• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
podivam se ti do cirkevniho span.kalendare, tam urcite bude
4. dub 2006 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
..iný termín je v poľskom kalendári,iný v Litve..no parádička..malý sa nám ešte *poďakuje*..vôbec som na to nemyslela,pretože my 2 si na menináx nezakladáme...ak by si niečo konkrétne MARCIAROS našla, daj mi prosím vedieť :slight_smile:
4. dub 2006 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
expertka8 - my mame asi ceskou verzi - Darek. ale myslim, ze je to ono. jeho jmeniny pripadaji na 9. listopad. mimochodem, tohle jmeno se nam taky libi a nastavajici prohlasil ze "neni spatny", coz se da povazovat za opravdu velky uspech :grinning:
4. dub 2006 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
...krása..našla som tu *spriaznenú dušu* v mene Dárius..to by som nikdy neverila,pretože podľa poslednýx prieskumov je teraz *in* Samuel,Tomáš,Lukáš...takže aj vy budete mať doma DARČEKA?..listopad je september???..pre istotu..xixi :grinning:
4. dub 2006 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
expertka8 - listopad je november, nebo radsi pro jistotu XI. mesic :grinning: . co budeme mit doma, to ale jeste vazne netusim, davame si jeste nacas, budouci chot se dal na studia, tak nechci aby mimco sidil :grinning: . takze sme prozatim v procesu sirsiho vyberu :grinning:
4. dub 2006 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
San Dario 19.prosince (decembra) :slight_smile:
4. dub 2006 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ďakujem za info ,babenky..ako vidím, môžme si v menináx vyberať :slight_smile: ..buď 9.11. alebo 19.12. :astonished: ..malý bude *rád*..nejako sa mu to začína kopiť pred Vianocami,Mikulášom...xixi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..poznáte to... univerzálny darček pre všetky sviatky :grinning:
4. dub 2006 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nasho Filipka volame aj Fidži :grinning: Mne sa od zaciatku pacilo meno Filip, ale mojmu manzelovi moc nie, ale ked pocul tu odvodeninu Fidži, tak sa mu hned zapacilo :grinning: :grinning: :grinning: Niekedy staci malo.....a toho druheho presvedcite lahko :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
5. dub 2006 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
..samozrejme,že rodinné zdrobneninky patria k tomu..takže častkrát máme doma miesto Kristínky a Dáriusa, Mucku a Mucka :dizzy_face:
5. dub 2006 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa paci este chlapcenske meno Max a pre dievcatko potom Bianka a Klaudia - moja mama sa tak vola :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
5. dub 2006 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
..Bianka je veľmi pekné meno..hm..škoda,že už ja nebudem mať tú česť pomenovať svoje dievčatko..máme 2 a to nám úplne stačí..Maxa som aj ja navrhovala doma,ale neprešlo mi to..poslali ma z *toho vyspať* :grinning:
5. dub 2006 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha, mna tiez posielaju s takymito menami kade lahsie, ale ja si to musim nejako presadit - som sa prave rozhodla :grinning: :grinning: Ja som najskor mala vymyslene meno pre chlapceka Tobiáš, ale mangel neschvalil, skoro ani Filipa neschvalil, ale Fdži zabralo :grinning:
5. dub 2006 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
..to by ma nenapadlo :slight_smile: ..sranda,ako my ženy niekedy musíme týx našix mangelov *ocikať* :slight_smile: aby sme dosiahli svoje...mne sa ešte páčil Timotej..ako Timi :slight_smile: ..a kým sme nemali Darčeka,mangel sa uspokojil aj s Adamom :dizzy_face:
5. dub 2006 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, aj mne sa pacil Timotej a tiez mojej mame, ale moj pubertalny brat, hned ako mam vyslovila, ze sa jej paci toto meno, povedal, ze to je ako timotaj = Ty motaj.....hahaha som mu na to povedala, ale potom si z toho moj muz a moj pubertalny brat robili srandu....a bolo po Timotejovi :angry: :unamused: :frowning2:
5. dub 2006 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
..môj muž si to hneď zaškatuľkoval do sekcie-šampóny...vieš?..Timo..bla bla..neviem už ako sa to volá...a tiež sa zo mňa smial,že žiadneho *kaderníka-umývača vlaso doma nexce..to bude asi tým,že xodí vyholený ako výpalník..diskriminácia..pomóóóc :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2006 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ved ho nechaj, kazdy ma svoj imidz :wink: aj moj pubertalny brat, bude mat 18-nast, nosi teraz momentalne dlhe vlasy a o taky rok - dva ho to urcite prejde...zapisem si ten datum do nejakej pamatnej knizky :grinning: :slight_smile:
A tvoj mangel je tiez z Martina???? Filip pozera na telku, ide tam formula 1 :grinning:
5. dub 2006 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
..je blavák ako vyšitý,ale spoznali sme sa až tu v MT...totiž..ja som predtým xodila 5 rokov do Blavy do školy...ale až tu nám to bolo súdené:slight_smile:..Blava sa mu hnusí (pardón..žienky..blaváčky)..takže sme ostali tu :slight_smile:
5. dub 2006 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mame plno napadu na jmeno pro holcicku a to bude spis problem vybrat si - libi se nam Julinka, Nela nebo Ema, ja chtela jeste Anicku ale to neproslo (pritel ma 100letou tlustou tetu Annu a proste to nemuze nasi holcicce udelat :wink: . Ale s klucicima jmenama je to velky problem. Lukaska ani Martina mi pritel nechce povolit (Martin je nejakej priblblej spoluzak ze zakladky a hlavne takovy jednodussi bratranec) a Lukas se mu proste nelibi. Ale on sam nic nevymysli a tak asi nebudem moct mit kluka :slight_smile:
3. říj 2006 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mne vitezi jmena pro kluky Dominik,Robin,Lukas
pro holky katerina,kristina,terezka :slight_smile:
3. říj 2006 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
....super výber :grinning: :grinning: :grinning: ..ja som Kateřina...a máme Kristínu :wink:
3. říj 2006 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro kloučka máme bu´d Ríša, Kubík nebo Filip.Holčičku Terezku nebo Kačenku :slight_smile:
3. říj 2006 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se dá hezky zdrobnit jméno Kristýna? Kristýnka, Kristi (to mi přijde jako "Kriste pane..." :unamused: ) Kiki..-to je zas jak na psa :confounded:
máte někdo tipy? :slight_smile:
29. říj 2006 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kika alemo kristinka - tinka
29. říj 2006 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týna, Týnka a určitě se najdou nějaké další. :wink:
29. říj 2006 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink:
29. říj 2006 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
slim a ty chces kristinu ? a nevies ako zdrobnelit?
29. říj 2006 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám tohle jméno na vrcholu seznamu. :slight_smile:
29. říj 2006 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
melory asi tak nejak. pro kluka mam: David, Jakub, Lukáš, Patrik, Adam...
ale na holcicku asi jen tu Kristynku. ikdyz pritel by si zase pral Nikolku :wink:
29. říj 2006 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u chlapcov mozete mat aj 5-torcata ale u dievcat len dvojicky :grinning:
29. říj 2006 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: asi tak to vidim :grinning:
ale ja budu fakt rada jen za to jediny :dizzy_face:
29. říj 2006 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek