Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

laola
21. únor 2008

Lendy, prosím tě, co sis to koupila za ten lesk? Díky

lendy1
22. únor 2008

laola, tyto:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...
a barvy konkrétně rose a plum - oba jsou opravdu hezké, ta růžová hodně jemná barva, spíš tak na zvýraznění a lesk rtů. K výraznějším očím s pigmenty je to přesně to pravé 😉

malok, beru to od jedné hočiny z Aukra, ona mi i poradila, že tyhle lesky jsou od NYX nejlepší.

sisstin
autor
22. únor 2008

tak lesky mě moc nelákají..používám už sto let Prismatic od Astoru..a to jsou nejlepší blesky na světě 😀

noangel
25. únor 2008

holky neodolala jsem a objednala naky veci z NYXu. lesky na rty naprosto uzasny nelepivy, vonavy, tuzka na oci s flitrama uzasne lehce barvi a krasne se trpity, stiny klasicky uzasny, vsechno pekne kombinovatelny

laola
25. únor 2008

taky čekám na lesky od Nyx😀 Mám objednaný Fruit gloss -jablko a ještě Nyx feather lip gloss, tak jsem zvědavá 😀

dashulka
27. únor 2008

Ahoj, na toto fórum jsem narazila úplně náhodou, když jsem ve strejdovi googlovi hledala info o zkušenostech s pudrem Dermablend...
Pročetla jsem si vlákno a všimla jsem si, že se tu hodně řeší to, že stíny NYX za stovku jsou na aukru předražené....neberte to prosím jako nějakou výtku, bez mučení příznám, že jsem sama tyto na aukru prodávala.
Ale přijde mi to trošku zbytečné, vždyť když zajdete do drogérky, tak i ty nejlevnější stíny jako miss sporty, rimmel atd jsou tak od stovky výš, co já vím, a kvalita a výběr odstínů je opravdu nesrovnatelná, v životě jsem takový hezk barvičky neviděla.
No každý má možnost volby, registrace na ebay a paypal je jednoduchá, stačí se tím trošku prokousat a když to zvládnete, je to jednoduché, prostě jen zmáčknete pár čudlíků a zboží už běží k vám do čr -stejné je to s jahodou a podobně....-)) Ale bacha, je to silně návykový🙂) Někdo třeba zas chce jen jeden dva odstíny a nevyužije celou paletku nebo raději si počká jeden dva dny po čr než třeba 14 dní - a když si objednáváte jednotlivě, vyjdou vás cca stejně jako na aukru...
Já sama pigmenty kupovala primárně pro svoji potřebu a sama těch 24 nevyužiju, nechala jsem si cca 12 odstínů...
Vůbec vždycky si objednávám pro sebe a přihodím k tomu něco navíc, poštovný je pak daleko výhodnější....
Jinak pokud byste někdo měla zájem, mám taky svého prodejce, co mi sežene většinu zboží od NYX, cenově zhruba stejně jako na oficiálních stránkách(mnohdy třeba o dolar dva míň) + připočítat dva dolary poštovné + poštovné po čr (30 max 40kč) - tak pokud máte zájem, klidně se ozvěte, upozorňuju, že nejde o nějakou reklamu na mě🙂 sama bych se na tom nijak neobohatila věřím, že ve větším množství leccos seženete levněji, ale objednávám takhle věci pro sebe, rodinu, kamarády a pod, takže můžu vzít i pro někoho, kdo se třeba moc nekamarádí s ebay.
Doufám, že mě neukamenujete, jen jsem napsala svůj názor....

lendy1
27. únor 2008

Dashulka (vím o tobě z Aukra 😉 ), v pohodě, na Aukru už bych řekla, že ty ceny jsou teď trochu v pohodě než byli hned ze začátku. Každopádně, když mrkneš na MMB, tak ceny: štětce: 400-600,-Kč, 1odstín pigmentů 150,-Kč a samo, že si nekoupíš jen jeden 😉 +poštovné 😝 , celá sada 24ks přez 2.000,-Kč 😲 - to jako sorry, ale to se mi zdá přehnané, když člověk vidí kolik to stojí na e-bay a NYX myslím není nějak luxusní značka, aby to stálo tolik peněz, za kolik to některé maminy prodávají. I když teda ty pigmenty jsou bezkonkurenční 😵
A jelikož nejsem kámoš s e-bay a ani nechci být (stačí závislost na Koníkovi 😀 ), tak bych si ráda ještě něco objednala třeba přez tebe 😉 Chtěla bych ještě štětec, balzám a korektor, tak až se ti nakupí objednávka, klidně dej vědět 🙂
Nemáš náhodou zkušenost s Lip Fruit balzám-jestli ten balzám i barví? Asi nebarví, že jo...

dashulka
27. únor 2008

Lendy myslíš ten v kelímku co mám vystavenej? Pokud ano, tak teda nebarví a ty fruit lesky jsou podle mě taky bezbarvý, ale zkušenost nemám....teda ceny na MMB jsem neviděla, to je fakt síla...ale je pravda, že já ceny na aukru tak nějak přizpůsobila ostatním, sama od sebe bych je dala za míň 😝 S těma balzámama jsem teda dost spokojená, i když na makeupalley psaly lidi, že lepí, což mě nepřijde, ale je pravda, že je to prostě něco konzistencí podobné vazelíně - viz složení, petrolatum na prvním místě, takže jestli hledáš něco víc "přírodního", možná bych doporučila něco jinýho, ale krásně voní...

dashulka
27. únor 2008

Jinak jaké ty věci bys chtěla....objednávat budu nejspíše brzo, jelikož nutně (:D) potřebuju jeden odstín NYX stínů..
jo a hodně mě láká řasenka NYX, která stojí pár peněz a má na MUA naprosto úžasné reference, nemáte někdo zkušenosti? Nevím, jestli ji nezkusit, přece jen favoritka YSL je krapet dražší...když už jsme u toho, dost jsem se u referencí na MUA pobavila, když si tam ty Američanky stěžovaly, jak je faux cils předražená, přitom US maloobchodní cena je na naše ani ne 450 kč a u nás se prodává za dvojnásobek🙂) to kdyby věděly...

lendy1
27. únor 2008

jj, to je ono, mám to na Aukru ve sledování a pořád se rozmýšlím, jestli jo nebo ne, mám lesků a balzámů mraky...já právě chtěla jen něco voňavého a tak nějak jen abych neměla suchou pusu...

dashulka, kdyby jsi občas chtěla mrknout sem a poradit a informovát nás, tak se přidej 😉 :
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

já teda YSL nedám ani za nic 😀 -to je pro mě ta nejlepší věcička hned s pigmentama 😵
no já so na MUA s mojí anglinou nepočtu, což mě štve 😠

terez_ka
28. únor 2008

ahoj, tak jsem tak lovila neco na netu o NYX a narazila jsem na toto forum:o)
taky jsem z pigmentu nadsena a kdyz jsem si ted precetla prispevky, tak asi zkusím dalsi barvicky🙂)

Dashulka, dovolila jsme si vyuzit tve nabidky a mas ode mne interni zpravu🙂

laola
29. únor 2008

Tak mi dneska došlo 24 odstínů Nyx pigmentů. Stály 1024,- Kč i s poštovným.

terez_ka
29. únor 2008

laola, objednala jste to pres ebay? 🙂

laola
29. únor 2008

nee, přes Mimibazar. V E-bay jsem byla ztracená 😉 😀

terez_ka
29. únor 2008

co jsem tak koukala na mimibazaru, nejlevnejsi sada je tam za 1600,- 😕

malok
3. bře 2008

Tak dneska mi došlo 24 odstínů NYX......přes ebay a necelých 900 Kč. 😉

lasoreiro
11. črc 2008

Ahojky, mně je teta přivezla,hodně cestuje, je to 31 odstínů, mám i taštičku a lesk, tak kdo by měl zájem, pošlu foto a můžeme se kdyžtak domluvit..🙂

sisstin
autor
23. črc 2008

lasoreiro: tak to jsem si právě objednala..31odstínů i s glitrama, taštička a lesk..za 740 z ebay 😀

veruli2
24. srp 2008

Ahoj, jsem zde prvně a ráda bych se zeptala jak se používají glitrove nyx stíny. Zkoušela jsem to, ale byla jsem celá od třpytek 😀 Díky za odpověď Verča

sisstin
autor
24. srp 2008

veruli: myslíš přímo ty NYX stíny nebo ty glitry? 😕 Glitry nevim, teprve je čekám....a jinak na ty stíny si musíš koupit vazelínu nebo podkladovou bázi..aby to bylo mastnější..ale dát jen trošku, pak na to používám chlupatej malej štěteček..trošku naberu a pak šmrdlám ve víčku...abych neměla vrstvu..a jde to...sice trošku odpadne vždycky, ale to v poho odstanim štětcem s pudrem 😉

veruli2
24. srp 2008

sisstin: bázi mám to je v pohodě, ale mám glitry nyx odstín apple, ale nevím ty třpytky mám všude a ke všemu ta červená barva není moc vidět, ale těch zlatých třpytek je tam dost. No nevim vubec to nevypadá pěkně. Jinak samotný nyx pigmenty jsou super. Moc dík, budu šmrdlat, abych neměla vrstvu.Mám zatím jen 4 odstíny, ale i tak jsem ráda, že něco takovýho existuje. Tak hledám a objednávám 🙂 🙂

lendy1
25. srp 2008

tak s glitry taky nemám zkušenost, jsou na mě moc třpytivé, ale teď mi dorazí nějaké sypké oční stíny od Gosh (měli je v akci za 50,-Kč, což je super, jelikož jinak stojí přez 200,-Kč) a příští měsíc jdu objednávat pigmenty Barry m, mrkněte:
http://www.barrym.co.uk/products/product.asp?id=77

na e-bay stojí pár korun, tak je vyzkouším... 🙂

veruli2
25. srp 2008

lendy1: 50,- Kč to je super cena. Barry m - to jsou nádherný odstíny, hned bych si 3 vybrala 🙂 , ale bohužel nějak nevím jak to objednávat a na aukro není skoro nic ☹

lendy1
25. srp 2008

veruli, tak až zjistím kolik bude cena přesně s poštou, dám vědět a můžu ti něco vzít. Na aukru je to děsně drahý a výběr žádný. Bez dopravy jsem je viděla za 1,75 - 3,5 libry, to jde 😉 jestli nebude doprava nějak závratná, tak to vyjde za fajn cenu.
Jinak to Gosh jsou nádherný-krásné syté barvy, vybrala jsem si tam jednu úžasnou tmavě zelenou a ta teda je 😵

veruli2
25. srp 2008

lendy1: jů to by jsi byla moc hodná. Když mi potom dáš vědět na kolik by to vyšlo, budu moc ráda.Teprve se s pigmenty zařizuji a jsem z nich nadšená. Gosh máš taky z ebay?

lendy1
25. srp 2008

ne, ten gosh mají v drogérce v Rosmannu, ale ne u nás 😖 a teď měli ve vybraných prodejnách nějaký výprodej a neuvěřitelný ceny. Jedna holčina se nabídla, že mi je koupí u nich, tak jsem za tu cenu neváhala 😀
Jakmile budu mít odpověď ohledně těch Barry m, dám vědět. Mě se strašně líbí Chocolate, Burnt Orange, Purple, Copper, Marigold a Fig, ale koupím jen asi 3ks, už takhle to nemám kam dávat 😀

noangel
25. srp 2008

gosh prodava i fann 😉 ted je tam dokonce vyprodej

http://www.fann.cz/parfem.net/show_maxfactor_fr...

noangel
25. srp 2008

spis teda doprodej jak se tak divam

veruli2
25. srp 2008

jo tak to jdu kouknout někam do brna 🙂 Líbí se mi z barry m Fuchsia, Purple, Chocolate a Mint Green 🙂

sisstin
autor
25. srp 2008

tak to jsem zvědavá na ty nyx glitry..já jich tam mám 6 😕