• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
@anelamates Ty bláho, tak krasnymimn má určitě mnohem hodnějšího. :grinning:
23. únor ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
babanci @anelamates já neodsuzuji rozhodně ani české jména to vůbec ne, jen sem psala že opravdu nemůže nikdo říct znám takového nebo makového Lokiho - nehledě na to že opravdu jsem zastánce toho, že vše je na výchově a taky každý si svému dítku dá jméno jaké chce...a jelikož náš Loki má i cizí příjmení tak to vypadá dobře, je fakt , že Loki Novák by nevyzněl...:D a k němu Loki sedí, je to můj obřík a jako každé dítko zlobit umí ale umí být i zlatý jako andílek...:slight_smile:
24. únor ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krasnymimn Já jsem Lokiho nemohla pustit z hlavy, tak se mi líbil, říkala jsem večer doma muži a taky se mu prý moc líbí. Naše nejmladší dcera Johanka se zasnoubila s chlapcem a jmenuje se Novák. Tak dočkáme se jednou Bartoloměje?
24. únor ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávala jsem to sem jenom jako info o tom, kdo je Loki. Jinak nevěřím na to, že by jméno nějak předurčovalo jaký bude mít dítě život nebo jaké bude. Prostě info.
Ale fakt je, že děti jsou prostě upřímné, ony si totiž ve svých hlavičkách ještě nepřeberou, že pravda někdy bolí a že když někomu řeknou třeba jé ty nemáš jednu nohu, to je divný - tak to může ublížit. Asi tak. No a pak je to, když dítě nastoupí do kolektivu, má samozřejmou potřebu zapadnout, a to s sebou nese určité riziko.
24. únor ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za nas, mame dcery Emmu a Zitu a kdybych mela kluka, byl by to Mikulas, ale my meli par zasad, tak byl hned vyber zuzeny, mame r v prijmeni, takze uz jmeno bez r a nechteli jsme dat jmena, co maji blizci.
24. únor ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Zoru, ale kdyby to byl kluk tak měl manžel vybrané jméno Čestmír. Ze začátku se mi jméno nelíbilo, ale postupem času jsem si zvykla a začalo se mi líbit. Taky je neobvyklé :slight_smile:. A prosím zdržte se Létajícího Čestmíra :slight_smile:. Ještě jsme měli Mojmír. Chtěli jsme slovanské jmeno.
24. únor ve 20:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Jarouška po manželovi,kdyby byl holčička je to Ivanka po mě. Další bude buď Alžběta a nebo Vašek :slight_smile:
25. únor v 07:57  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
babanci nám se to jméno taky hodně líbilo a k cizímu příjmení je fajn...:slight_smile: I když většina lidí když na něj volám si myslí, že je to Luky-Lukášek ...:slight_smile: ale kolikrát už je sám opraví...:slight_smile:
25. únor ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chtela Julii ale to mi zabrala sestra :smiley:ta ma Julinku a Toníka 4generace.Takze dálsi je Šarlota a Jáchym..přitel chce Marušku..mamka moje Eliáše :smiley: no bude to boj :smiley:
25. únor v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka
Taky máme Kubika
25. únor v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma Adam.Gabriela.Jakub.
Chtěla jsem na holčičku Eimy a na chlapecká Alex. Ale ani jedno mi neproslo:cry:
25. únor v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prvorozeny syn je Adam James - A.J. :grin: Holčička se nam nedaří, ta by byla Daisy Anna nebo naopak Anna Daisy, a posledni volba Anna Ella. A červnový druhorozeny bude Alexandr, jmeno mnoha variant. :heart_decoration:
26. únor ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek