Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
marciaros
4. dub 2006
podivam se ti do cirkevniho span.kalendare, tam urcite bude
expertka8
4. dub 2006
..iný termín je v poľskom kalendári,iný v Litve..no parádička..malý sa nám ešte *poďakuje*..vôbec som na to nemyslela,pretože my 2 si na menináx nezakladáme...ak by si niečo konkrétne MARCIAROS našla, daj mi prosím vedieť 🙂
yana
4. dub 2006
expertka8 - my mame asi ceskou verzi - Darek. ale myslim, ze je to ono. jeho jmeniny pripadaji na 9. listopad. mimochodem, tohle jmeno se nam taky libi a nastavajici prohlasil ze "neni spatny", coz se da povazovat za opravdu velky uspech 😃
expertka8
4. dub 2006
...krása..našla som tu *spriaznenú dušu* v mene Dárius..to by som nikdy neverila,pretože podľa poslednýx prieskumov je teraz *in* Samuel,Tomáš,Lukáš...takže aj vy budete mať doma DARČEKA?..listopad je september???..pre istotu..xixi 😃
yana
4. dub 2006
expertka8 - listopad je november, nebo radsi pro jistotu XI. mesic 😃 . co budeme mit doma, to ale jeste vazne netusim, davame si jeste nacas, budouci chot se dal na studia, tak nechci aby mimco sidil 😃 . takze sme prozatim v procesu sirsiho vyberu 😃
marciaros
4. dub 2006
San Dario 19.prosince (decembra) 🙂
expertka8
4. dub 2006
..ďakujem za info ,babenky..ako vidím, môžme si v menináx vyberať 🙂 ..buď 9.11. alebo 19.12. :-o ..malý bude *rád*..nejako sa mu to začína kopiť pred Vianocami,Mikulášom...xixi :-p ..poznáte to... univerzálny darček pre všetky sviatky 😃
katiatko
5. dub 2006
my nasho Filipka volame aj Fidži 😃 Mne sa od zaciatku pacilo meno Filip, ale mojmu manzelovi moc nie, ale ked pocul tu odvodeninu Fidži, tak sa mu hned zapacilo 😃 😃 😃 Niekedy staci malo.....a toho druheho presvedcite lahko :-N x-) 🙂
expertka8
5. dub 2006
..samozrejme,že rodinné zdrobneninky patria k tomu..takže častkrát máme doma miesto Kristínky a Dáriusa, Mucku a Mucka x-)
katiatko
5. dub 2006
mne sa paci este chlapcenske meno Max a pre dievcatko potom Bianka a Klaudia - moja mama sa tak vola 😉 😎 x-)
expertka8
5. dub 2006
..Bianka je veľmi pekné meno..hm..škoda,že už ja nebudem mať tú česť pomenovať svoje dievčatko..máme 2 a to nám úplne stačí..Maxa som aj ja navrhovala doma,ale neprešlo mi to..poslali ma z *toho vyspať* 😃
katiatko
5. dub 2006
hahaha, mna tiez posielaju s takymito menami kade lahsie, ale ja si to musim nejako presadit - som sa prave rozhodla 😃 😃 Ja som najskor mala vymyslene meno pre chlapceka Tobiáš, ale mangel neschvalil, skoro ani Filipa neschvalil, ale Fdži zabralo 😃
expertka8
5. dub 2006
..to by ma nenapadlo 🙂 ..sranda,ako my ženy niekedy musíme týx našix mangelov *ocikať* 🙂 aby sme dosiahli svoje...mne sa ešte páčil Timotej..ako Timi 🙂 ..a kým sme nemali Darčeka,mangel sa uspokojil aj s Adamom x-)
katiatko
5. dub 2006
hihi, aj mne sa pacil Timotej a tiez mojej mame, ale moj pubertalny brat, hned ako mam vyslovila, ze sa jej paci toto meno, povedal, ze to je ako timotaj = Ty motaj.....hahaha som mu na to povedala, ale potom si z toho moj muz a moj pubertalny brat robili srandu....a bolo po Timotejovi ]-( :-| 😞
expertka8
5. dub 2006
..môj muž si to hneď zaškatuľkoval do sekcie-šampóny...vieš?..Timo..bla bla..neviem už ako sa to volá...a tiež sa zo mňa smial,že žiadneho *kaderníka-umývača vlaso doma nexce..to bude asi tým,že xodí vyholený ako výpalník..diskriminácia..pomóóóc 😃 😃 😃
katiatko
5. dub 2006
...ved ho nechaj, kazdy ma svoj imidz 😉 aj moj pubertalny brat, bude mat 18-nast, nosi teraz momentalne dlhe vlasy a o taky rok - dva ho to urcite prejde...zapisem si ten datum do nejakej pamatnej knizky 😃 🙂
A tvoj mangel je tiez z Martina???? Filip pozera na telku, ide tam formula 1 😃
expertka8
5. dub 2006
..je blavák ako vyšitý,ale spoznali sme sa až tu v MT...totiž..ja som predtým xodila 5 rokov do Blavy do školy...ale až tu nám to bolo súdené🙂..Blava sa mu hnusí (pardón..žienky..blaváčky)..takže sme ostali tu 🙂
bethanka
3. říj 2006
Tak my mame plno napadu na jmeno pro holcicku a to bude spis problem vybrat si - libi se nam Julinka, Nela nebo Ema, ja chtela jeste Anicku ale to neproslo (pritel ma 100letou tlustou tetu Annu a proste to nemuze nasi holcicce udelat 😉 . Ale s klucicima jmenama je to velky problem. Lukaska ani Martina mi pritel nechce povolit (Martin je nejakej priblblej spoluzak ze zakladky a hlavne takovy jednodussi bratranec) a Lukas se mu proste nelibi. Ale on sam nic nevymysli a tak asi nebudem moct mit kluka 🙂
myspulina
3. říj 2006
u mne vitezi jmena pro kluky Dominik,Robin,Lukas
pro holky katerina,kristina,terezka 🙂
expertka8
3. říj 2006
....super výber 😃 😃 😃 ..ja som Kateřina...a máme Kristínu 😉
cumacek
3. říj 2006
Tak pro kloučka máme bu´d Ríša, Kubík nebo Filip.Holčičku Terezku nebo Kačenku 🙂
slim
29. říj 2006
jak se dá hezky zdrobnit jméno Kristýna? Kristýnka, Kristi (to mi přijde jako "Kriste pane..." :-| ) Kiki..-to je zas jak na psa :-S
máte někdo tipy? 🙂
melory
29. říj 2006
kika alemo kristinka - tinka
makak21
29. říj 2006
Týna, Týnka a určitě se najdou nějaké další. 😉
slim
29. říj 2006
díky 😉
melory
29. říj 2006
slim a ty chces kristinu ? a nevies ako zdrobnelit?
makak21
29. říj 2006
Taky mám tohle jméno na vrcholu seznamu. 🙂
slim
29. říj 2006
melory asi tak nejak. pro kluka mam: David, Jakub, Lukáš, Patrik, Adam...
ale na holcicku asi jen tu Kristynku. ikdyz pritel by si zase pral Nikolku 😉
melory
29. říj 2006
tak u chlapcov mozete mat aj 5-torcata ale u dievcat len dvojicky 😃
slim
29. říj 2006
😃 asi tak to vidim 😃
ale ja budu fakt rada jen za to jediny x-)

Začni psát odpověď...

Odešli