Novější statistika nejčastějších jmen pro miminka

Ahoj holky, nemáte některá k dispozici novější statistiku nejčastějších jmen pro miminka v ČR? Když už jsem nějakou našla, tak je několik let stará nebo je třeba jen na jeden měsíc (např. leden 2012). Ideálně bych chtěla od začátku roku 2013 doteď nebo aspoň rok 2012 (celý, nejen jeden měsíc).
chris_n
16. lis 2013
@1velrybka také by mě zajímalo, pokud seženeš, dej vědět
cuddle
16. lis 2013
já si myslím, že oni většinou dělají jen statistiku za leden , tu zveřejňují - pak možná to někdo udělá za několik let zpětně, ale to není nic pravidelného. Nicméně řekla bych, že touto se klidně za rok 2012 i 2013 můžeš řídit, moc změn tam nebude - zatím je to samá Eliška, Terezka, Natálka, Karolínka atd. a u kluků pořád nejvíc Tomáš, Jan, Jakub atd.

http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/jmena_deti...
chris_n
16. lis 2013
@cuddle clovece ty statistiky mi prijdou dost mimo 😃 teda ona to asi je pravda, ale spis za celou republiku. chtelo by to oblastni statistiky.. me prijde, ze v mem okoli je to same jmeno, které dle stataku není vůbec v první desítce..
cuddle
16. lis 2013
@chris_n takt o se podívej na výskyt jmen přímo v tom regionu to ti ukáže a hotovo
viz tu
http://www.kdejsme.cz/jmeno/Eli%C3%A1%C5%A1/hus...

samo co hledáš za jméno nebo příjmení
1velrybkaautor
16. lis 2013
@jpetraa Jestli jsem to správně pochopila a nepřehlédla jsem něco navíc, tak tam je statistika jmen v ČR, ale je to všech věkových kategorií, takže z toho se nedá poznat, kolik z nich je u narozených např. za poslední rok.
jpetraa
16. lis 2013
ale je, dole je ročník a u každýho roku počet.

Začni psát odpověď...

Odešli