Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

pekkra
18. led 2009

No jo, pro dobrotu na žebrotu 😀 😀 😀 😀

veruli2
18. led 2009

pekkra: přesně tak 🙂 už mlčím a nic nepřispívám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lendy1
18. led 2009

tak jsem to tu dočetla 😀

k paletce, klíďo ji vezmu, když mi dojde rodičák zítra, jinak už nemám z čeho ji objednat 😖
Ale osobně bych ji nevyužila, je tam moc barev a jestli je nějaká větší, tak bych ji neměla ani kam dát.
Jak píše bihan, stejné mají od Amuse na Cherry. Teď mi nejde se tam dostat...ale mají jich tam několik i různý počet barev a ceny různé.

yenn, k tomu minerálnímů make-upu. Na EDM (jak jsem tam objednávala kabuki) se dá objednat zdarma (pouze za poštovné) sada vzorků minerálního make-up: myslím, že tam je korektor, několik odstínů make-upu a tvářenka. Jsou to vzorečky velikosti odsypového kelímku. Odstíny si vybereš sama.
Pak se dá zdarma objednat i jinde, ale to bych musela zapátrat, kde jsem ho viděla. Jinak kromě drogérkových minerálních make-upů je má i Vichy, Artdeco, MAC nebo Bare:
http://www.bareescentuals.com/

lendy1
18. led 2009

yenn, ještě k tomu EDM - Free sadě. Kdyby jsi ji chtěla objednat, tak já si potřebuji vzít jednu věc z EDM, tak bych podělila poštu a ta sada by tě vyšla jen na 2 doláče pošty 😉

lendy1
18. led 2009

luci, ten Trucco je pořád za vyvolávačku-někdo teda přihodil, ale jen jeden člověk a konec aukce je za 2dny, tak uvidíme, jak to dopadne.

bihan
18. led 2009

Aký EDM Free kit? čo som zmeškala 😅

yenn
18. led 2009

Lendy, jsem pro 😵 To by bylo super, klidne poslu penize hned jeste chces. Ty ji mas?

lendy1
18. led 2009

yenn, mám, ale vybrala jsem si asi blbý barvy, či co a ani jsem to nezkoušela. Já ten minerální m. stejně teď nemůžu mít, potřebuji něco hydratačního.
Mrkni na jejich stránky:
https://www.everydayminerals.com/
a pak najeď na make-up, hned pod tím se ti rozbalí kategorie, tak z Foundations (make-up) si můžeš vybrat 3 odstíny (doporučím tmavší, světlejší a pak to mixnout až v nějakým kelímku), Concealer (korektor) 1 odstín a 1odstín tvářenky (ty jsou v cheeks) a pak ještě jestli to chceš vše v: matném, lesklém, transparenčním provedení. Písni mi ty odstíny do IP a hned to objednám.

yenn
18. led 2009

leni jdu na to

lendy1
18. led 2009

bihan, ten Free kit je hned v make-upu, custom kits, pak najedeš na free kit a dáš ho do košíku a ty barvy až si vybereš jen přesuneš myší do toho kitu. Platí se za to jen pošta - 4dolary.

yenn
18. led 2009

jezis tech odstine je 😕

bihan
18. led 2009

ahaaa. už som to našla.. dík 😵

yenn
18. led 2009

holky, hodim vam sem muj prvni pokus o kombinaci barev, je to baby pink a beanie....jinak pouzivam vzdycky jen jeden odstin, protoze si pripadam strasne zmalovana kdyz tam toho mam vic. Tak mi uprime napiste, jak to vypada, pripadne jak mam na to jit....vzdycky mi pripada, ze Siss, Lendy a vubec vsichni to maji mnohem hezci 😅

minda
18. led 2009

Tak už jsem vyzkoušela Lush i Nyx. Mám pocit, že mi při mytí vlasů těch vlasů tolik nevypadlo jako při mytí normálním šamponem. Vlasy jsou lesklé a zdají se mi být pevnější (normálně mám hodně jemné vlasy).
Nyx pigmenty super, zatím jsem vyzkoušela violet a space, ale nadšená jsem ze štětečků Nyx, opravdu se s nima super pracuje !
Akorát jak jsou ty pigmenty takové jemné, práškové, tak se musí dát opravdu pozor, aby se nerozfrcaly kolem.

Leni, ráda bych si Tvým prostřednictvím ještě něco objednala (Nyx, Lush nebo i M.A.C.), ale až tak v únoru (každopádně až po rodičáku), budeš něco v té době objednávat ?

sisstin
autor
18. led 2009

yenn: baby pink a beanie je moje oblíbena kombinace...ale teda na tobě, kdybys to nenapsala..tak to nezpoznám, že to je ono 😕 tu beanie tam vůbec nevidim 😕 😕 kolik ji tam máš? Ale vypadá to pěkně...ale já osobně bych to dala asi bez tý linky 😕 i když ty jsi na ni asi zvyklá co? Si pak člověk připadá vyblitej 😅

tak já ještě mrknu na ty paletky na třešni..ale tamta se mi fakt líbí..já se maluju skoro všema barvama...takže bych to využila..a za pětikilo to je jak nic...ale vzala bych si ji, až příští měsíc....dala jem si to do oblíbených 🙂

sisstin
autor
18. led 2009

tak jsem to zběžně projela...a fakt se mi strašně líbí ta coastal scents, jsou tam krásný barvičky...a ta cena je super 😵

sisstin
autor
18. led 2009

jo..a má to samá super hodnocení 😵

bihan
18. led 2009

No ja neviem... takú hráškovo zelenú alebo červenú by som nevyužila asi fakt nikdy 😀

Tak som vzala ten free kit na EDM a nejaké očné tiene k tomu.. za tú cenu 😀

sisstin
autor
18. led 2009

bihan: tak asi ÚPLNĚ všechny bych nevyužila..ale třeba červenou mám rada..ale vesměs se mi líbí skoro vše..a hlavně za tu cenu je to fakt brnkačka 😀

bihan
18. led 2009

no to je fakt, že keď to zrátaš dokopy, tak by si to nikdy za takú cenu nedostala po kusoch, ale čo potom tá radosť z nakupovania, to by mi už nič nebolo treba 😀

sisstin
autor
18. led 2009

bihan: to vypadá, že jsou to barvičky bez jiných barevných odlesků..takže vždycky je třeba ještě něco..růžová se zlatými odlesky, růžová se stříbrnými atd. 😀

sisstin
autor
18. led 2009

jako ted koukám na youtube, jak ta paletka maluje..a to je fakt nářez 😵 😵 😵

sisstin
autor
18. led 2009
lendy1
18. led 2009

siss, tak to je mazec 😀 jako kdyby mi bylo o 10-15 let méně, proč ne, ale v mém věku už bych vypadala, že jsem se asi zbláznila 😀
Škoda, že tam nemají nějakou decentní paletku pro mě se spoustou hnědý, zlatavý, fialkový a růžový 😖
Ale gelovky si jedny nebo dvoje určitě vyberu, na youtube jsem našla jak vypadají v reálu a jsou moc pěkný 😵
Jsem hrozně zvědavá, jaké budou ty štětečky.

yenn, mě se to líbí, vždyť to máš moc pěkný a kombinace super-taky používám Beanie s růžovou, jen s jinou od Barrym. Já zase používám tak 2 odstíny, jeden si dám, když spěchám, nebo když na to kašlu 😀

tak z odsypků od MAC jsem už 2 vyřadila, že s nimi kamarádit nebudu 😖

minda: k tomu objednání-klidně cokoliv zase objednám, ale nejdřív tak za 14dní. Teď toho mám strašně moc objednaného a začínám se v tom trošku ztrácet, takže jsem si řekla STOP a dokud vše nepřijde a nebude přeposlaný, tak nic objednávat nebudu. Klidně mi písni nebo i ostatní, co chcete, ale objednám to později...
Ten únor kolem rodičáku je úplně ideální termín 😵
jo a k těm pigmošům-zkus je co nejvíc tím štětečkem rozšmrdlat na jemný prášek a pak by už tolik neměli lítat kolem 😉

sisstin
autor
18. led 2009

něco jsem hodila do alba 😉

bihan
18. led 2009

haha.. very very vibrant pink.. tak to určite.. kurnik.. by som si pripadala ako šlapka 😅 😀 Na takéto farby som fakt príliš zbabelá.

Siss, ty si vždy nájdeš dôvod, čo? 😀

sisstin
autor
18. led 2009

tak já bych do toho klidně šla...já se růžový nebojim 😀

sisstin
autor
18. led 2009

já nemůžu z toho, jaký maj všechny ženský na těch videech nehty..jako nalíčit se uměj..ale ty nehty jsou děs 😝

lucenek
18. led 2009

tývole ta pink je mazec.....leda na dýzu ale normoš ee a já už vůbec ne
sis teda ta plaetka fakt maluje dobře......
leni supoer písni pak jak s trucco.....držím si palečky 😵 😀