Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

liska
19. pro 2006

deninka,moja mamina je Anna a nema ten zivot tazsi ako ktokolvek z nas 😉 je to krasne meno 🙂

lejla77
19. pro 2006

baruna:
a Simona? Diky.

romana27
19. pro 2006

taky se mi líbí Simona.
My ale chceme pro chlapečka Daniel a pro holčičku Michaela. I když nevím, možná až ho/ji uvidím, tak změním názor...

kristi
19. pro 2006

romano, ja to myslis s tim, ze az ji/ho uvidis,tak zmenis nazor? ono jde zmenit krestni jmeno po porodu??

romana27
19. pro 2006

a proč by nešlo? Samozřejmě chtějí, aby bylo jméno už nachystaný, ale jinak když ho uvidím a řeknu si, né Dan by se k němu nehodilo, tak nevidím důvod, proč by to nemohli změnit.
Samo, že kdybych se rozhodla za týden, tak mě zakousnou 🙂
je teda pravdou, že zatím žádné dítě nemám, ani moc lidí v mým okolí dětičky nemá, tak nevím, jak to pak v porodnici chodí, jestli to jde nebo nejde změnit, s čím tam přijdeme.

baruna
19. pro 2006

Simona - Simoně život přináší spoustu změn, je materialistická, hezká. Krásu do vínku jí dala Venuše. Jako osobnost v životě dokáže víc než ostatní jména. Změny jsou její život. Měla by se vdát bohatá a vybouřená, jinak nebude spokojená. Doporučuji v Býku, Beranu, Lvu, Střelci, Štíru a Blíženci. V ostatních znameních je méně bojovná, a proto bych je nedoporučovala. Odrazí se to totiž na povaze a vnitřní nespokojenosti.

len
19. pro 2006

No to jsou mi věci 😀 Ještě, že na to nevěřím 😉 Jen tak pro zajímavost - co tam píšou o Lence? 🙂

romana27
19. pro 2006

ta Simona fakt platí, znám jich jen pár, ale všechny jsou moc hezký. Né, že by na tom záleželo, ale všechny asi víme, že hezký člověk to má v životě jednodušší 😉

certica
19. pro 2006

romi27, ja som tiez po porode kukla na maleho a bolo mi jasne, ze meno, ktore sme mali urcene sa mu proste nehodi 😀 . Bol to taky reflex, bez rozmyslania som vychrlila meno (ale mali sme ho povodne v zozname mien) 😉

lejla77
19. pro 2006

baruna:
diky 🙂 celkom fajn 😀

romana27
19. pro 2006

certice tak to jsem ráda, že to někdo má podobný 🙂 nevím, zatím je to pro mě Daneček, tak uvidíme, co až se to narodí ( jinak mé plány mi také může zkřížit to, že to třebas bude holčička, ale to mi nevadí, jen mimi už teď říkám Danečku...)

baruna
19. pro 2006

Lenka- opět karmická vibrace. Lenky nemají jednoduchý a šťastný život. Je jen velmi málo světlých vyjímek, a to musí mít opravdu dobré datum narození a souřadnici s příjmením. Největší problém může být v milostných vztazích. Když vztah náhle skončí, Lenka se ptá proč. A já odpovídám: Protože máš holka špatnou vibraci. Jméno bych doporučovala zkrátit na Lenu i na matrice. Přestože je jméno velmi rozšířené, přemýšlejte, zda ho svému dítěti dáte.

K těm jménům. Ono také záleží na příjmení. A ještě v té knížce píšou, že nejhorší den, kdy se můžeme narodit, je 29. v měsíci.

romana27
19. pro 2006

baruno můžeš mi prosím říct, kdo tu knížku napsal? Taky ji právě zvažuju...Vím, že mi to kámoška z práce říkala, že ji viděla v obchodě. Jde mi hlavně o to, který jméno se hodí pro které znamení. U mě to asi bude malej Ráček nebo Račice - Dan nebo Michaela

baruna
19. pro 2006

Knížka se jmenuje Jméno je váš osud, napsala jí Camila Karolinss a stojí cca 150,- Kč. A je to docela zajímavé počteníčko.

len
19. pro 2006

To měli vědět moje rodiče 😲 😀
Díky 😉
Prohlašuju se za světlou výjimku - určitě mám dobrou vibraci, bezva datum narození (27.) a super souřadnice s příjmením 😀 Nicméně dítě tak nepojmenuju, čistě proto, že se mi nelíbí, když se děti jmenují po rodičích 😉

romana27
19. pro 2006

díky, zítra na ni mrknu v knihkupectví a určo ji koupím, když ji budou mít.
Já jsem takovýma věcma zatížená 😀 znamení, jména, numerologie, to je moje 🙂 Tak nechci nic "pokazit"

lejla77
19. pro 2006

baruna:
a je tam aj Laura a Stanislav? Dakujem vopred. 😉

simona.w
19. pro 2006

teda ja na tohle taky neverim, ale ta Simona docela sedi 😉

lucija76
19. pro 2006

ahoj holky,zajimava knizka 🙂 K te Simone,tady ve Francii tohle jmeno vubec nefrci,Simone je podle nazoru vsech mych znamych snad to nejosklivejsi co bych mohla sve dceri dat... vsichni rikaji prastare,nemoderni,osklive,az hanlive... Mne se docela libi ;)

romana27
19. pro 2006

Mě se zase moc líbí jména s "i" Simona, Filip a tak proto i my chceme to Daniel nebo Michaela ( to Michaela proto, že naše máti nám všem, mě i bráchům, říkala Míšo🙂

deninka14
19. pro 2006

ahoj baruna,dakujem za opis mena Anna, myslim, ze aj moja znama to vycitala z tej knizky. Mozem ta aj ja poprosit, co sa tam pise o mene Denisa? Vopred DiK 🙂

ikis
19. pro 2006

Romana27:
Michaela je i naše vytoužené jméno,pokud to tedy bude holčička! a bohužel mám špatnou zprávu...protože podle té knížky tohle jméno vůbec nedoporučují!!! prý bude mít v životě málo štěstí,bude ji trápit zdraví,bude nevyrovnaná...už si nepatuji všechno,ale závěrečná věta zní"pokud nemusíte,tak jméno Michaela vůbec nedávejte,je spoustu jiných jmen" ☹
Tak jsem z toho pěkně rozladěná!!! 😝

deninka14
19. pro 2006

ja som na tom z menom uplne rovnako. Asi som nemala zacat patrat po vyzname... teraz mam dilemu, lebo ziadne ine sa mi az tak nepaci a nasmu babetku v zivote urcite nechcem ublizit... vobec neviem, co mam robit. 😖 dat na mudrost knih, alebo na seba...

ikis
19. pro 2006

No já dám asi na sebe a budu dělat,že knížka není... 😎 Protože jak se tam píše záleží taky hodně moc na příjmení dítěte a na datumu narození!!! no já se jmenuji "Lenka" a to je taky děs a hrůza,říkají jasně nedávat!! a přesto jsem štastná 😵 je pravda,že jsem se narodila 28.08.1978 😉

romana27
19. pro 2006

ikis fakt? Tak v tom případě to asi dávat nebudu, nechci ji pak mít chudinku na svědomí :( Ještě by třeba šla Michala, ale to se mi tak moc nelíbí.

lucija76
19. pro 2006

Pokud by se mi nejake jmeno opravdu libilo,na knizku bych teda nekoukala,Michaela je prece nadherne jmeno..a ze by podle knihy mela byt nestastna a nevyrovnana,to se prece odviji uplne od jinych veci,nez od jmena..ne? 🙂

len
19. pro 2006

Holky, neblázněte 😉 Koukněte se kolem sebe, kolik lidí s takovým jménem znáte - já znám Michaely tři a všecko jsou to strašně fajn holky, jedna z nich je kolegyně, vdávala se jako já a teď je v pátém měsíci a je fakt šťastná 🙂
To je jak s těma Lenkama - přeci tím, že mě tak rodiče pojmenovali, mi nemohli ublížit, myslím, že daleko víc by mi ublížili třeba nějakým exotickým a téměř nevyslovitelným jménem 😉 Lenka je hodně frekventované jméno a tak jich znám spoustu, některé fajn, některé nemám ráda, některé jsou hrozné potvory 😝 A že by mi třeba přišlo, že mají všecky Lenky podobný osud a třeba všecky Lucie zase jiný, tak to teda ani náhodou 😎 Troufnu si o sobě říct, že jsem velice šťastná a vyrovnaná bytost, obzvlášť v milostném životě si opravdu nemůžu stěžovat a jméno s tím nemá vůbec nic společného 😉

romana27
19. pro 2006

No je to fakt, ale tak znáš to, některé z nás jsou pověrčivé, či jak to nazvat 🙂 Uvidím, knížku se pokusím sehnat a uvidím, který jiný jméno by můj byl ochoten ještě vstřebat. On by třeba chtěla i Moniku, ale to se mi nelíbí :(

deninka14
19. pro 2006

ved práve... zacala som rozmyslat o vsetkych Annach v okoli ake maju osudy..a to ma prinutilo rozmyslat, co a ako dalej. ale prave som volala drahemu a on povedal, ze ked pojde z prace, tak sa stavi v nejakom knihkupectve a pre moj klud mi tu knizku kupi... 🙂

ikis
19. pro 2006

Michalu tam uvedenou neměli...vem si jaká by to byla radost,kdyby ta knížka nebyla 😠 Obě bychom měli pěknou,copatou Mišku 😉