Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?
ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒
Stručné shrnutí
- Mnoho uživatelek popisuje eMimino jako fórum s častými ostrými a rypavými příspěvky, kde některé „stálé“ aktivní členky diskuze dominují konverzacím; jako alternativy se v diskusi uváděly Modrý koník (Koník/MK) a Beremese.
- V několika příspěvcích byla kritizována nekonzistentní práce moderátorů/adminů, včetně údajných případů zabanování jednoho uživatele za „trolling“ zatímco jiné vulgární útoky zůstaly bez trestu.
- Praktická doporučení z diskuze zahrnují požádat adminy o smazání příspěvku, editovat vlastní příspěvek (doporučováno „přepsat na 3 tečky“), používat anonymní účet nebo přesunout komunikaci do zamčené skupiny; v diskuzi se také zmiňuje omezení pro nováčky na „pět příspěvků za den“.
Nejčastější otázky
Q: Jak mohu na eMimino požádat o smazání svého příspěvku?
A: V diskuzi uživatelky radily požádat adminy o smazání úvodního příspěvku nebo diskuze; u příspěvku v probíhající diskuzi lze podle zkušenosti jedné uživatelky editovat vlastní text a přepsat ho na „...“ (tři tečky).
Q: Proč uživatelky na eMimino píší ostré nebo útočné komentáře?
A: V diskusi se nejčastěji uváděly důvody jako anonymita (možnost přispívat bez nicku), přítomnost „trollů“, vysoká aktivita několika dominantních uživatelek a nuda na mateřské, což podle účastnic zvyšuje agresivitu v komentářích.
Q: Platí na eMimino omezení příspěvků pro nováčky?
A: Ano, několik příspěvků v diskuzi uvádělo nové pravidlo, které limituje počet příspěvků pro nově registrované účty; konkrétně byla zmíněna hranice „pět příspěvků za den“ pro nováčky.
Q: Je vyhledávání na eMimino dobré?
A: Názory se lišily: jedna respondentka tvrdila, že eMimino má „nejlepší vyhledávač, jaký kde existuje“, zatímco jiní uživatelé označovali vyhledávání za „nepřehledné“ nebo „na prd“ — jde tedy o rozpor mezi uživatelskými zkušenostmi.
Q: Je bazar na eMimino bezpečný?
A: V diskuzi byla uvedena zkušenost jedné uživatelky, která tvrdila, že byla v místním bazárku okradena a byla kvůli tomu vyslýchána na Policii (uživatelský výpověď, neověřeno); zároveň jiní diskutující bazar pochvalovali jako užitečný — bezpečnost je tedy v praxi proměnlivá.
Q: Jak se bránit šikaně nebo opakovaným útokům na eMimino?
A: V diskuzi uživatelky doporučovaly nahlásit incident adminům, požádat o smazání/vymazání příspěvků, psát anonymně, založit/požádat o uzavřenou (zamčenou) skupinu nebo přesunout komunikaci na jiné servery jako Modrý koník (Koník/MK) či Beremese.
Závěry z diskuze
Shoda
- eMimino má podle mnoha příspěvků časté ostré, rypavé nebo vulgární příspěvky a opakující se „stálé“ aktivní uživatelky, které diskuze často dominují.
- V diskuzi je více stížností na nekonzistentní a prchavé jednání adminů, včetně uváděných případů banu za „trolling“ a současně tolerovaných urážek.
- Několik diskutujících oceňuje na eMimino deníčky, recenze (např. kočárů) a specifické skupiny, které mohou být užitečné.
Sporné názory
- Někteří uživatelé považují vyhledávač eMimino za „nejlepší, jaký kde existuje“, zatímco jiní ho označují za „nepřehledný“ a „na prd“.
- Některé komentáře tvrdí, že admini eMimina jsou neschopní a favorizují určité členky, zatímco jiní uživatelé brání moderaci a nemají s adminy problém.
Otevřené otázky
- Jsou pravidla a tresty adminů na eMimino aplikovány konzistentně napříč uživateli a případy?
- Jak efektivně zabránit opakovanému trollingovému chování nebo koordinovaným útokům bez omezení legitimních nováčků?
