Nevěra. Mám mu to říct?

luciewrd
3. črc 2022

Ahoj, nedávno z mého teď už ex přítele vylezlo, že mě podvedl s kamarádkou. Ta jeho kamarádka má doma chlapa, který ji fakt miluje a podvedla ho v době, kdy už spolu byli a stále spolu jsou. Spali spolu víckrát a stále spí, jenomže mě je toho jejího chlapa tak líto, že bych mu to nejraději řekla. Co myslíte, mám mu to říct?

lv
3. črc 2022

Ne, není to tvoje věc.

gbp
3. črc 2022
drakenn
3. črc 2022

Já chápu, že jsi naštvaná a zklamaná. Ale pokud to provalis, odneses to nejvíc ty, věř mi.

cikitkapb
3. črc 2022

Odpověz si na jednoduchou otázku… Co získáš tím, že mu to řekneš?

luciewrd
autor
3. črc 2022

@cikitkapb Maximálně úlevu, jelikož mám v sobě vůči mému ex a té jeho kamarádce takový vztek...

treasurka
3. črc 2022

@luciewrd A je ti ho lito, nebo se ji chces pomstit, a rozbit ji vztah?

luciewrd
autor
3. črc 2022

@treasurka obojí. Já nevěru nezkousnu, a kdybych byla na jeho straně, tak bych byla naopak i ráda, kdybych věděla s kým mám tu čest 🙂 Raději to vědět na začátku vztahu, než v manželství s dětmi a společným majetkem

mimi1004
3. črc 2022

Evidentně to udělat chceš a jsi i rozhodnuta. Nechápu, proč to tu teda řešíš. Ale mysli na to, že karma je zdarma.

evik19
3. črc 2022

@luciewrd Já půjdu proti proudu. Pokud kamarádka pořád svému příteli zahýbá a ten s ní plánuje společnou budoucnost, tak pokud na to máš koule a dokážeš se vyrovnat i s tím, že jako posel špatných zpráv možná budeš za tu zlou, tak mu to řekni. Tohle totiž nemůže dopadnout dobře a pro jejího partnera určitě bude lepší dozvědět se to teď, než za pár let řešit rozvod, testy otcovství apod.

nevimne
3. črc 2022

Já to udělala i když to byla jiná situace a kamarádce jsem řekla že její chlap mě psal že mě chce přetáhnout a dopadlo to tak že on ze mě udělal tu špatnou a kamarádka se se mnou nebavi moje rada žij si svůj život a do druhých se neser vždy budeš špatná ty

vikysek0987
3. črc 2022

Neřekla bych to,neboť mi do toho nic není....Na druhou stranu bych byla ráda, kdyby mě se té informace doneslo,šlo by o mého muže.....

emillyhk
3. črc 2022

Neřekla bych to. Byla jsem v podobné situaci několikrát a ani jednou si nemyslím, že bych byla v pozici, která by mě k tomu opravňovala... Jednou mě teda "kamarád" svými návrhy už vyloženě obtěžoval, nedal si říct, takže to už jsem mu pohrozila, že jestli toho nenechá, tak půjdu za jeho partnerkou.

leniczka23
3. črc 2022

Určitě ne, není to tvoje je věc.
Nicméně už z tvého psaní je patrné, že jsi plná zášti, takže to asi uděláš. A jestli jo, bude to hodně ubohé.
Nějak prostě nechápu lidi co tohle v sobě chovají. Ještě když už to je dávno 🤦

jarla
3. črc 2022

Ano řekla. Beru to podle sebe. Já bych to vědět chtěla.

areh
3. črc 2022

Pokud ten vztah ex partnera s kamarádkou trvá, tak bych byla taky v pokušení to říct, protože sama bych to vědět chtěla. Ale počítej s tím, že budeš ta špatná ty 🤷🏼‍♀️

carmenz
3. črc 2022

Hele, neřekla. Na tvé situaci to nic nemění a jejich interní příběh neznáš, může být úplně jiný než u vás.
A jako je to ex, tudíž teď už bys vliv na jeho osobní život mít vůbec neměla, nota bene na osudy lidí okolo něj. To už není tvoje story.

luciewrd
autor
3. črc 2022

Měli jste pravdu... teď jsem ta nejhorší já 🤐

luciewrd
autor
3. črc 2022

Ale musím se přiznat, větší sviňárnu jsem za svůj život neudělala

marki90
3. črc 2022

@luciewrd já bych to řekla. Vůbec by mě to nezajímalo jestli se seru do jiného života. Kvůli nich trpíš tak až ona taky trpí

veronicka89
3. črc 2022

Ja bych to rekla ji ze to vim...a ze jsem nevedela ze je ona takova blbka 😅

jadadee
3. črc 2022

Ja jsem to jednou rekla, ale byla jsem v jine pozici, nebyla jsem ani jednou z pomyslného spletence, jen vnější pozorovatel, ale podváděnou byla má kamarádka, milenkou skorošvagrová...Bylo to tezke, spatna jsem byla hlavně já.. on ji nejdriv lhal, ale pak vymeknul a vse vysypal.. no, nakonec to ustali, ale jen asi na rok.. s kamaradkou to nas vztah hodne ochladilo, ale ve vysledku mi rekla, ze byla rada, ze jsem mela ty koule na to ji to rict.

veroniqess
3. črc 2022

Jistě že ne, nestrkat nos do cizích věcí kvůli vlastnímu pošramocenému egu

drakenn
3. črc 2022

@luciewrd a jak to teď tedy probíhá, když jsi to řekla?

luciewrd
autor
3. črc 2022

@drakenn Přítel, který je, nebo má byt udajně podvádeň zavolal mému ex příteli... Ten mu řekl, že si to vymyslel, aby mě naštval, že jsem ho už štvala.. Asi před hodinou jsem si s mým ex volala já půl hodiny..Řekl mi totéž, že si tu nevěru vymyslel, aby mě naštval a že se mám okamžitě omluvit jinak to dá k soudu, že šířím lži, pomluvy atd...Jelikož se pár s mým ex zná osobně, tak samozřejmě věří jemu... Aspoň jsem se do příště ponaučila 🙂 a bohužel neměla dost důkazů, abych to potvrdila. To bych musela mít jedině natočené video.

martinka_33
3. črc 2022

@luciewrd A to je důvod proč se podvádený dozvídá o nevere jaoo poslední... Radeji se do takových vecí neplést.. Já jsem se od přítelkyne mého ex dozvedela, ze by me nikdy nepodvedl, ze to jsem si vymyslela 😀 No... Mela jsem co delat neříct jí, že ji taky podvádí....

bereni
3. črc 2022

@luciewrd rekla bych mu, ze si to tedy sam “vymyslel” a sdelil ti to jako fakt, takze at si jde k soudu sam pro sireni lzi, resp.vlastnich lzi😃

luciewrd
autor
3. črc 2022

@bereni Napadlo mě to, ale sám mi sdělil, že pokud chci válku tak mi ji klidně udělá, a že bych u toho soudu stejně prohrála. Nechtěla jsem ho zbytečně dráždit. On je hrozná svin.. ale to už je jiný příběh 🙂

michaela666
4. črc 2022

@luciewrd Co dá k soudu? Že tě podvádí, sám ti to tvrdil a ty jsi to někomu řekla? 🤣 Už vidím to stání u soudu. Debil, za nic bych se mu neomlouvala a přestala s ním komunikovat. Na každou svini se vaří voda.

marge_s
4. črc 2022

@luciewrd prosim te, on nema co dat k soudu. Tohle zadna pomluva lez etc… neni. To se spis ty muzes smat, jak je naivni

michaela666
4. črc 2022

@marge_s Ještě bych mu řekla, že se k soudu těším. 😃