• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro holčičku. Poradíte?

9. srpna 2017 
Mě osobně se líbí cizí nebo anglická jména... rozhodně je hezké Willow, Lillieth, Gebrielle, Ravia, Vivienne, Zahara, Nomia, Sophia, Annie, Elizabeth, Jesicca a mohlo by jich být daleko více. Ale třeba Willow Ravia nebo Nomia Zahara nejsou špatné kombinace :slight_smile:
20. srp 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivabacher Stela Zara je také zajímavé... Rozhodně se to hodí k tvé holčičce "Sofie Lara" a "Stela Zara" Zní to moc hezky a je to dosti neobvyklé... A je to velká výhoda, že ta jména jsou krátká a zvučná... Myslím, že je to moc hezky vybrané... :slight_smile:
20. srp 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krokodilek S manželem jsme se dohodli, že druhé jméno bude Zara, protože ladí s jménem Lara ... Jenže největší problém je první jméno, chceme takové které je krátké a zároveň aby se hodilo k Sofii ... Asi nejlepší ta Stela ... Nebo tě napadá i jiné?
20. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivabacher klamárkaaaaaaaa :angry: :angry: :angry:
20. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, ale v 39tt bych nesháněla jméno pro dítě po netu :sweat_smile:
21. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollo11 keca, uz je bloknuta
21. srp 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Co z toho kdo má.. :confused:
21. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollo11 ivabacher je klamárka, pokradla fotky z SK koníka jednej mamičke, mojej známej, tá mimochodom druhú dcérku už porodila :wink:
21. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivabacher Tak jména na "S" 'Saskie Zara', 'Silvia Zara' a nebo 'Sorin Zara' to se mi moc líbí :slight_smile:
21. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci tu nikomu kazit radost při výběru jména. Taky jsem hledala a zkoušela různé varianty. Jenže pak se něco stane a bylo by mi jedno, ikdyby se jmenovala Kunhuta. Co je po jméně, když to neklapne tak jak má ...
21. srp 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska.zuzanka fakt nepochopím, proč to někdo má potřebu dělat. Ale jelikož vím, že takové ubohé duše se najdou, raději nikam nedávám fotky své dcery :unamused:
21. srp 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivabacher To se mi moc nelíbí, nějak mi to nezní, a taky jak to končí oboje na "a" a taky už máte doma Laru - Lara-Zara, to je dost stejný,
Ale pokud se vám to líbí, tak do toho
Stela Mia
Stela Miriam
Stela Silvie
22. srp 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOolky a co jméno Karina? Nebo Miriam?My pořád váháme, za chvíli mám termín (vím, o stránku dál vám u to bylo u jedné uživatelky podezřelý, ale já z toho mám fakt těžkou hlavu..U dalších adeptek, Adriany a Anety jsou nějaký výhradym není to na 100%.. :frowning2:
22. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca stále se mi nejvíc líbí ta Adrianka, Karina je na mě moc tvrdý, spíš bych dala Karin :wink:
22. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uuuuuf, asi jo, moc nad tím dumám, to už je tím blížícím porodem asi.Řeším to, že mamka se na to bude dlouho tvářit kysele, její kamarádka z práce má dceru Adrianu a ta má taky dceru tímto jménem a obě jsou trochu nooo.. nepopulární a ta kamarádka o nch v jednom kuse mele.A tráví spolu v práci hodně času..To budou řeči:Tolik jmen a vy dáte zrovna TOHLE :confused:
22. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka ve Švýcarsku dnes v noci porodila a vybrali jméno Maya,to jste tu některá už taky zmínila.Dřív se jí moc líbila Sorya,vyslovuje se Soraja.Příjmení české samože nemá
22. srp 2011 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca A co Sabinka? Tu mám doma :grinning: a jsem s tím jménem moc spokojená, v okolí není ani jedna a na malou to jméno ohromně sedí.
Miriam bych nedala, i když jméno je to hezké, ale nějak mi nezní s vaším příjmením. Karin i Karina se mi líbí moc.
Moje první dcerka je Nela.Teď uvažuju nad jménem pro třetí holčičku, třeba časem bude. Chtěla bych, aby se to hodilo ke jménům holek a nebylo moc časté, ale zase ne nějaký úlet. S klučičím jménem bych měla velký problém, tam je výběr ještě těžší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samsa Sabinka je krásný jméno, ale já sama mám hooodně podobný, tak bby se to šíleně pletlo.

Ta Karin, Karina, jak je to s ní?Nebývala v kalendáři dřív Karin bez toho koncového A?To byla moje favoritka od mládí.Ale jak tam přidali to A tak to nějak zní hůř. A na matrice by to prošlo i bez A bez nějakýho běhání?Není to asi jak s Nikolou a Nikol?
23. srp 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca Já myslím, že Karin jde úplně v pohodě a nebudeš muset nikam běhat, a taky se mi líbí o trochu víc, než Karina. Karin určitě bude v Knappové, ale nemám tu knížku u sebe, tak se nemůžu podívat. Je to krásné jméno, mně osobně se líbí víc než třeba Adriana. Tak držím pěsti, ať vyberete :wink:
23. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samsa super , mám favoritku a asi to vyhraje, díky za rady :slight_smile:
23. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samsa Karin je úplně v pohodě, na matriku lítat nemusíš.
Já měla dvě spolužačky Karin ještě na zakládce, a to už je pěkných pár let, a ani za totáče to nebyl problém. Buď úplně v klidu :wink:
23. srp 2011 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja jj, Maya se mi moooc líbila, přítel ji ale nechtěl, takže než podle něho Elišku, máme Valerii
23. srp 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca tak gratuluju k výběru, Karin je nádherné jméno. Já u druhé dcery nebyl o jméně přesvědčená, napevno jsem se rozhodla až po cestě do porodnice a teď jsem moc ráda, že jsem jí to jméno dala, opravdu na ni sedí :slight_smile:
25. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kamaradka Aida dnes porodila holcicku jmenem Orla (irske jmeno s vyznamem "zlata princezna") ... i kdyz, v CR je toto jmeno tezko pouzitelne, protoze evokuje ptaka orla :slight_smile:
6. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketnieuw Orla je teda moc pěkné,i,když hodně nezvyklé. U nás asi zvítězí Linda
6. zář 2011 ve 20:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj ženský, můžu se k vám přidat? Mám naprosto tragické příjmení a ani za boha nemůžu vymyslet jméno pro holčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechci, aby se jmenovala jako každá druhá, ale asi to bude oříšek :grinning:
19. zář 2011 v 10:58  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonnes už mi na mateřské asi hrabe, koukám na tvůj příspěvek a přemýšlím, jak asi tak může vypadat TROPICKÉ příjmení..... jsem fakt mimo.
Jakou máš představu? Krátké, dlouhé, s diakritikou nebo bez ní? Zadej nějaké parametry, ať se můžeme chytnout :wink:
19. zář 2011 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ne tropicke,ale tragicke :wink:
19. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa no právě, však píšu, že mi hrabe, četla jsem to asi 5x, než mi došo, že to čtu blbě. :grinning:
19. zář 2011 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek