• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
Susedkin maly sa vola Zeus. chudak decko :grinning:
27. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči. :grinning: Moc se to nehodí. :grinning: To by mu ve škole říkali Hariku, ne?
Bambulik, Honzík je nesmrtelný a je to pěkné jméno, kdybychom se doma nemohli dohodnout, tak Jan byl dohodnutý kompromis (ono to Christian se to mu blíží, pak taky padl Sebastian).
27. čer 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrolejka: jo Jan je právě jm,éno který se mi líbilo po Markovi, tak by to byl Jan, Mareček by mohl být druhý syn... a jelikožu už máme dceru a plánuju pouze dvě děti, tak se Marka nedočkám, ale nevadí
27. čer 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jenicek je proste takovy jmeno, ktery bude in i v roce 5852 :sweat_smile: jako taky ho mam v zaloze kdyby se jirinovi ta Julie nelibi¨la :grinning:

Peti(Ses Peta??? :grinning: ) Hariku :grinning: :grinning:
27. čer 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi ... Zeus ... No ono je spíš hrozný, že většina lidí asi neví, jak to skloňovat. To mu asi říkají Zeusi, ne? :confused: No Héra by asi nikoho nanapadla, vzhledem ke kontextu s pečivem. :grinning:
27. čer 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči, jsem Peťa. Což je přesně jméno, které bych své dceři nikdy nedala. To byla moje máma po porodu asi hodně vyčerpaná, že jí došla invence. :grinning:
27. čer 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto :grinning: :grinning: rada bych te nejak utesila, potesila, ale moje megaprotivna svagrova je tez peta, takze promin :sweat_smile:
27. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kleofáš se mi docela líbí a Eulálie :grinning: :grinning:
27. čer 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemusíš mě utěšovat, já jen děkuju, že nenastalo ještě něco horšího, máma mi prozradila, že druhá varianta byla Karla ... takže vlastně pohoda. :slight_smile:
27. čer 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eulálie Čubíková, to bylo ve Zvonokosehc, ne? :grinning:
Teď jsem nesla Týnku na přebalovák a říkám jí, že jsem se mohla jmenovat Karla a ona si říhla tak (normálně vůbec neříhá), že mi poblila celou ruku. Tomu říkám jasně formulovaný názor. :slight_smile: :grinning:
27. čer 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se nahodou Karla libi
27. čer 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, však jo, každý má jiné preference. :slight_smile: Já když se ale na sebe kouknu a vzpomenu si na pubertu s brejlema, tak se jménem Karla bych byla ještě větší looser než jsem byla. :grinning:
27. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeus to je ale sila :grinning: ja som počula že tu u nás jedna romka chcela dat synovi meno winetou asi po tej kovbojke xixixi ale nepovolily jej to hlúpa nie tak potom dala meno Romeo :grinning:
27. čer 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vinetou. :grinning: A co takhle Sandokan? :grinning:
27. čer 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
xixixi to by bolo asi by som sa musela zblázdnit kebyže to mám dat dietatu :grinning: to sú trafený ludia xixixi

aj Hatatitla tam bol xixixi
27. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro dnešek jsou našimi favority Elena a Samuel. Ale my to snad každej den měníme :grinning:
27. čer 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Leviciach na Slovensku se narodila Xena a Sandokan
27. čer 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to hrozne, lebo naozaj sa ho neda volat inak len Zeus. nijak vysklonovat, len mozno zeusko :grinning: :grinning: :grinning:
no to romovia maju zalubu davat mena podla telenoviel a filmov :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: a Zuzanka sa vam nepaci?? :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacek mi cakame chlapceka a chceme dat meno Samuel :slight_smile:
27. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tiež volám Zuzana ale miminku by som ho nikdy nedala :slight_smile: mne sa nelúbi moje meno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moncici tak Samuel pekné :grinning: a ešte máte dajaké v rezerve??? Aj ja som mala viac mien ako napr: Noel, Alec, Justin, Noem, Bryan, a zostal nám Ryan ........

Mne sa strašne páčia nezvyčajné mená no ale nie také ako sme tu dnes spomenuli a veru tý romovia sa len ukazovat chcú stým xixi :slight_smile:
28. čer 2008 ve 02:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pipinka :slight_smile: nemame uz ziadne v rezerve bo by sme si skomplikovali vyber,takto sme sa zhodli na jednom a basta :grinning:
28. čer 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ano tak bude Samuel super :wink: už ho aspon oslovovat môžeš menom ako to aj ja robím :grinning: ako sa máš????
28. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzana1710
ano už mam po termine....malej sa asi nechce ešte na svet :grinning: no a citim sa už všelijako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak aj ja som Zuzana :grinning: pekne meno ale asi by som ho tiež nedala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja tak to ti verím že ti neni moc o.k. a malá sa neponáhla na svet asi sa jej tam páči :grinning: a doktor ti čo povedal že kedy sa to asi podarí alebo nedopomôžete jej :grinning:
28. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipinka ahoj, no ak neporodim do štvrtka tak mam ist na prijem....no uvidime :confounded: a to som si myslela že porodim ešte pred terminom :grinning:
28. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak aj ja sa radšej pripravujem skôr jak mi doki povedal a dúfam že môj sa poponáhla von :grinning:

tak nech sa to podarí aj skôr než štvrtok ooo bože kde je ešte štvrtok :sweat_smile:
28. čer 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved , štvrtok je ešte dalekooooooooooo......dufam, že to pojde skor samo......lepšie ako vyvolavačka :unamused:

prečo mysliš že pojde tvoj maly skor? :slight_smile:
28. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem myslím si to :wink: aj mi to vela ludí hovorí a aj doki že o 2 týždne skôr budem rodit aspon to tak vizeralo minule podla váhy a mier miminka je vetší o týžden a už pripravený na pôrod no ale uvidíme o 2 týždne na poradni čo povie zasa :grinning:
28. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaa,,,,,,, no ked ti to doki povedal tak na tom asi niečo bude :grinning:
inak aj ja som po predu asi....ked som bola v 36 tt na prietokoch, povedali mi že podla ultrazvuku som 38tt :sweat_smile:
no a mala už vtedy mala 3320g :confused: :confused: :confused: tak som zvedava aky valibuk sa nam narodi :grinning:
28. čer 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek