Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
vendulka
15. bře 2007
Áha....mně to nedocvaklo... 😃
macanet
15. bře 2007
Tak to jsem zvědavá, jak to oslavíte 😃
vendulka
15. bře 2007
Já taky.... 😃
arietiska
16. bře 2007
Nevíte náhodou někdo kdy slaví svátek Leontýna prosím??? Nemohu to najít. Asi na Leonu 22.3., ale chtěla bych to vědět přesně. 😉
vendulka
16. bře 2007
Jo je to na Leonu 22.3.
macanet
16. bře 2007
Ano na Leonu, tak co Vendulko, jak slavíte s vlastovkou, dnes má Elena svátek! Já si s váma připiju šťávou! 😃 😃
arietiska
16. bře 2007
Děkuji a můžu se zeptat z čeho čerpáš??? Tak dnes oznámím manžovi, že buď Leontýna nebo kluk po něm . . . raději ani nenapíšu jak, pač byste se smály. :-N
vendulka
16. bře 2007
Jo tak si s náma připij....Vlaštovka se ještě neozvala, tak nevím, jak je to s tou oslavou... 😃
macanet
16. bře 2007
arietisko, klidně to napiš,ať se zasmějem! 😉 Arietisko, máme chytrou knížku ta se jmenuje Jak se bude vaše dítě jmenovat od Miroslavy Knappové, jestli jsi chtěla vědět, kde čerpáme jména? :-o
binki
16. bře 2007
Koukněte na statistiku nejčastěji dávaných jmen na http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejs...
macanet
16. bře 2007
Jé tak my jsme byly v lednu na šetém místě 🙂Adéla
arietiska
16. bře 2007
Kluk = Liboslav.
macanet
16. bře 2007
Tak to ještě jde, já čekala něco strašnýho 😉 No, ale v dnešní době trochu neobvyklé 🙂
nana
16. bře 2007
ahojky, my sme zvolili tiež netradičné meno. Náš malý sa volá Damián a okolie si na to už zvyká.
macanet
16. bře 2007
Damiána má herečka Simona Postlerová, taky hezké jméno, okolí si zvykne, tady u nás byla průkopnicí jména jedna paní, ta má Matyáše a dneska jich je tady v okolí pět.
binki
16. bře 2007
Ráda bych měla Jasmínku.
flo
16. bře 2007
jasminka je krasna... Prosimte binki... jak jsi prisla k tomu jmene binki?? me tak rika pritel 😃
vlastovka
16. bře 2007
Čau holky, Damián se mi moc líbí, i Matyáš je moc pěkné jméno. 😉

No slavíme, slavíme. Nemáme ani čas psát. 😃 Byli jsme s manžou na veletrhu a vybírali kočárek a vůbec se motali kolem naší malé. Teď jsem se vrátila, tak bude odpočinek a večer jdeme na ples. Tak to přiťuknutí šťávou beru. 🙂
vendulka
16. bře 2007
Ha my jsme s jménem až na 10 místě.... 🙂
eps
16. bře 2007
binki ahoj, já měla kamarádku v Kuwajtu Yasmin! Je to pěkné jméno, a na kluka?
zuzka_majko
17. bře 2007
binki jasminka je nadherny meno
gabbi
17. bře 2007
Binki zrovna pred mesicem se narodila moji nejlepsi kamaradce holcicka a dali ji jmeno Jasmina. Je to fakt moc pekne a da se krasne zdrobnovat.
zuzka_majko
17. bře 2007
Tehulky krasne vsakze je karinka krajsie ako natalka??
bluff
17. bře 2007
zuzka ja ta moc nepotesim, medzi karinkou a natalkou ja volim natalku
😉
spytala som sa aj muza teraz a povedal natalia...
zuzka_majko
17. bře 2007
bluf okkkk nevadi prave si nahrala do kariet mojmu priatelovi 🙂
bluff
17. bře 2007
no som zuzka zvedava ako sa nakoniec rozhodnete (dohodnete) 😃
gabbi
17. bře 2007
Zuzko koukala jsem na ty Vase moznosti...me se hrozne libi Karolinka nebo pak Kristynka🙂
binki
17. bře 2007
Pro kluka Gabriel.
To: flo - přezdívku jsem si vymyslela sama 🙂
To: gabbi - kde v zahraničí jsi?
majmuna
17. bře 2007
Holky prosim o radu Nataly jsem obetovala je jich moc a ted nam vrta hlavou dve jmena pro holcicku.Lora a Roza. Oboji v tomhle tvaru....U chlapecka mi neprosel Viktor tak co rikate na Teodora? To vymyslel tatka a me to nejak nejde prez pusu.Prijmeni nebude klasicke ceske...
macanet
17. bře 2007
majmun, vybrala bych Roza, jako Rozárka, Rózička a kluka Teodor není špatnej, znám jednoho říkají mu Tedy, Tedík, takže co takhle ten Tadeáš, to by byl kompromis. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli