Nevěra a těhotenství. Mám počkat na testy DNA?

misaaa85
12. srp 2014

Ahoj všichni, dostala jsem se do těžké situace. Chápu, že mě bude odsuzovat, i já se za to nenávidím, ale život je dlouhý a přináší různé situace a ne vždy je všechno jednoznačné a lehké pro rozhodování. Takže... mám dlouholetého přítele, ale před pár lety jsme měli krizi, podvedl mě, bylo to strašně těžké, ale ustáli jsme to, vztah funguje jako dřív, ale samozřejmě k němu už necítím úplně to, co dříve. Ale přesto ho nějakým způsobem miluji, vidím ho jako partnera pro život, skvělého otce atd. Ale možná i tím, že mi ublížil, jsem se neubránila pokušení a mám milence. Už rok neberu HA, na miminko jsem se ještě úplně necítila, ale je to asi dané také tím, že mám milence. Dávala jsem si tedy docela pozor, počítala plodné dny, jenže jsem otěhotněla, s milencem to bylo vždy s kondomem, s přítelem bez, ale nic není na 100%, tak ve mně trochu hlodá ta pochybnost, co když se něco stalo a může to být milence. Bohužel jsem si to předem nespočítala a spala s oběma v období plodných dnů. Pořád se utěšuji tím, že jsme měli s milence kondom a nejsem si vědoma, že by praskl, ale přesto se bojím. Přítele opustit nedokážu, k milenci také cítím hodně, on by mě moc chtěl, říká ať opustím přítele, ale je mladší, o těhotenství jsem mu řekla a on dítě ještě nechce a radí mi jít na interupci, ale to se mi moc nechce, s vidinou toho, že mimčo by mohlo být spíš přítele a tím bych se konečně rozhoupala a vztah s milencem ukončila a dala si život konečně dohromady! Milenec říkal, že pokud si dítě nechám, bude chtít testy DNA, až se narodí. Teď nevím, mám to říct příteli, přiznat mu milence (s kterým bych to samozřejmě skončila) i tu, byť malou, pochybnost? Nebo počkat do porodu a na testy DNA. Ale je to tak těžké rozhodování. ☹ Děkuji za každý názor.

bajana
12. srp 2014

nuz zavarila si si poriadne, partnerovu neveru si "potrestala" vlastnym paralelnym vztahom...dovolim si odhadnut, ze napokon ostanes sama s dietatom....
mna len zaraza niekolko viet:
"o těhotenství jsem mu řekla a on dítě ještě nechce a radí mi jít na interupci, ale to se mi moc nechce"
"a tím bych se konečně rozhoupala a vztah s milencem ukončila"
takze ty si tehotna, veselo udrziavas vztah s chlapom, ktory ta jednak vydiera, jednak ta posiela na interupciu...kolko mas prosim ta rokov? podla nicku okol 29? takto sa sprava dospela zodpovedna zena?

za mna radim: okamzite zrusit milenca a tesit sa na rodinu s partnerom...povyzvedat, ci je mozne, aby kvazi cudzi clovek mohol narokovat testy DNA a dufat, ze milenec bude natolko fer, ze sa ti nebude pliest do zivota a nehodi rec s partnerom....ale podla toho, co o nom pises, by som skor predpovedala, ze to urobi.....

misaaa85
autor
12. srp 2014

S milencem je to už u konce, jen jsme se teď sešli, abychom to vyřešili, on mi na to řekl svůj názor atd. Dál to samozřejmě s ním táhnout nemohu...

tarra27
12. srp 2014

@misaaa85 nic manželovi neříkej...s milencem jsi mela kondom.,..mimi bude manžela....

Když bys mu to řekla, nikdy by ti to neodpustil, plus by v budoucnu klidně byl nevěrný....bez výčitek...a navíc je velká pravděpodobnost, že by se s tebou rozesel

misaaa85
autor
12. srp 2014

Myslíte, že je blbost, že by spermie nějak protekly? Vím, jak vypadá prasklý kondom, to nebyl, ale někde jsem četla, že se dá otěhotnět i přes neporušený. Fakt se bojím všeho ☹

denyzuza06
12. srp 2014

no tak to je brutalní zamotanec, to je hustý. a tehotensky hormony ti k rozuzleni zrovna dvakrát nepomuzou. Rozhodujici je to ze si chces ditě nechat. Pak bude dost důležité aby milenec nedělal problémy. můžeš se spolehnout že když to ted ukoncis že nepřijde až se malé narodí a nevyklopi vše partnerovi s tím že chce vědět jestli dítě není jeho? protože pokud by to mělo takhle blbě prasknout radši bych to řekla sama v opačnem připadě radím zatloukat zatloukat a zatloukat. Ale připrav se na to že minimálne prvních pár let života budeš malé pozorovat a hledat společné rysy s partnerem nebo milencem, samotné ti to bude vrtat v hlavě, ale to je prostě tvůj trest, není důvod trestat i přítele tím že ho bude trápit stejná pochybnost.

denyzuza06
12. srp 2014

@misaaa85 ano ani kondom není stoprocentně jistá antikoncepce, píšou to něm, ale to procento je opravdu velice malé a neznám nikoho kdo by s ním otěhotněl

tarra27
12. srp 2014

@misaaa85 je to blbost. A doma zatloukej zatloukej zatloukej, NIKDY mu to nesmí s přiznat. Kdyby viděl SMS nebo cokoliv, tvrd ze to bylo nahrané aby žárlil....aby věděl, jak ses cítila ty. Ale ze jinak nikdy nic nebylo s nikým jiným.

marketa11112
12. srp 2014

take myslim, ze prcek bude tveho pritele. nyni jiz byvaleho milence bych odstavila s tim, ze je konec, dite je soucasneho partnera. jen je skoda, ze jsi vubec neco milenci rikala, kdyby ne, mela by jsi to jednodussi. takto by ti mohl zkomplikovat budoucnost a prihlasit se. kazdopadne az se prcek narodi, kup v lekarne ci pres internet test otcovstvi a zkus nenapadne odebrat vzorky a poslat na prozkoumani. budes tak vse vedet na 100 %. tusim, ze stoji kolem 3000 kc. nevim to ale presne. budu ti drzet palce.

ivular
12. srp 2014

@denyzuza06 🤐 gjuio

ffiinnkkaa
12. srp 2014

Příteli nic neříkej s milencem to skonči... 😉

kija
12. srp 2014

@misaaa85 Na milence se vykašli, udělej za touhle etapou silnou čáru, nevídej se s ním, nic. Ta pravděpodobnost, že by mohlo být dítě jeho, je nulová, nad tím vůbec nedumej (kondom vs. bez ochrany? - to je víc než jasné, navíc kondom protéct nemůže, pokud jste nepoužili lubrikant, který by ho narušil, to procento tam je právě kvůli tomu a kvůli protrhnutí). To, jaký ten milenec je, snad ani komentovat nebudu, když tě posílá na interrupci, ale pokud se narodí, tak chce testy DNA - to jako proč, když ho nechce? Utíkej od něj pryč, dej svůj život dohromady s přítelem a milence vymaž se svého života. Testy DNA bych nedělala vůbec.

misaaa85
autor
12. srp 2014

Milenec, tedy bývalý, ty testy bude chtít, aby si byl jistý. Já taky, pokud by to mimčo nebylo podobné partnerovi a měla bych tedy nějaké pochybnosti. Pokud by bylo milence, tak se uvidí, to nejde teď říct, co by bývalý milenec chtěl, či nechtěl, ale příteli bych to případně řekla sama. Sice si tu situaci neumím představit, ale musela bych ☹ Milenec je slušný, sice mě spíš přesvědčuje o potratu, ale rozhodnutí nechává samozřejmě na mně. Jen se bojí, no a je si vědom také toho, že mě tím ztratí.

misaaa85
autor
12. srp 2014

Já ho přesvědčovala, že jeho být nemůže, že ta šance je opravdu minimální, ale on je tak vystrašený, že tím zvyklal i mě ☹

ffiinnkkaa
12. srp 2014

@misaaa85 Kondom není 100% jako nic v životě, ale spolehlivý je dost...dítě bude partnera...

misaaa85
autor
12. srp 2014

Jinak holky moc děkuju za vaše názory, vím, že jsem husa, že si za vše můžu sama, ale jsem ráda, že jsem se mohla někomu, byť tak neoosobně, svěřit.

bunny123
12. srp 2014

Zatloukat, zatloukat, zatloukat!

kija
12. srp 2014

@misaaa85 Jak chceš, ale podle mě čím víc se bude něco zkoumat, podle mě úplně zbytečně, a vy se budete scházet, tím hůř. O slušnosti mám asi jiné představy. Jak říkám, odřízla bych milence od svého života. Hned. Jinak se z toho nedostaneš.

evaviki
12. srp 2014

@misaaa85 koupis test pres internet, vytres tycinkou pusu miminku a exmilencovi, odesles na testy a pockas na vysledek.. http://urceni-otcovstvi.org/akce?gclid=CNOI3ou6...

gwennie
12. srp 2014

@misaaa85 Divej, dite je urcite od pritele. S milencem jste meli kondom, rikala jsi, ze nepraskl, s pritelem ne. To, ze mas jakesi pochybnosti, zda naaaahodou dite nemuze byt milence, je jen spatne svedomi, ktere se v tobe ozyva. Takze bych objektivne vychazela z tohodle faktu pri dalsim rozhodovani.

Pritel dite nechce, uz te jednou podvedl, ty ho taky - z toho plyne tenhle vztah nefunguje, privedete-li do neho dite, tim spise krachne. Dite je na vztah uz tak dost zatezkavaci zkouskou, ne tak na nefungujici vztah.

sarka49
12. srp 2014

@misaaa85 pevný nervy a jen jak to bude možné, hodně mysli na miminko, na to jak jste s partnerem šťastni a nic mu neříkej. Protože by to nemusel ustát. Moje kamarádka to říká dobře-když zahne chlap je borec, když zahne ženská rozbíjí rodinu... Zbytečně neplaš a odpočívej 😎

78marcela
12. srp 2014

@misaaa85 Rozhodně zatloukat. Dítě bude partnera, to je víceméně jasné. Test bych poté udělala, jak se mimčo narodí. Milence odstavit, je divné, že by tě chtěl, ale s mimi už ne. Pokud mě chlap chce, tak snad se vším všudy.
Takže milence odstavit, partnera a dítě si ponechat.

littleturtle
12. srp 2014

Bože.......to je jak z Rosamundy Pilcher......každý svého štěstí strůjcem....... 😉 😒

ivular
12. srp 2014

@denyzuza06 Omlouvám se za příspěvek výše - tříletý syn se dostal k PC 😅

misaaa85
autor
12. srp 2014

@gwennie Můj partner mimčo chce, moc se těší. To milenec dítě nechce a doporučuje mi interupci.

misaaa85
autor
12. srp 2014

@ivular 🙂 I za příspěvek synka děkuji! 🙂 aspoň jsem se zasmála 🙂

misaaa85
autor
12. srp 2014

@78marcela Milenec říká, že mě miluje, ale že není dost zajištěný a proto teď dítě nechce. Je to pro něj těžké, ta představa, že by možná mohlo být jeho. Ale že neví, kdyby se pak ukázalo, že je jeho, ale když já se předtím rozhodla pro současného přítele, zda by to překousl a chtěl být se mnou. Ale já vím, že jediné rozumné je zůstat se současným přítelem a doufat, že mimčo bude opravdu jeho...

tarra27
12. srp 2014

@misaaa85 milenec nabízí jako variantu potrat - nic ve zlém, ale kdyby tě miloval, zajásal by a řekl, tak konečně se rozhoupeš a budeme spolu.

Milenece vyšupni ze svého života, žádný sms apod...

a manželovi nic neříkej, těš se na mimi a hotovo, vyřešeno....žádný testy otcovství....kondom je spolehlivý, pokud nepraskne a věř, že to by jste oba poznali...

už to neřeš, a hlavně nic neříkej....muž ti to neodpustí...předsav si sebe, kdyby to šlo, chlap čekal dítě a řekl ti, že ti byl nevěrný a neví, zda mimi je tvoje....

chlap není stavěný na to, aby odpuštěl, navíc lhala jsi mu, proč by měl věřit, mít rád dítě, pochyboval by i přes testy otcovství, zda jsi to na něho nenahrála, nepodplatila někoho apod....nikdy bby jsi ho 100% nepřesvědčila....a navíc, začall by mít báby a zůstala by jsi sama, dřív nebo později...

takže pkud si mimi necháš a mě to přijde jako správné, tak drž jazyk za zuby a v případě nouze zatloukej, je to v tvém i mimi vlastním zájmu.

arnettacek
12. srp 2014

@misaaa85
No Miso, stat se muze v zivote cokoli. Ja tedy takovou situaci nezazila. Ovsem, pokud ti mohu rici svuj nazor. 1. Nic nerikej, nech si cele toto takemstvi pro sebe. Mozna byla hloupost to rikat milenci. 2. Milenec muze chtit co chce, na nej bych se vyprdla a na nejake testy take!
Pokud miminko chces neres to. Je prokazano, ze kazde treti dite neni dite partnera se kterym zena je a partner to nevi. Pokud by v budoucnu milenec nejak prudil odstrihla bych ho a rekla mu, at se o tebe nestara. Stejne on by s tebou chtel byt ale posila te na umele ukonceni?
Nyni pokud se denne nevidate rekla bych mu, ze jdes na potrat. Pokud by te v budoucnu otravoval rekla bych priteli, ze jsi pred tehotenstvim ulitla a mela s nim jen kednou chraneny styk a ze te pak videl s briskem a zacal se pidit jestli to nemuze byt jeho.
Proste se to stalo. Pokud vis, ze s tvym pritelem by jste ustali tuto skutecnost, kterou by jsi mu ted rekla, rekni mu to. Pokud to vsak nevis, nerikala bych nic. Co kdyby se nastval a chtel odejit, zustala by jsi s mimcem sama? Nebo jeste hur, co kdyz cele tehotenstvi bude myslet a cekat az se mimi narodi jestli je jeho. Meuzili by jste si to ani jeden! Akorat by jste meli mezi sebou napeti ☹
Moc ti budu drzet palecky aby tve rozhodnuti bylo spravne s ty v budoucnu nelitovala.
Dej vedet, jak jsi se tozhodla 🙂

pulecp
13. srp 2014

Udělej si úplně jasno, co chceš.. Pak si vyřeš (sama v sobě) své pocity - pokud v tom budeš potřebovat pomoci, přidej se k nám do skupiny Emoční terapie. Je to na Tvé volbě, ale já bych taky radit totéž, co ženy tady. Vykašli se na milence, který se nebyl ochotný postavit k problému s odvahou. Dej mu jasně a tvrdě najevo, že s ním nechceš už nic mít společného, manželovi NIC neříkej a snaž se dát Váš vztah dohromady co nejlépe to jde. A věř, že to jde dost dobře, pokud to opravdu chceš. Nejsem právník, ale myslím si, že Tě nikdo nemůže jako matku donutit k DNA testům, mimo soud a o ten tu nejde. Takže taky radím (pokud vůbec milenec bude mít odvahu se nějak ukázat před manželem) zatloukat, zatloukat, zatloukat. Nenapsal jsem nic nového, takže jediné, v čem Ti mohu svým příspěvkem prospět je pomoc ve Tvých emocích, pocitech, osvobodit Tě od pocitů viny, pomoci Ti spravit vztahy s manželem. Nepředstavuj si, že je to jednoduché, ale pokud na sobě chceš zapracovat, může to jít dost rychle.

ifet
13. srp 2014

Manzelovi bych 100% nic nerikala...s pritelem bych to ukoncila, protoze to stejne nema budoucnost...a vychvavala mimco s manzou, at je ci je...
Kdyz to priznas, akorat si vse zkomplikujes a zavaris☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru