• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

20. listopadu 2016 
lili,uha ja po tatovi velmi nechem..vola sa Zaur a to sa mi nepaci..neda sa mu pekne povedat...a moja mamina chcela teda nech je po mojom otcovi Miguel,ale ani to sa mi nepaci...inak aj dievcatko som povodne chela Tatianku,ale mamina chcela exoticke kedze ona sama je Tatiana a este jednu mame v rodine..tak to by boli uz 3 Tatiany...ale Zaira ma hned oslovilo a tak ak bude dievcatko,tak jednoznacne Zaira :wink:
26. čer 2008 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, to je krasne meno!!! Pocuj, ak sa mozem opytat, kde zijete - kvoli tym exotickym menam :slight_smile:
26. čer 2008 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nám se líbí Richard a na holčičce se neshodneme, ale kluka máme do budoucna vybraného :grinning:
26. čer 2008 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lila,prepac,ale stiahli ma do prace,tak som sa odmlcala...zijeme v spanielsku,ale meno zaira je hebrejske a aj zaur je hebrejske...neni zid,len jeho mame sa zrejme pacilo a dala mu take meno..on je gruzin.ale aj oni maju velmi zujimave mena..skoro na polamanie jazyka :grinning:
26. čer 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
fiha!! Ale Zaira - krasne meno!!! MM sa paci April - ale vies si predstavit tu "slovensku" reakciu, volali by ju Apríl. :unamused:
27. čer 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
lili,no aj April je pekne a myslim,ze decka by sa skor v skole posmievali...takze aj ja som mala vybrate take co sa inak pisu a inak citaju,ale radsej som sa na to vykaslala..bolo by tercom vysmechu len kvoli menu..a myslim,ze Zaira je take v pohode.som taka rada,ze sa ti paci..zatial sa stretavam len s pozit.reakciami a to ma tesi...skusam ako reaguje okolie na to meno... :grinning:
27. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zaira je pekné meno fakt :slight_smile: ja som mala na babulku vybrané meno Keira :wink: ale čakáme chlapčeka tak bude Ryan snád to deti neskomolia :wink: nenapadá ma nič na to meno tak uvidíme :wink:
27. čer 2008 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
pipi,dakujem..aj Ryan je pekne meno a nemyslim,ze by sa dalo nejak skomolit... :wink:

na matrike budu mat z nas radost..hi hi..ake kexotucke mena vyberame pre babatka... :grinning: ale ja sa mozem vyhovorit na otca,ze to je z jeho krajiny aj ked neni... :grinning: :grinning: keby nahodou robili okolo toho caviky..
27. čer 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :grinning: my sme mali vybrate meno pre chlapca Jakub,,,,,ale bude to Viktoria :grinning:
27. čer 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzpolka,jakub sa aj mne paci,len u nas je uz velmi vela jakubov...a pre chlapca sa mi paci aj Viktor....a ja Viktoria je pekne aj Dominika... :wink:
27. čer 2008 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jeej zuzpolka,ty si uz mala rodit..pretahujes??drobcekovi sa nechce???ako sa citis?? :wink:
27. čer 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Které jméno se Vám líbí nejvíc z následujícího výběru?:
Elena, Laura, Dominika
Adrian, Dominik, Erik, Samuel, Patrik.
27. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Laura a Samuel
27. čer 2008 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Souhlas s Kristi :wink:
27. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Laura a Adrian :wink:
27. čer 2008 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
aj mne tak...
27. čer 2008 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za názory a těšim se na další :slight_smile:
27. čer 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som myslela laura a samuel,a le aj adrian este dobre
27. čer 2008 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dominika a Samuel ale aj Laura :wink:

Zuzi veru budú mat radost ale čo ich do toho aké meno im dávame nemajú čo hovorit :slight_smile: aspon majú mená nezvičajné a budú IN :slight_smile: ed zakričím na malého otočí sa len on a nie polka škôlky xixixix :grinning:
27. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Patrik! :slight_smile:
27. čer 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a z dívčích Elena :slight_smile:
27. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Laura a Dominik
27. čer 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky Laura a Samuel :wink:
27. čer 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ja az zas budu v to, tak se asi poseru, ponevadz se mne nejak zavratne uz zadne jmeno nelibi :sweat_smile: :sweat_smile: Kluk bude asi julie a holcicka Apolenka a je to :grinning:
27. čer 2008 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
na chlapečka Tomášek a na holčičku nevím,manžel chce markétku,ale tak se jmenuju já a nějak neuznávám dávaní jména po rodičích.
27. čer 2008 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Alči, Julie a Apolenka jsou dítka mé sestřenice. Ale ani jedna jako kluk nevypadá.
Já měla Kristýnku taky jasně v top a pak Christiana, kterého už bych teď asi nedala (je to moc podobné). takže to bude harakiri.
27. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
mě neprošel Mareček, docela mě to vzalo, bude to muset být Honza po tátovi, naštěstí se mi to líbí
27. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrolejko :grinning: :grinning: tak to ma pripadny synek dost blby :sweat_smile:
27. čer 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se na druhou holku líbí Nela a Linda a Lindu nechce Honza, Linda - pinda....
27. čer 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Synek harakiri je taky dost dobry, hodi se ale k vasemu prijmeni?? :confused: :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2008 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek