• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
denisa - za Amalku by som bojovala!! my mame vybranu Amalku. mali sme tucha, ze by to mohli byt dvojcata, tak uz sme pocitali s Amalkou a Adelkou - nadherne mena!!!
23. črc 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakarza: Adam je moc pěkné jméno :wink: A Dita zrovna tak :wink: Krásný výběr :slight_smile: Adam a Dita = krásně se to k sobě hodí :slight_smile:
23. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisamertova: Za Amálku bych být tebou taky bojovala :wink: Je to úžasné jméno a navíc by se opravdu pěkně hodilo k Adélce, kterou už máte :wink:
23. črc 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....tak my máme vybráno zatím jen jméno pro chlapečka: Daniel, u holčičky zatím nevíme, ale jsme přesvědčeni, že to bude kluk jako buk, tak není co řešit :grinning:
23. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendu držim palce, aby kluk vyšel :wink: Ale kdyby to byla holčička, tak snad ji nepošlete v košíku jako Plaváčka :wink: :grinning: Daniel je pěkné jméno :wink:
23. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nunacku: ne nepošleme, budeme rádi i za holčičku, jen se musíme shodnout na jméně.... :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendu držím palce a přeji šťastnou ruku při výběru holčičího jména :wink: Máte už nějaké žhavé kandidáty na jméno pro holčičku?
23. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacek: no nemáme: jen já co se mi líbi: Adriana,Daniela, Diana,Ela,Ema,Natálie,Nela,Nikola,Nina,Sabina,Sandra,Sára...ale manželovi jsem to ještě neříkala, tak nevím jeho vyjádření k tomu
23. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendu pěkná jména se ti líbí :wink: Z tvého výběru mě nejvíc zaujala Ela, Adriana, Daniela :wink:

Teď jsem četla na Seznamu, že Něrgešová porodila syna Adama :slight_smile:
23. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je paráda....mě se asi nejvíce líbí Ela a Sára....ale mají to už dvě kamarádky a nerada bych se opičila, ale co nejsou jediné kdo má toto jméno pro dítě,...takže kdo ví... :wink:
23. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendu pokud to nejsou nějak extra blízké kamarádky, jakože se stýkáte třeba ob den, dva, jezdíte na společné dovolené a víkendy a podobně, tak bych to nebrala jako opičení se, prostě se vám jen líbí stejná jména, to je všechno.
24. črc 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poraďte...pro kluka mám jméno Patrik...ále...chtěla bych Patrick, akorát nevím jak je to s výslovností...zda by se vyslovoval klasicky Patrik nebo Petrik? Nevíte některá? Děkuju...mám na to ještě osm dní...u holčičky jsem věděla hned jaké jméno, ale kluk mi dělá problém...
Nebo jsem uvažovala o dvojménu Patri(c)k a něco, ale nic mě nenapadlo, které by se hodilo....
27. črc 2008 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych, že Patrick bude lidi nutit k angl. vyslovování :wink: A obzvlášť důležité je zvážit i k jakému příjmení ho bude používat.
27. črc 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příjmení je Halter, ach jo...
27. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě ti v ČR moc nehrozí, že by to lidi četli anglicky. Tak se toho neboj...
27. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si taky myslím a u cizinců je mi to jedno...tak já nevím...
27. črc 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky máte některá holčičku Lilane???
27. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lacostina: Myslim, že jméno Patrick budou vyslovovat lidi tady v Čechách normálně "česky". K Vašemu příjmení by se mi ale víc líbil "klasický" Patrik :slight_smile:
28. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jméno má být Liliane ;)
28. črc 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirko,
mě se Liliane moc líbí, ale k pravému českému příjmení, jako by měla u nás, se to zkrátka nehodí. Jinak je ale fakt krásné!!! :wink:
28. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my máme holčičku Lilian a zatím se svým jménem sklízí jen a jen úspěchy :wink:
Jen nevíme,jaké jméno dáme,když se nám narodí druhá holčička. Aby to bylo trošku podobný :unamused:
29. črc 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Ewcik a jaké má příjmení? Na tom totiž podle mě dost záleží. Kamarádka dala v úterý dceři jméno Viola. Takže se jmenuje Viola Míková, což se mi zrovna dvakrát nelíbí :unamused:
29. črc 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
my jsme se nakonec rozhodli pojmenovat kluka Lukášek a kdyby to byla holčička tak Verunka. Moc se mi llíbila Matylda nebo Sára, ale manža mi to zatrhnul. U kluků je horší výběr než u holek. Holčičí jména jsou prostě hezčí :wink:
29. črc 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že hodně lidem se líbí jméno Sára :grinning:

ale včera jsem se kupodivu shodli s manželem na dívším jméně:NIKOLA,ale není to definitivní...jen se nám líbí... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co si myslite o jmenu Emilie? Pak jeste Eva.
Pro kluka zatim nevime. :frowning2:
30. črc 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri: Emilie a Eva mi moc nesedí, to spíš když už tak, Ema.

Vendu: Četla jsem v jedné knížce o jménech, že jméno Nikola je chlapecká varianta tohoto jména, holčičí správná varianta je Nikol. Je "ten" Nikola a "ta" Nikol. Ale matrikám je to jedno a spousta holek se jmenuje "ta" Nikola :wink:
30. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunacek: ano je to tak, znám kluka co se jmenuje Nikola
30. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaconda: Malá se jmenuje Lilian Kociánová. A teď pro druhé,kdyby to byla holčička se nám líbí Vivian, Mia, Thea nebo Nika. No nevíme....... :cry: :cry:
30. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewcik,z toho čo si napísala,sa mi páči Vivian a Mia...ale myslím,že Lilian a Vivian sú dosť podobné mená :unamused: tak by som radšej zvolila tú Miu :slight_smile:
30. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewcik: Lilian a Vivian k sobě podle mě moc nepasuje. Lilian a Mia, Lilian a Thea, Lilian a Nika je pěkné :wink: Nejvíc se mi, vzhledem k příjmení, líbí asi Lilian a Mia :wink:
31. črc 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek