sunglasses: Moja mama ta mi povedala nech dam hociake akurat ze nemam davat Filipa a Darinu.A tchan ten strasne chce,aby sa volalo mimco po nom alebo po tchyni.Ale ja som vyhlasila :grinning: ,ze mena po rodinnych prislusnikoch davat nebudem.Dufam,ze sa za tie dva-tri roky s tym zmieri. :grinning:
30. bře 2006 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mit Terezii-po babicce,ktera nade mnou drzi ochrannou ruku,bohuzel jen z nebe...A Tomaska.Oba budou mit monogramy T.E.,takze krasa:slight_smile:Napadne se mi ale zacina taky libit Radek,David,Ales a Michal.Holcicka je jasna,to uznal hned na zacatku naseho vztahu i pritel :grinning:
31. bře 2006 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
obe jsou to moc krasna jmena, pavko! :slight_smile:
31. bře 2006 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. koukala sem na ty spaneslky jmena -moc hezky. mam svoje portugalsky favority (nejakou dobu sem tam zila) - pro kluka se mi strasne libi Tiago (myslim,ze ceskej by byl Jakub) a pro holku Ines a taky Maynara (to byla jedna brazilka), ale protoze sme oba cesi, tak to dopadne samozrejme uplne jinak :grinning: . i kdyz priteli se moc libi jmeno Evelien (kamaradka z belgie). me docela taky - je to vpodstate Evelína, ale asi bysme ji nechali psat Evelin (tak se to vlastne i cte). myslim ale, ze vyberem neco cestejsiho. moc se mi libi treba Štěpán a Šárka. ale mame jeste hodne casu, tak se to bude nejspis hodne menit :slight_smile:
1. dub 2006 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patrik,Filip,Alexander,David, Matúš
Veronika, Livia, Ema, Júlia, Eliška,
1. dub 2006 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som raz chcela herminku, jasminku, nastenku alebo rebeku. ale drahy o tom nechce ani pocut. :rolling_eyes:
a chlapcek by mohol byt tadeasko, hugo, timotej, filipko, hyacint... ale nie vsetky sa hodia k muzovmu prizvisku a navyse, tusim ani jedno sa mu nepaci... :pensive:
1. dub 2006 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobak, tak to ti teda vobec nezavidim, ze sa tvojmu manzelovi ani jedno z tych mien nepaci, su to pekne mena a navyse si ich tam napisala tolko, ze si ma z coho vyberat :slight_smile: My mame Filipka :wink: ale chlapcenske sa mi paci este aj Max a z dievcenskych Klaudia a Bianka :slight_smile: Budem ti drzat palce, aby sa nachal ukecat aspon na jedno z tych mien, kt. sa pacia aj tebe :slight_smile:
1. dub 2006 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katiatko, ja si z toho tazku hlavu nerobim, aj ked on ma obvinuje z tyrania ubohych deticiek otrasnymi menami... :pensive: :grinning:
ale myslim, ze na filipka by sa ukecat nechal... :dizzy_face: podla mna je to krasne meno!!
1. dub 2006 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
yano, tiago je jezke, je to portugalska verze Santiaga, tedy Jakuba. jmeno Santiago se mi taky libi, rika se mu pak Santi.
1. dub 2006 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela jsem rici Hezke. chrobaku, Timotej je moc pekne jmeno a da se mu rikat Tim, coz nezni vubec divne.
1. dub 2006 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste, ze my jsme se doma na jmenech shodli :grinning: :grinning: chrobaak drzim s ukecavanim palecky :wink:
1. dub 2006 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marciaros, nevedela sem, ze je to se Santiaga, Santi tam nikomu nerikali, ale zato Tiago tam byl kazdej druhej (aspon jeden ve tride byl vzdycky, nekdy i dva, tri - ucila sem tam na stredni, tak sem si to jmeno fakt uzila :wink: ). dalsi hezky je treba i André. A kamarad a jeho sestra maj krasny, ale neobvykly - Hélio (cte se Élio :slight_smile: ) a Iris - ty mi prijdou takovy optimistiky a prosluneny. no, ale jak sem rekla - do cech mi to prijde dost nasilny, nehlede na to, ze pritel nema s portugalskem spolecnyho vubec nic a navic ma nemecky znejici prijmeni. z tech "cizejsich" se mi libi Bruno (urcite neprojde :grinning: ) a Brigita (ta by jiste sance mela :wink: )
2. dub 2006 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme sa už tak vážnejšie zamýšľali nad menami, keďže je to už aktuálne, z kalendára sa mi páčia asi 3 dievčenské a 3 chlapčenské mená, tak ak to bude dievčatko bude Laura a chlapec Ivanko. Dúfam mi neoznámia, že to budú dvojičky :confused: Len pred pár dňami sme si vybrali, dovtedy bolo isté len chlapčenské, tak sme sa smiali, že dcérka sa bude volať Dievčatko. :grinning:
2. dub 2006 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
yano, Bruno je moc pekny. jasne, v cesku by portugalska jmena znela divne....ale treba Iris si myslim, ze by byla prijatelna. Pokud jde o Tiago: ve Spanelsku vlastne existujou tri verze jmena Jakub: santiago (svatyjakub), yago a jacobo.
mirko, Laura je nadherne jmeno! hodne stesti s mimcem!
2. dub 2006 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
yano, my mame taky jeste tak tri roky cas, takze muzu premyslet....stepan a sarka jsou take krasna jmena. ja jsem dokonce uvazovala dat Sara a pak ji rikat po cesku Sarko (s hackem)
2. dub 2006 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marciaros ďakujeme :slight_smile:
2. dub 2006 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laura je tady ve Spanelsku jedno z nejmodnejsich jmen. Jak Ivan, tak Laura jsou takova mezinarodni jmena a nikde je nebudou prznit, coz je dnes, v case cestovani, docela vyhoda :slight_smile:
2. dub 2006 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ako sa vám páči meno DÁRIUS ????...reakcie okolia sú rôzne,ale my sme sa s mužom do neho tak zamilovali,že iné už do úvahy ani neprišlo..a tak máme Dáriusa :grinning:
4. dub 2006 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Expertko nic proti, ale mě teda ani trošičku! :confused: Jak mu budete říkat jako čersvtě narozenému miminečku? Darius?
4. dub 2006 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, teď jsem si to pořádně přečetla a zjistila, že miminko už je! :slight_smile:
4. dub 2006 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..voláme ho DAJO..a ešte častejšie DARČEK :slight_smile: ..je to pre nás v skutočnosti veľký *darček* :grinning: ..hm..asi 100Ľudí,100xutí :dizzy_face:
4. dub 2006 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2006 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, ta zdrobnelina je moc pekna (jak DAJo, tak Darcek) Dario (verze Daria, Dariusa) je oblibene jmeno v lat.americe :slight_smile:
4. dub 2006 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mně se zase líbí darko :wink: to je myslim jméno z bývalý jugoslávie
4. dub 2006 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Expertko: ty zdrobněliny jsou moc krásný, hlavně ten darček je naprosto úžasný!To by mě ani nenapadlo! :wink:
4. dub 2006 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jéééé..babenky ...som rada,že som vás *naočkovala* :slight_smile: ..a že ste prišli na xuť tomu menu :wink: .keby mi niekto ešte pred tehotenstvom povedal ako sa bude volať náš syn,poťukala by som si po čele a zaprisahala by som sa,že NIKDY!!!..ale po preštudovaní rôznyx kníh,ktoré sa zaoberali menami pre bábätká,sme došli k záveru,že TOTO je to pravé orexové..a či mi veríte,alebo nie...aj malý si to odsúhlasil ešte v brušku :dizzy_face: ...až teraz som zistila,že MÁME PROBLÉM....malý nemá meniny :confounded:
4. dub 2006 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek