Nevěra - vím o ní. Jak to říct a komu?

18. dub 2024

Holky jedna kráva zadaná. Podvádí super chlapa.
Ten s kým podvádí má dítě a taky pritelkyni vím o tom já jak to říct ,abych se neprozradila a Komu?

mishka87
18. dub 2024

Nech to být. Možná to myslíš dobře, ale s největší pravděpodobností se to otočí proti tobě.

moudivlacek
18. dub 2024

nikomu, nic ti do toho není ... to si musí vyřešit oni sami, on většinou bohužel ten, co to provalí je ve finále ten nejhorší, byť to myslel dobře, kdy bych o tom uvažovala by byl třeba sourozenec, ale nějaká kamarádka, známá, sousedka, do toho bych se opravdu nepletla ;)

autor
18. dub 2024

@moudivlacek dobře nechám to být

hennrietta
18. dub 2024

Dělala bych, že o tom nevím a neřešila. Nebo bych konfrontovala toho, kdo podvádí, aby alespoň věděl, že to už není tak tajný a znejistěl.
Když se člověk svěří tomu, koho podvádí, tak se to většinou obrátí proti němu. Buď je za špatného, protože to řekl a naruší to vztahy. Protože ten, koho podvádí, to nebude chtít přijmout. A když to neřekneš, tak dotyčný bude naštvaný, že nikdo nic neřekl. Začarovaný kruh.
Já osobně bych se do takových věcí vůbec nepletla...

treasurka
18. dub 2024

Hele, holky, ruku na srdce, kdybyste vy byla ta podváděná, chtěly byste se to dozvědět? Já sama nevim...

sigyn
18. dub 2024

Dopis do schránky..

hennrietta
18. dub 2024

@treasurka Pokud by to byla jednorázovka, dál to nepokračovalo a doma by vše fungovalo v pohodě, tak bych o tom opravdu vědět nechtěla.
Kdyby měl paralelní vztah nebo v tom byly city, tak jo. Ale to si myslím, že už by trochu bylo poznat na chování a jen si to přiznat.

autor
18. dub 2024

Jenže vy to nechapete . Ta kráva je narcis !! Hyena manipuluje
Ten její přítel je úžasný chlap snesl by ji modré z nebe .
Trhá mi to srdíčko já měla nevěru taky 6 let . Vztah a v háji.
Dozvěděla jsem se to sama.
Nikdy jsem nikdy nikoho nepodvedla jsem na sebe hrdá. !!
Jsem verna ! Nikdy jsem neměla zadaneho . Trápí mě to ten kluk za kterým leze .
Má taky dítě malé 4 roky!! Je to hnus holky já nevím co s tím.

autor
18. dub 2024

Tohle ne táhnou to už asi 2 měsíc nebo jak dlouho pořád . Si píšou . On ji miluji tě bla bla a srdíčka

autor
18. dub 2024

U mě nevera 1x a konec nezajímá mě to !! Udělá to jednou udělá to znova a znova !

ai30
18. dub 2024

Tak jim to rekni, kdyz jim to chces rict, Jestli nechces, aby to bylo s tebou spojene, tak napis na pocitaci dopis, vytiskni a hod so schranky. Ulevis si svedomi a oni uz s tim nalozi po svem.

autor
18. dub 2024

@ai30 jste hodný díky za rady vážně.. no ono se to asi už provalilo nějak samo .
Takže už nic říkat nemusím ufff.

jana_a_jan
18. dub 2024

A jak si na tu nevěru přišla ty?Treba to prokoukne i partner

ai30
18. dub 2024

No tak tim lip :D ;)

mysh_me
18. dub 2024

Sbal toho uzasnyho chlapa podvadenyho 😉 evidentne mas o nej zajem, kdyz je tak skvelej a branis ho a ty jeho krave nemuzes prijit na jmeno 😀 tak si ho namotej a az se to provali, muze si u tebe vylit srdicko a spolu si zanadavate na tu nevernici a uz to pojede 🙂 pak uz jen stastne az do smrti 👍💛

klokanka31
18. dub 2024

Tohle je divný, jak můžeš vědět co si píšou?😃

galatea_a
18. dub 2024

Během deseti minut, co jsi psala, se to provalilo?

lenickakl
18. dub 2024

😂🤣😂🤣😂

dandaa
18. dub 2024

Chovám se tak jak chci ,aby se chovali ostatní vůči mně. Takže bych to řekla. Nechtěla bych být za debila kdyby mě můj muž podváděl a každý o tom věděl. Stejně si to musí vyřešit oni mezi sebou .

mourovatakocka
18. dub 2024

Achjo, ty budeš taky dobrý materiál.

reeeza
18. dub 2024

Já bych to řekla. Co s tím udělá onen podvádění super úžasný chlap je už na něm. Některé páry nevěru ustojí

mishka87
18. dub 2024

@treasurka popravdě ani nechtěla. Můj měl období cca dva měsíce, kdy měl pořád s někým schůzku po práci. Jednou to byl známý z fakulty, pak támhle jiná spolužačka (znám osobně jen jednu) atd. Samozřejmě jsem si pomyslela, že někoho má, páč já měla v té době velkou nechuť na sex a rozhodně ne jen pár měsíců. Ale tak nějak jsem si v hlavě řekla, že nad tím přemýšlet nebudu a pokud někoho má, pořád se vrací domů. Po dvou měsících už zase tolik schůzek neměl, tak jsem to přestala řešit. Buď to byla krátká známost na sex nebo opravdu jen schůzky s kamarády.

gdpr
18. dub 2024

Prečo sa chceš do toho pliesť? 🤣 Netyka sa ta to tak najlepšie urobíš keď to nebudeš riešiť najhoršie je ak do vzťahu sa zamotajú tretie osoby

irmamala
18. dub 2024

A ty v tom pribehu hrajes jakou roli? Zarliva bonzacka?😀 Vzhledem k tomu, ze vis presne, co ji pise, tak ta krava a hyena bude asi tvoje kamaradka. Tak co te skutecne trapi? Je hezci nez ty? Ma lepsiho chlapa, bydleni, zadek? Ma dva chlapi, co ji miluji a ty zadneho? Jen do toho, jen ji napraskej a bud pripravena pustit se do mrsiny😀

autor
18. dub 2024

@jana_a_jan vím to že si s ním píše a říká mi to co dělá sním atd

autor
18. dub 2024

@mysh_me mám svého .

autor
18. dub 2024

@galatea_a provalilo se to už včera

autor
18. dub 2024

@irmamala znám toho chlapa je ti starší pán pozor . Tomhle to není jemu je kolem 50 .mě 31.

autor
18. dub 2024

Řešit to nemusím provalilo se to samo. Jako každá nevěra.