Zmíněné značky a firmy
eMimino, Modrý koník, Koník, MK, Beremese, Facebook (FB), doktorka.cz, MC Donalds, KFC, Policie
Zmíněné produkty a metody
deníčky, recenze kočárů, pět příspěvků za den (omezení pro nováčky), anonymní přispívání, editace příspěvku na „...“ (tři tečky), zamčená/uzavřená skupina, bazárek, vyhledávač eMimino, test otcovství, endometrióza
Místa a osoby
žádné
Měla jsem profil na beremese, mám i na emiminu a musím říct, že na každém serveru jsou naprosto odlišné sociální typy žen. Zatímco beremese je celkem elitní server pro nevěsty a není divu- Kdo se v dnešní době vdává? Spíše vysokoškolačky uznávající tradiční hodnoty a podle toho vypadá většina diskutujících. Emimino je podle mého osobního pozorování plné matek - samoživitelek, je hodně anonymní, protože umožňuje příspěvky vkládat bez nicku, tudíž nemusíte vždy a všude přiznávat svou, ačkoliv internetovou, identitu, což vede k uvolňování různé nenávisti umocňované frustrací z nízkých alimentů, vysokých alimentů, opuštění pro milenku apod. Nejvíce mě dostalo, když ženě, která zjistila, že její manžel má utajované dítě, řekly, že je sobecký nevděčný spratek, když dítě od milenky nechce přijmout a živit. Pak lynčovaly něčího manžela, co pije po práci desítku, jako těžkého alkoholika, a naopak ženě, která otěhotněla s manželem své sestry, přály všechno nejlepší do života, protože sestra je bezdětná, tudíž neschopná 😀
Modrý koník toto nemá, ale zase člověk nemá chuť bušit hlavou do zdi...
Jinak emiminu bych žádný svůj osobní problém nesvěřila, protože tam platí rovnice - ty máš problém = ty jsi blbá
@koordinatorka_odboje emimino je kategorie sama pro sebe, pár maminek nebo i svobodných bezdětných slečen mají potřebu reagovat na vše a to dost tvrdě. Ale třeba Bozuzu je mi dodnes líto, nebyla zlá, jen naivní a zamilovaná a výčitky svědomí jí asi budou trápit dlouhá léta...
taky emimino moc nemusím. Přijde mi, že je tam dost nepřátelská atmosféra, tady je to moc fajn 🙂
Beremko mám taky ráda, ono hodně holek přešlo z beremka sem, žejo svatba - dítě 🙂
@no_title na emiminu vládne cca 5-6 uživatelek, jsou v téměř každé diskuzi, ostré silné,... Ale když projedete jejich osobní historii, tak jedna je emočně nestabilní, další týraná, zapšklá rozvedená, apod. Nechci být konkrétní, ale vadí mi, že nejen, že nemají ani minimální sebereflexi, ale že to admini tolerují a nic s tím nedělají. Tady na MK mám pocit, že jde stále o nás, o lidi, na emimi, že jde o návštěvnost, sledovanost, reklamy, no babišárna...
@petruskabmw taky mám podobnou zkušenost, místo aby se maminy podržely,tak jen držkují ..odešla jsem od tama.
Taky nesnáším eMimino a lituji toho, že jsem tam vůbec napsala příspěvek. Napsala jsem jenom moji zkušenost co se mi stalo, abych pomohla ostatním maminkám. Bohužel se to obrátilo proti mě a některé ženy asi závistivé mi napsali dost husté příspěvky. Proč mezi námi jsou takové s....? Ach jo ☹
Chtěla bych se zeptat jestli vůbec jde na eMimino ten příspěvek zrušit. Nevíte? Děkuji za odpověď.
no,vlezla jsem na emimino jednou a stačilo....nezlobte se za ten výraz ale hodně těch mamin mi příjde absolutně tupých...jen čekají na podnět se do někoho kdo potřebuje radu nebo se svěří pustit a jakmile máte názor jiný než ony,ukamenovaly by Vás....slepice jedny.... tady jsem ráda 🙂
@mikeavenger můžeš požádat adminy buď o smazání diskuze - pokud jde o úvodní příspěvek, příspěvek v probíhající diskuzi lze editovat a přepsat na 3 tečky...
Ahoj holky,
já jsem tam dala příspěvek ohledně e shopu.No co se pak strhlo jsem nezažila.Dověděla jsem se,že jsem podle jejich názoru úplně blbá,špiním obchod a jsem hysterka 😉 😉 😉 .O těch dámách tam si myslím svoje.
@bruxa1985 já jsem se dozvěděla, že správné je dát dítě do soukromé školky a jít makat, aby člověk nebyl příživník na státu, který je k nám veeeelice velkorysý, protože přece dává VŠEM 220 tisíc (vůbec jim nedochází, že problém je, že dává opravdu všem, kdyby měl dávat jenom těm, co mají něco odvedené na sociálním a to ještě třeba 70% jejich mzdy, tak by to bylo dražší, neměli by se čím chlubit a rodilo by se zbytečně moc dětí pracujícím lidem, což stát nepotřebuje, on potřebuje daně). Pak jsem se v anonymní diskuzi dozvěděla, že všichni chlapi tamějších dam vydělávají kolem 40 tisíc čistého, že žádná nevěří svému manželovi, že by ji nepodvedl aneb pravidlo "nikdy neříkej nikdy", že žádná nevěří v otázkách nevěry ani sama sobě, opět známé pravidlo, že nevlastní matka je vždycky ta špatná, že rozvedený chlap nemá nárok na novou rodinu, pokud není muslim z Dubaje. No a pak tam chodí pár pánů a to jsou teprve perly 😀 - prý muž je ten, který je ve vztahu ekonomicky silnější a tudíž bude ztrátový, pokud začne s dotyčnou chodit, tudíž by na začátku vztahu v době randění měly veškeré výdaje platit ženy. V arabských zemích je běžná polygamie, to jenom my tady jsme strašné hysterky 😀 a perla nakonec - každý muž, který není debil, si udělá test otcovství hned po porodu.
Ty ženské mě dokáží šíleně vytočit, ale ti chlapi tam jsou celkem zábavní 😀
Ahoj, taky mám špatnou zkušenost - stačilo přiznat, že mě porod bolel a že jsem si ráda zařvala a byla jsem za hysterku a fňuknu🙂. Sama nechápu, proč tam ano a tady ne. Jsem registrovaná ještě na jednom miminovském serveru a tam je to taktéž v pohodě...
Tak jak čtu všechny komentáře, tak až budu mít blbou náladu a chuť se vyloženě s někým pohádat - půjdu tam 😀 😀 😀 😎
Na emiminu kazde druhe 3lete dite nemluvilo, nosilo i v 5ti letech pliny.. Neni divu kdyz za rok ma matka u jmena 7382948849220 Napsanych prispevku.. To se to dite nema kdy a s kym neco naucit, kdyz matka drepakuje u pocitace:( tady mi to prijde v pohode, nikdo se nechyta za slovo, neurazi se .. Proste si kazdy napise svuj nazor a je klid..
Přesně tak,já jsem taky zírala,když mě jedna dáma označila,že jsem hysterka a pak kokám a ona má 20064 příspěvků a je tam 3 roky.Tak jsem si tak v duchu představila jak to asi u ní doma vypadá.A v duchu jsem se té nádheře teda musela smát.Dřepí na prdeli,somruje v každé diskuzi a tahle mě bude poučovat,že jsem hysterka.Tak to jsem se srdečně zasmála 🙂)))) 🙂 🙂 🙂
Tady je klid pohoda. Na emiminu stále hádky. Admini k ničemu. Jejich odpovědi k čemukoliv jsou stále dokola a nic neříkající.
@chris_n ano to je pravda, je to děsně nepřehledné a i vyhledávání tam je na prd.....
Na emiminu je nejlepší vyhledávání, jaké kde existuje, asi s ním neumíte pracovat.
Vyhledávání úplně na nic a někteří lidi co tam jsou škoda mluvit a to platí hlavně o radách některých z nich 😀
na MK je absolutně bezkonkurenčně nejlepší bazar - vyhledávání v něm - jaký existuje!
Emimino taky nesnasim. Nehlede na tupost mamin vyskytujicich se tam, jsem tam byla v místním bazaru okradena (zrovna tam bylo neco,co tady v bazaru ne). A uz jsem kvuli tomu byla dokonce i u vyslechu,protoze to delala nejaka holka prosim rocnik 94!!!

@sephorka tady vládne o dost příjemnější atmosféra, není žebříček o nejukecanější členku 😀