• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
Diky taky mi to pripada lepsi i pri vyslovnosti ta Roza....Jestli to bude Teodor tak budu mit doma dva Tediky... :wink: Asi bych mela nekde ustoupit stejne by nemeli stejna jmena ale jen zdrobnelinu nebo spis prezdivku. :grinning:
17. bře 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bluf aj ja som zvedava

gabi no to su tiez pekne menaaa
17. bře 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmun, ty už jedenoho Tedíka doma máš, to jsem si nějak nevšimla! :astonished:
17. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam ale pritele ne synatora.... :grinning:
17. bře 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak to by nevadilo ne, i když já jsem teda nechtěla, aby se děti jmenovali po nás, ale to je každýho věc. :slight_smile:
17. bře 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu daj dve mená, prvé aké chceš ty a druhé po tchánovi a máš vymalováno. :sunglasses: :wink:
17. bře 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne tatka je Todor a rikaji mu Tedy.Ja ho oslovuju Toty.... :grinning:
17. bře 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy sa mi páči, a čo tak Fedor- Fedy, to sa mi tiež páči, ja som zaláskovaná do Matyáša - do mena :sunglasses:
17. bře 2007 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majmuna - my budeme mít Rozálii. :wink: Zdrobněliny: Rozárka, Rozinka, Róza, někde jsem našla i Saly. Takže dobrý výběr :grinning:
18. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme již s manželem jasno už ani nebudeme vytahovat kalendář. Ani jsem netušila, že to jednou bude tak lehký. Leontýna u něj neprošla. :slight_smile: Ale prošla Klárka na plné čáře. Tzn. Holka-Klára, Kluk-Liboslav. :grinning:
18. bře 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je to jméno Leontýna tady, tak mě se líbí i Leonie (Leoný). My jsme vybrali jméno Mona. Můj je kurd,tak aby se to hodilo i k nim i k nám do země :wink:
18. bře 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my čekáme Leontýnku každým dnem :wink:
18. bře 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak to ti přeju štastný porod a ať je hlavně malá zdravá a má se k světu.
18. bře 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme jméno Leontýna vybrané už přes dva roky, je to úžasné jméno :dizzy_face:
18. bře 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje sestra je v patem mesici,a jmena uz jsou taky na svete,pro kluka Maxim,coz budouciho dedecka pekne vykolejilo :grinning: a pro devcatko Charlotka,coz jak znam tatku,tak urcite ani tim neni nadsen :grinning: Ale me se ta jmena moc libi.Sice k prijmeni to divci nejak extra nesedi,ale neni to tak hrozny :sweat_smile: A Maxim se mi libi moc,vlatne jem to jmeno mela vybrane pro sve dite,v pripade ze by bylo porizeno s byvalym pritelem,ted je to vzhledem k tomu ze pritel je cizinec pase,takze mi to ani nevadi :slight_smile:
19. bře 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
my jsme se o jménech ještě nebavili, myslím, že je ještě brzo. Ale mě osobně se líbí jména pro holčičku (Karolína Anna) a pro kluka (Tadeáš Matěj). Líbí se mi to v téhle kombinaci dvou jmen vedle sebe(tak jako dvě příjmení). Co vy na to, je to moc blbý nápad?
19. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si dnes po ranim milovani nejak dostaly pri konverzaci ke jmenum,a dalsi ktere je mezinarodni a pro nas pouzitelne je Gizela,nebo Gisela co si o tom myslite?

ja se taky ridim vyznamem jmena,protoze pro pritele a jeho kulturu je to tipicke,a v jeho kulture tohle jmeno znamena KRASNA :dizzy_face: , ale napriklad v nemeckem vykladu to znamena mladá rostlina, rukojmí, ušlechtilé dítě
19. bře 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že jméno Gizela je pěkné (pokud se hodí k příjmení).
19. bře 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prada aha no vidis,na to jsem uplne zapomnela,tak to nevim jestli se to hodi,je tam dvakrat G,zni to asi dost drsne Gizela Germi :frowning2:
19. bře 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude asi mnohem lepsi Yasmin nebo ta dalsi so jsme vymysleli :sweat_smile:
19. bře 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že moc drsně to nezní. ale ani Yasmin není špatné jméno.a pro kluka?
19. bře 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prada pre kluka ake meno?? ja by som dala kristian :slight_smile:
19. bře 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prada pro kluka jsem uz psala drive Yakub,nebo Ridvan, ty mi zatim nejvic sedi
19. bře 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bednaroi, nevšimla jsem si,promiň.Jedu do města, at se trochu provětrám. zatím ahojte, zase se tady objevím
19. bře 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jeste jedno jmena docela zajimave,znamena prekrasna,spanila,okouzlujici a je to Harika,zni docela zajimave
19. bře 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jsme ted narazili na Melisu :grinning:
19. bře 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bednaroi, takže vy jste rozhodnuti pro cizí jméno? české nepřichází v úvahu?
20. bře 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prada :no ono ceske v uvahu pripada,ale jen za predpokladu,ze je to stejne,nebo podobne jako turecke jmeno,az na to prijde (jeste totiz nejsme ani tehotni :wink: )tak budeme trijazycna rodina.
20. bře 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my jsme se nakonec schodli že chlapeček bude Zdeněk po tatínkovy a holčička Klaudie
21. bře 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne aj ked sa snivalo, ze sa chce volat dorota, urcite to meno nedam, lebo akurat u nas leti perinbaba a tam je dorota sprosta.
21. bře 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek