Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
ivana26
27. čer 2008
Susedkin maly sa vola Zeus. chudak decko 😃
petrolejka
27. čer 2008
Alči. 😃 Moc se to nehodí. 😃 To by mu ve škole říkali Hariku, ne?
Bambulik, Honzík je nesmrtelný a je to pěkné jméno, kdybychom se doma nemohli dohodnout, tak Jan byl dohodnutý kompromis (ono to Christian se to mu blíží, pak taky padl Sebastian).
bambulik
27. čer 2008
petrolejka: jo Jan je právě jm,éno který se mi líbilo po Markovi, tak by to byl Jan, Mareček by mohl být druhý syn... a jelikožu už máme dceru a plánuju pouze dvě děti, tak se Marka nedočkám, ale nevadí
alcatko.j
27. čer 2008
Jojo, jenicek je proste takovy jmeno, ktery bude in i v roce 5852 :-N jako taky ho mam v zaloze kdyby se jirinovi ta Julie nelibi¨la 😃

Peti(Ses Peta??? 😃 ) Hariku 😃 😃
petrolejka
27. čer 2008
Ivi ... Zeus ... No ono je spíš hrozný, že většina lidí asi neví, jak to skloňovat. To mu asi říkají Zeusi, ne? =-) No Héra by asi nikoho nanapadla, vzhledem ke kontextu s pečivem. 😃
petrolejka
27. čer 2008
Alči, jsem Peťa. Což je přesně jméno, které bych své dceři nikdy nedala. To byla moje máma po porodu asi hodně vyčerpaná, že jí došla invence. 😃
alcatko.j
27. čer 2008
Peto 😃 😃 rada bych te nejak utesila, potesila, ale moje megaprotivna svagrova je tez peta, takze promin :-N
bambulik
27. čer 2008
tak Kleofáš se mi docela líbí a Eulálie 😃 😃
petrolejka
27. čer 2008
Nemusíš mě utěšovat, já jen děkuju, že nenastalo ještě něco horšího, máma mi prozradila, že druhá varianta byla Karla ... takže vlastně pohoda. 🙂
petrolejka
27. čer 2008
Eulálie Čubíková, to bylo ve Zvonokosehc, ne? 😃
Teď jsem nesla Týnku na přebalovák a říkám jí, že jsem se mohla jmenovat Karla a ona si říhla tak (normálně vůbec neříhá), že mi poblila celou ruku. Tomu říkám jasně formulovaný názor. 🙂 😃
kristi
27. čer 2008
mne se nahodou Karla libi
petrolejka
27. čer 2008
Kristi, však jo, každý má jiné preference. 🙂 Já když se ale na sebe kouknu a vzpomenu si na pubertu s brejlema, tak se jménem Karla bych byla ještě větší looser než jsem byla. 😃
pipinka82
27. čer 2008
Zeus to je ale sila 😃 ja som počula že tu u nás jedna romka chcela dat synovi meno winetou asi po tej kovbojke xixixi ale nepovolily jej to hlúpa nie tak potom dala meno Romeo 😃
petrolejka
27. čer 2008
Vinetou. 😃 A co takhle Sandokan? 😃
pipinka82
27. čer 2008
xixixi to by bolo asi by som sa musela zblázdnit kebyže to mám dat dietatu 😃 to sú trafený ludia xixixi

aj Hatatitla tam bol xixixi
nunacek
27. čer 2008
Tak pro dnešek jsou našimi favority Elena a Samuel. Ale my to snad každej den měníme 😃
mata.mata
27. čer 2008
v Leviciach na Slovensku se narodila Xena a Sandokan
ivana26
27. čer 2008
no je to hrozne, lebo naozaj sa ho neda volat inak len Zeus. nijak vysklonovat, len mozno zeusko 😃 😃 😃
no to romovia maju zalubu davat mena podla telenoviel a filmov 😃 😃 😃
zuzana1710
27. čer 2008
😃 😃 a Zuzanka sa vam nepaci?? 😃 😃 😃
moncicici
27. čer 2008
nunacek mi cakame chlapceka a chceme dat meno Samuel 🙂
pipinka82
28. čer 2008
ja sa tiež volám Zuzana ale miminku by som ho nikdy nedala 🙂 mne sa nelúbi moje meno :-p

Moncici tak Samuel pekné 😃 a ešte máte dajaké v rezerve??? Aj ja som mala viac mien ako napr: Noel, Alec, Justin, Noem, Bryan, a zostal nám Ryan ........

Mne sa strašne páčia nezvyčajné mená no ale nie také ako sme tu dnes spomenuli a veru tý romovia sa len ukazovat chcú stým xixi 🙂
moncicici
28. čer 2008
Ahoj pipinka 🙂 nemame uz ziadne v rezerve bo by sme si skomplikovali vyber,takto sme sa zhodli na jednom a basta 😃
pipinka82
28. čer 2008
tak ano tak bude Samuel super 😉 už ho aspon oslovovat môžeš menom ako to aj ja robím 😃 ako sa máš????
zuzpolka
28. čer 2008
zuzana1710
ano už mam po termine....malej sa asi nechce ešte na svet 😃 no a citim sa už všelijako :-p
inak aj ja som Zuzana 😃 pekne meno ale asi by som ho tiež nedala 😃 😃 :-p
pipinka82
28. čer 2008
moja tak to ti verím že ti neni moc o.k. a malá sa neponáhla na svet asi sa jej tam páči 😃 a doktor ti čo povedal že kedy sa to asi podarí alebo nedopomôžete jej 😃
zuzpolka
28. čer 2008
pipinka ahoj, no ak neporodim do štvrtka tak mam ist na prijem....no uvidime :-S a to som si myslela že porodim ešte pred terminom 😃
pipinka82
28. čer 2008
hmmm tak aj ja sa radšej pripravujem skôr jak mi doki povedal a dúfam že môj sa poponáhla von 😃

tak nech sa to podarí aj skôr než štvrtok ooo bože kde je ešte štvrtok :-N
zuzpolka
28. čer 2008
no ved , štvrtok je ešte dalekooooooooooo......dufam, že to pojde skor samo......lepšie ako vyvolavačka :-|

prečo mysliš že pojde tvoj maly skor? 🙂
pipinka82
28. čer 2008
neviem myslím si to 😉 aj mi to vela ludí hovorí a aj doki že o 2 týždne skôr budem rodit aspon to tak vizeralo minule podla váhy a mier miminka je vetší o týžden a už pripravený na pôrod no ale uvidíme o 2 týždne na poradni čo povie zasa 😃
zuzpolka
28. čer 2008
ahaaaa,,,,,,, no ked ti to doki povedal tak na tom asi niečo bude 😃
inak aj ja som po predu asi....ked som bola v 36 tt na prietokoch, povedali mi že podla ultrazvuku som 38tt :-N
no a mala už vtedy mala 3320g =-) =-) =-) tak som zvedava aky valibuk sa nam narodi 😃

Začni psát odpověď...

Odešli