Neviditelná podprsenka 90D, máte zkušenost?

bibina774
6. bře 2018

Dobrý den,máte někdo zkušenost s neviditelnou podprsenkou?Mám velikost 90D,a ještě mi celkem drzi☺,ale naostro si netroufnu...V červnu mam svatbu,chci ji jen na chvilku pod šaty, pak se prevliknu...

drahuska1977
6. bře 2018

Taky bych potřebovala alw ani nevím jak to vypadá pokud jsou to ty nálepky tak naprd

maii
6. bře 2018

Jaky mas ty saty, jako co tam je za problem? Jsou bez raminek, hluboky vystrih vepredu nebo vzadu? Nebo jenom moc upnute? Na tom jaksi dost zalezi, tech druhu "neviditelnosti" je dost.

Mam okolo 75-80E/F, podle znacky. Nalepovaci obloucky (at z Aliexpressu nebo odjinud), co se nalepi zespoda pod prso nebo zeshora a jakoby ho podpori nebo povytahnou, jsou od kosicku vel.C a nahoru naprosto k nicemu. Ja mam toto:

https://magicbodyfashion.com/en/luve-braen

V nejvetsi velikosti kosicku, E. Doporucila bych tu samou velikost i pro Dcka, byla by pohodlnejsi. A musim uznat, ze funguje. Mam ji pod splyvave saty s holymi zady a na tenka raminka.

finie
8. bře 2018

Ty nálepky na ty prsa jsem měla kdysi taky a vůbec mi to na těch prsou nedrželo :(

rousse
8. bře 2018

nevím jak velikostně, ale pokud myslíte takové ty silikonové nálepky na prsa, tak mě drží dobře - ale já tam mám nula nula nic (75stěží A), ale v létě je tenhle vynález nenositelný, protože jak se potíte, tak ten silikon pot nesaje, všechen pot teče ven z podprdy a pod prsama se dělá mokrá rýha - v teplých dnech určitě nebrat, kor když svrchní materiál při namočení zásadně změní barevný odstín....

maii
8. bře 2018

@rousse spis myslime tohle: https://www.timo.cz/cs/doplnky/2394-nalepky-pus... je to jako leukoplast/tejp, takze s potem to neni tak horky. Ale jelikoz ma zakladatelka 90D, tak myslim, ze nic samolepiciho bez poradny podpory zdola ji nepomuze. Tyhle samolepky jsou taky dobry tak akorat do Becek maximalne.

2hanah
8. bře 2018

@bibina774 máte na mysli takovou tu gelovou, jen samodržící košíčky bez ramínek a zadního pásku přes záda?

2hanah
8. bře 2018

@maii Můžu se zeptat, jak to drží? Lepí se? Nebo silikon??

maii
8. bře 2018

@2hanah lepi a jako se i “nasosne” na telo. Spodni vrstva lepi (k telu) horni je jako vycpana podprda. Jsou k tomy jeste ruzne pasky, da se to ruzne jombinovat. Jeden pas je kolem hrudniku, spis dole. Bud obyc v barve podprdy nebo pruhledny. Ten obyc drzi, pruhledny nemam vyzkouseny. Taky ma odepinaci raminka, minimalne zase v barve podprdy. Po kazdym noseni vyprat v ruce a nechat uschnout, lepici vrstva se obnovi. nebi to kdovijak super pohodlny ale da se v tom vydrzet cely ples Nebo jina akce, ale asi ne cely den a celou noc.

motlinda
9. bře 2018

Taky jsem měla takové ty silikonové držátka a po pár hodinách se mi to už odlepovalo :( Ale asi jsem je neměla tolik kvalitní, když někomu drží dobře