Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nutrilon 3 se mi zdá málo vydatný

nikleska
15. pro 2018

Dobrý večer mohli by jste mě poradit ženy.. Malí v sobotu rok můžu dát Nutrilon 3 nebo od kolikati to je?? 2 už se mi zdá asi málo vydatná.. Zastaví se jen když jde spát jinak ne a v noci se budí má hlad.. 😁 Před spaním jogurt nebo tak a pak ještě mléko máme malého jedlíka..😁😁

lolam10
15. pro 2018

@nikleska 3 je od roka,pisou to na kazde krabici.ale rekla bych ze to nezasyti o nic vic nez 2.my davali vecer kasi...jinak snad jsem spravne pochopila na co se ptate,nekde jste poztracela slovesa/slova😐

nikleska
autor
15. pro 2018

@lolam10 takže to je od 1 roka nebo ukončeného 12 měsíce vůbec tomu nerozumím.. A kdyžtak se omlouvám, nepřečetla jsem si to po sobě.. 😏

merope
15. pro 2018

@nikleska 1 rok = ukončený 12-tý měsíc, ne?

kittyy17
16. pro 2018

@nikleska dej k večeři chléb se sýrem, zasytí víc než jogurt, případně dej ten chléb zajist ještě polévkou zahuštěnou krupicí 😉
To, že je na krabici uvedeno od 1 roku znamená, že výrobce počítá s tím, že roční dítě má jisté stravovací navyky, tj. nejméně tři normální jídla denně. UM je už jen doplněk stravy.
Je spousta dětí, které normální jídlo odmítají a jejich hlavním jídlem je mléko. Takové děti i po 12. měsíci pijí dvojku

Sem začni psát odpověď...

Odešli