• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
deninka,moja mamina je Anna a nema ten zivot tazsi ako ktokolvek z nas :wink: je to krasne meno :slight_smile:
19. pro 2006 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruna:
a Simona? Diky.
19. pro 2006 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi líbí Simona.
My ale chceme pro chlapečka Daniel a pro holčičku Michaela. I když nevím, možná až ho/ji uvidím, tak změním názor...
19. pro 2006 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
romano, ja to myslis s tim, ze az ji/ho uvidis,tak zmenis nazor? ono jde zmenit krestni jmeno po porodu??
19. pro 2006 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč by nešlo? Samozřejmě chtějí, aby bylo jméno už nachystaný, ale jinak když ho uvidím a řeknu si, né Dan by se k němu nehodilo, tak nevidím důvod, proč by to nemohli změnit.
Samo, že kdybych se rozhodla za týden, tak mě zakousnou :slight_smile:
je teda pravdou, že zatím žádné dítě nemám, ani moc lidí v mým okolí dětičky nemá, tak nevím, jak to pak v porodnici chodí, jestli to jde nebo nejde změnit, s čím tam přijdeme.
19. pro 2006 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simona - Simoně život přináší spoustu změn, je materialistická, hezká. Krásu do vínku jí dala Venuše. Jako osobnost v životě dokáže víc než ostatní jména. Změny jsou její život. Měla by se vdát bohatá a vybouřená, jinak nebude spokojená. Doporučuji v Býku, Beranu, Lvu, Střelci, Štíru a Blíženci. V ostatních znameních je méně bojovná, a proto bych je nedoporučovala. Odrazí se to totiž na povaze a vnitřní nespokojenosti.
19. pro 2006 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsou mi věci :grinning: Ještě, že na to nevěřím :wink: Jen tak pro zajímavost - co tam píšou o Lence? :slight_smile:
19. pro 2006 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta Simona fakt platí, znám jich jen pár, ale všechny jsou moc hezký. Né, že by na tom záleželo, ale všechny asi víme, že hezký člověk to má v životě jednodušší :wink:
19. pro 2006 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi27, ja som tiez po porode kukla na maleho a bolo mi jasne, ze meno, ktore sme mali urcene sa mu proste nehodi :grinning: . Bol to taky reflex, bez rozmyslania som vychrlila meno (ale mali sme ho povodne v zozname mien) :wink:
19. pro 2006 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruna:
diky :slight_smile: celkom fajn :grinning:
19. pro 2006 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
certice tak to jsem ráda, že to někdo má podobný :slight_smile: nevím, zatím je to pro mě Daneček, tak uvidíme, co až se to narodí ( jinak mé plány mi také může zkřížit to, že to třebas bude holčička, ale to mi nevadí, jen mimi už teď říkám Danečku...)
19. pro 2006 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka- opět karmická vibrace. Lenky nemají jednoduchý a šťastný život. Je jen velmi málo světlých vyjímek, a to musí mít opravdu dobré datum narození a souřadnici s příjmením. Největší problém může být v milostných vztazích. Když vztah náhle skončí, Lenka se ptá proč. A já odpovídám: Protože máš holka špatnou vibraci. Jméno bych doporučovala zkrátit na Lenu i na matrice. Přestože je jméno velmi rozšířené, přemýšlejte, zda ho svému dítěti dáte.

K těm jménům. Ono také záleží na příjmení. A ještě v té knížce píšou, že nejhorší den, kdy se můžeme narodit, je 29. v měsíci.
19. pro 2006 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruno můžeš mi prosím říct, kdo tu knížku napsal? Taky ji právě zvažuju...Vím, že mi to kámoška z práce říkala, že ji viděla v obchodě. Jde mi hlavně o to, který jméno se hodí pro které znamení. U mě to asi bude malej Ráček nebo Račice - Dan nebo Michaela
19. pro 2006 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knížka se jmenuje Jméno je váš osud, napsala jí Camila Karolinss a stojí cca 150,- Kč. A je to docela zajímavé počteníčko.
19. pro 2006 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To měli vědět moje rodiče :astonished: :grinning:
Díky :wink:
Prohlašuju se za světlou výjimku - určitě mám dobrou vibraci, bezva datum narození (27.) a super souřadnice s příjmením :grinning: Nicméně dítě tak nepojmenuju, čistě proto, že se mi nelíbí, když se děti jmenují po rodičích :wink:
19. pro 2006 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, zítra na ni mrknu v knihkupectví a určo ji koupím, když ji budou mít.
Já jsem takovýma věcma zatížená :grinning: znamení, jména, numerologie, to je moje :slight_smile: Tak nechci nic "pokazit"
19. pro 2006 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruna:
a je tam aj Laura a Stanislav? Dakujem vopred. :wink:
19. pro 2006 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja na tohle taky neverim, ale ta Simona docela sedi :wink:
19. pro 2006 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zajimava knizka :slight_smile: K te Simone,tady ve Francii tohle jmeno vubec nefrci,Simone je podle nazoru vsech mych znamych snad to nejosklivejsi co bych mohla sve dceri dat... vsichni rikaji prastare,nemoderni,osklive,az hanlive... Mne se docela libi ;)
19. pro 2006 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se zase moc líbí jména s "i" Simona, Filip a tak proto i my chceme to Daniel nebo Michaela ( to Michaela proto, že naše máti nám všem, mě i bráchům, říkala Míšo:slight_smile:
19. pro 2006 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baruna,dakujem za opis mena Anna, myslim, ze aj moja znama to vycitala z tej knizky. Mozem ta aj ja poprosit, co sa tam pise o mene Denisa? Vopred DiK :slight_smile:
19. pro 2006 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romana27:
Michaela je i naše vytoužené jméno,pokud to tedy bude holčička! a bohužel mám špatnou zprávu...protože podle té knížky tohle jméno vůbec nedoporučují!!! prý bude mít v životě málo štěstí,bude ji trápit zdraví,bude nevyrovnaná...už si nepatuji všechno,ale závěrečná věta zní"pokud nemusíte,tak jméno Michaela vůbec nedávejte,je spoustu jiných jmen" :frowning2:
Tak jsem z toho pěkně rozladěná!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2006 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som na tom z menom uplne rovnako. Asi som nemala zacat patrat po vyzname... teraz mam dilemu, lebo ziadne ine sa mi az tak nepaci a nasmu babetku v zivote urcite nechcem ublizit... vobec neviem, co mam robit. :confounded: dat na mudrost knih, alebo na seba...
19. pro 2006 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dám asi na sebe a budu dělat,že knížka není... :sunglasses: Protože jak se tam píše záleží taky hodně moc na příjmení dítěte a na datumu narození!!! no já se jmenuji "Lenka" a to je taky děs a hrůza,říkají jasně nedávat!! a přesto jsem štastná :dizzy_face: je pravda,že jsem se narodila 28.08.1978 :wink:
19. pro 2006 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikis fakt? Tak v tom případě to asi dávat nebudu, nechci ji pak mít chudinku na svědomí :( Ještě by třeba šla Michala, ale to se mi tak moc nelíbí.
19. pro 2006 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud by se mi nejake jmeno opravdu libilo,na knizku bych teda nekoukala,Michaela je prece nadherne jmeno..a ze by podle knihy mela byt nestastna a nevyrovnana,to se prece odviji uplne od jinych veci,nez od jmena..ne? :slight_smile:
19. pro 2006 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neblázněte :wink: Koukněte se kolem sebe, kolik lidí s takovým jménem znáte - já znám Michaely tři a všecko jsou to strašně fajn holky, jedna z nich je kolegyně, vdávala se jako já a teď je v pátém měsíci a je fakt šťastná :slight_smile:
To je jak s těma Lenkama - přeci tím, že mě tak rodiče pojmenovali, mi nemohli ublížit, myslím, že daleko víc by mi ublížili třeba nějakým exotickým a téměř nevyslovitelným jménem :wink: Lenka je hodně frekventované jméno a tak jich znám spoustu, některé fajn, některé nemám ráda, některé jsou hrozné potvory :stuck_out_tongue_closed_eyes: A že by mi třeba přišlo, že mají všecky Lenky podobný osud a třeba všecky Lucie zase jiný, tak to teda ani náhodou :sunglasses: Troufnu si o sobě říct, že jsem velice šťastná a vyrovnaná bytost, obzvlášť v milostném životě si opravdu nemůžu stěžovat a jméno s tím nemá vůbec nic společného :wink:
19. pro 2006 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to fakt, ale tak znáš to, některé z nás jsou pověrčivé, či jak to nazvat :slight_smile: Uvidím, knížku se pokusím sehnat a uvidím, který jiný jméno by můj byl ochoten ještě vstřebat. On by třeba chtěla i Moniku, ale to se mi nelíbí :(
19. pro 2006 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved práve... zacala som rozmyslat o vsetkych Annach v okoli ake maju osudy..a to ma prinutilo rozmyslat, co a ako dalej. ale prave som volala drahemu a on povedal, ze ked pojde z prace, tak sa stavi v nejakom knihkupectve a pre moj klud mi tu knizku kupi... :slight_smile:
19. pro 2006 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michalu tam uvedenou neměli...vem si jaká by to byla radost,kdyby ta knížka nebyla :angry: Obě bychom měli pěknou,copatou Mišku :wink:
19. pro 2006 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek