• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
pipinka ak mozem vediet vy mate slovenske priezvisko k tomu ryanovi? :slight_smile:
28. čer 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, neviete, či je niekde na internete zoznam mien, ktoré sa môže dávať našim deťom a nie sú v kalendári? Viem, že na matrike by mali mať takú knihu, ale keby to bolo na www. bolo by to jednoduchšie.
Ďakujem :slight_smile:
29. čer 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej pasuje to :grinning: inycialy budú K.R. tak v pohode :grinning:
29. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved hej, len by bolo vtipne daky ryan baca :grinning:

nastenka mozes si vybrat hocijake meno co najdes na nete v dakom zozname mien,to ti maju uznat
29. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano treba aj na takéto mysliet ale máme štastie že to pasuje :grinning:

a ty??? sa snažíte o mimi???
29. čer 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm...este nie aj ked mavam materinske pudy, chcem ale skolu dokoncit najprv, teraz som stvrtak skoncila
29. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolko máš rokou že škola volá xixixi :slight_smile: ????? Tak ano potom by sa ti ťažko učilo vedla miminka :grinning:
30. čer 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som 4roc skoncila, 23mam
1. črc 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame pre mimi vybrate total obac meno Andrea,Andrej ale ti mozen zdrobneniny:grinning:
Andrea- Andy, Endy, Ajka, Aďa, Andrejka, Rea, Anďuša, Eťka, Dejka, Aďuška, Aďulka, Aďka, Adinka, Ajinka, Ajuška, Ajulienka, Aťa, Aťka, Adrika
2. črc 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja sestra sa vola Andrea a este ju volaju Rejka,to si zabudla :wink:
2. črc 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,jsme v 5. měsíci,právě jsme zjistili,že to bude holka,tak vymýšlíme jména...mě se nejvíc líbí asi Natálka,Kristýnka,Karolínka a Dominika,tak nevím,ale pro kluka jsem byla 100% rozhodnutá dát jméno Šimon a pak Matyáš.Teď jenom jestli se to hodí k příjmení Duben,tak nevím nevím...
2. črc 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hlasujem za Karolinku :wink:
2. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
miselpechy, všechny jsou pěkný. Ale já bych hlasovala taky pro Karolínku (Káju, Kájku) - ta mě bohužel doma neprošla :unamused: Nevadí, ještě plánujem v budoucnu jeden pokus, tak kdyby to byla holčička, třeba muže nějak ukecám :wink: Pro tentokrát jsme se shodli na Adélce.
2. črc 2008 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro Natálku :slight_smile: a taky pro Domiše :wink:
2. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miselpechy: Já hlasuju pro Dominiku :wink:
2. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no miselpechy, koukám, že ti rozhodování moc neulehčíme :slight_smile:
2. črc 2008 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro natálku,ale uvidíš že nakonec njaké jméno vyberete.manžel chce v případě holčičky markétku nebo karolínku,ale vím že se nedohodneme ani na jednom z těchto jmen,moje představa o jméně je trošku jiná :slight_smile:
2. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marselina: Karolínek znám hodně, je to celkem časté jméno. A Markétka taky není úplně můj vkus.
2. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak se vám líbí jméno Vanesa :slight_smile: .
2. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanesa mi nic nehovori :unamused:
2. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi taky nee :frowning2:
2. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gimik: ani mě ne. Ale jestli se ti libí, tak se neohlížej vpravo, vlevo a jdi do ní :slight_smile:
2. črc 2008 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacek:já bych ani markétu nedla,protože neuznávám dávat jména po rodičích,a karolíně moc nefandím,ta určo neprojde :wink: :wink:
2. črc 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru ked toho je vela:grinning:
2. črc 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem,ale su to pekne mena a teraz ich naozaj skoro nikto nedava,takze budete originalny :wink:
3. črc 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm..ked mien je tak veľa, tiež si neviem vybrať.manžel už má pre dievčatko jedno meno vybrané, ale ešte sa s ním neviem celkom stotožniť.
mne sa páčili Paulína, Julia, Mária Magdaléna :slight_smile: , Nella, Zoja.... vôbec si neviem vybrať.
som bezradná
4. črc 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to me se na holcicku libi vic jmen,tam myslim,ze neni problem(Anna,Kristyna,Justyna,Amalie),tak na kluka
teda moc nevim.Libil se mi Oliver,ale nevim,jak bych malemu rikala.
Pak taky Vojta a Vaclav,Kristian...ale zadny me asi neuhranulo nejak moc.A tatinek moc nechce jmeno po sobe-Palo.
4. črc 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
miselpechy:dulezite je taky prijmeni,aby se to hodilo.Ikdyz u holky to nebude az tak na dlouho:slight_smile:
4. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalie je nadherene jmeno! to u nas zatim vede :slight_smile: Amalka :slight_smile:
4. črc 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda líbilo by se mi jednou pro dceru jméno Sofie, prosím kdo máte Sofinky, jak jim říkáte??? Sofí, Sofinko... třeba Fifi jak mi řekl manžel je hrozný a proto se to jemu nelíbí, že jsou jen dvě verze jak tím jménem dítěti říct... :slight_smile:
5. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek