• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
:grinning: to máš pravdu. I když já spíš zatím věřím, že to bude Daniel :slight_smile:
A hele, ty máš i stejný předběžný datum porodu, to je paráda :slight_smile:
19. pro 2006 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu len, kto vie koľko podobných knižiek existuje a v každej máš napísané niečo iné... Mňa skôr pri výbere mena zaujíma odkiaľ pochádza, čo skutočne znamená a akí ľudia ho nosili... nájdu sa určite všelijaký, ale aj taký čo môžu byť raz dorým príkladom pre dieťa.
Inak Ikis máme narodeniny v ten istý deň len ja mám pár rôčkov menej :slight_smile:
šťastný to dátum, že?
19. pro 2006 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, věřím na to, že jméno má určitý historický základ (i když Lenka je zrovna zkomolenina z Apoleny nebo Heleny :grinning: ) a něco v určitém jazyce znamená, ale už ne v to, že bych jenom pohým pojmenováním někoho mohla ovlivnit jeho život :slight_smile: Ale pojmenovat dítě po někom, kdo je mým vzorem nebo ho obdivuju - proč ne? I když někdy je to spíš na škodu, manželovi se líbí jméno Erik, jenomže já si pod tím vždycky představím fantoma opery se zohavenou tváří, jak chladnokrevně vraždí, a je to :grinning: Takže určitě každý má s některými jmény spojeného něco pozitivního nebo negativního a proto, ač je to jméno třeba pro něj pěkné, by ho dítěti nedal :slight_smile:
19. pro 2006 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ale náhodička!!! :wink: no já jsem velice spokojená :dizzy_face:
19. pro 2006 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laura - štěstí, flexibilita, prostě šťastná vibrace. Zdravé sebevědomí, inteligence a logické myšlení. Toto jméno může dosáhnout vysokých cílů. Laura není přecitlivělá, je přizpůsobivá a silná. Jméno vhodné pro všechny znamení. Pokud nemáte rodičovské buňky, dejte dceři jméno Laura. Pouze ve Štíru krásná, smyslná a nevěrná

Stanislav - práce pro druhé. Vrozená inteligence závisí na souřadnici s příjmením a datu narození. Dororučuji ohnivá nebo zemská znamení, tam je větší šance v životě uspět. Stálost Standovi vlastní.

Denisa - česky Zdenička, zanemná obětavou práci pro druhé. Citlivá a většinou hezká tvářička, kterou život utopí v citu a povinnostech. Doporučuji ve Lvu, Střelci, Vodnáři, Kozorohu, může být i Štír. Tato znamení jméno nejlépe snášejí.

A koukala jsem i na svoje jméno (myslím civilní) a musím říct, že u mě to docela sedí :grinning:
19. pro 2006 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruna:
diky moc :dizzy_face:
19. pro 2006 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě baru nenapínej, co je tam o Romance? :grinning:
19. pro 2006 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mě zničíte :grinning: :grinning:

Romana - praktická, citlivá i stálá. Život jí připravuje dost změn, které zvládá se skřípěním zubů. Měla by umět vydělávat peníze a zúročit je. O životní štěstí se bude muset poprat, ale většinou zvítězí. Jméno vhodné po všechna znamení.
19. pro 2006 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
barun, ked znicit, tak znicit :grinning: petra? :slight_smile:
19. pro 2006 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož díky :slight_smile: praktická nevím, citlivá jo, až moc někdy a stálá? nooo když někoho miluješ, není co řešit :grinning: Jen ty penízky mi chybí :slight_smile:))

no ale vidíte, jak pěkný jméno to je a vhodný pro všechna znamení, tak neváhejte. :grinning: Já ho ale moc ráda nemám, protože trošku ráčkuju :( a tak i pro dítě nemůžu mít jméno s "r"
19. pro 2006 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa pacia aj mena roman(a) a praveze take, kde je "r" alebo "b" :wink:
19. pro 2006 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra - toto jméno chce v životě něco dokázat. Je přirozeně inteligentní. Většinou dokáží víc jen Petry ohnivé, tzn. Beran, Lev a Střelec. Ostatní musí pracovat ve prospěch druhých a dost bojovat o své místo na slunci. Ve vodním znamení jsou úspěšné i Štírky - neboť Saturn je jejich kmotr.

A Romano já mám r v křesním i v příjmení :grinning:
19. pro 2006 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
barunko, si zlataaaaaaaa :dizzy_face: . Dik :slight_smile:
19. pro 2006 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru tak vidíš to, tak já naštěstí jen v křestním a pokud se vdám za toho, co s ním čekám prcka :slight_smile:, tak mi naštěstí žádné r nepřibude.

Jinak taky jména vybírám, aby bylo pěkně delší jméno, když příjmení je krátké.
19. pro 2006 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevybírám - já mám vybráno už od dob, co v TV běží 3 oříšky pro Popelku. Já prostě chci Rozárku :grinning: . Ale manželovi se to jméno vůbec, ale vůbec nelíbí. :rolling_eyes:
19. pro 2006 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já taky musela přistoupit na kompromis, u mě by jasně vedli Simona a Filip. On o tom nechtěl ani slyšet, tak ten Daniel a Míša no, ale když píšou, že Míša není dobrá, tak jsem na rozpacích, co s tím? :(
19. pro 2006 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
barunko, tak ja taky neodolam..podivej se mi na Kristynu
19. pro 2006 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a ty baru zrovna holčičku čekáš :slight_smile: Myslíš, že ho neobměkčíš? Já si říkám, porodím to já, takže když řeknu Simona, tak bude Simona. Můj totiž nechce u porodu být. P.S. Já taky ne :grinning: jsem sralbotka a porod raději považuji za něco, co se mě rozhodně netýká.
19. pro 2006 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Romano, právě že jsem vždycky říkala, že až budu mít holčičku, bude to Rozárka. Já jí tak už stejně říkám :grinning: . Ale manžel, že je to dlouhé jméno a prý jak jí budeme říkat, až bude velká. No to taky nevím :grinning:
A Simona je moc hezké jméno - fakt se mi líbí. Ale bohužel to je moje ségra.

Kristýna - jméno s vítěznou vibrací. Přátelská, citlivá, učenlivá, stálá. Doporučuji ve všech znameních. Jedno z mála vibračně vyvážených jmen. Kristýnku by mohla poškodit jen špatná souřadnice s příjmením.
19. pro 2006 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
barunko, ha...no cela ja :grinning:
19. pro 2006 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru tak to je pech. Pro kluka se mi líbí i David, ale právě taky je to můj brácha :( No a já potřebuju právě delší jméno, takže vlastně i ta Simona padá, co já budu dělat. :grinning: Snad vyjde teda ten Daniel aspoň, když už nic.

Kristýna je taky pěkný, ale když ono je tam to hnusný "r"
19. pro 2006 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
barun, keby sa ti nahodou este chcelo: Alan :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2006 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
romano, to nevadi, ne? ja ho mela v krestnim i v prijmeni a nidky mi to nevadilo..je ale pravda, ze mala tam nema ani jedno :wink:
19. pro 2006 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by to taky nevadilo, ale když já slabě ráčkuju a tak se radši vyhýbám všem takovým "r" jménům.
19. pro 2006 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba bude sislat a bude rikat Šimonka, tak ono si stejne nejak nepomuzes
19. pro 2006 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: vidíš, to mě nenapadlo. Tak zlatý moje malý ráčkování :slight_smile: Třeba ale Řehoře bych nezvládla vyslovit ani omylem :slight_smile:))
19. pro 2006 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
šimon je pekne :wink:
19. pro 2006 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruna: Rozarka je krasne jmeno, moje mamka mi od mala rika Rozarko, taky kvuli trem oriskum :} a desne se mi to libi... Klidne bych to dala ale snoubenec je anglican, takze by Rozarko moc hezky neumel vyslovit :unamused: skoda, me se to vazne vzdycky moc libilo
19. pro 2006 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cairo - vypadá to, že manžel už rezignoval. Jupí, tak já nakonec fakt budu tu Rozárku mít :grinning: :grinning:

Alan - ten tu není, ale zkusila jsem to spočítat a vyšlo mi číslo 10 a u toho je napsáno: ztížené emoce nebo orientace v citech, nula totiž působí rušivě
19. pro 2006 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,tak to gratuluju!!!! Rozarka je krasne jmeno,uplne pohadkove :dizzy_face:
My porad jeste na 100% nevybrali... momentalne je hodne ve hre Léa...ale nevim :slight_smile:
19. pro 2006 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek