Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

jakoubka
23. led 2009

Leni-jj v 16 😕 Ovčem kočka jak kráva-žlutý blond vlasy,hnědou tužku na oči místo konturky a bezbarvej lesk na rty 😀 😕

veruli2
23. led 2009

leni sem je děsně žrala 🙂 hlavně peddíka 🙂 moje love veliká. Když tady měli koncerty tak jsem to hltala v telce a ty pubertačky v mým věku jak běhali za tím jejich busem a na zádech batohy.. tak jsem jim začala říkat batůžkářky a pak mě to přešlo.. sem si řekla trapky

jakoubka
23. led 2009

siss-dobrou 🙂

simour1
23. led 2009

minda,kolik je Tobě?Důchodce jsem já...bude mi v dubnu 34 ☹
Já jsem si hrála každej večer na Lenku Filipovou-kartáč na vlasy místo mikrofonu a doufala jsem,že se do mě někdo zamiluje,až půjde kolem okna a bude si myslet,že to zpívám já 😀 😀 😀

veruli2
23. led 2009

Orlik nic pro mě 🙂 To už tak Míšku Davida... jo ted jsem někdě úplně jinde 😀

veruli2
23. led 2009

simi: fakt dneska perlíš, to já si zpívala Ifku Bartošovic .. dokonce i na táboře sem měla sólo no trapka nejvyšší

lendy1
23. led 2009

jakoubka já taky v 16-ti a pro koho jsi pracovala? Jako agenturu...

simour1
23. led 2009

Veru,tak Michala Davida jsem poslouchala 26.12. do jedné do rána...sama ožralá na hadry doma 🙂 Manžel myslel,že mě zavraždí jak to tady řvalo 🙂
siss,hezky se vychrň 🙂

jakoubka
23. led 2009

Leni-já jen pro olomouckou a dnes už neexistuje
Jmenovala se M-team 😉

A ty?

veruli2
23. led 2009

😀 😀 😀 jo von se neomrzí, to by jsme mohli jít pařit na šelepku tam pouštej jen samý takový super starý vály i s videoprojekcíb

lendy1
23. led 2009

tak Michala Davida můžu pořád 🙂

veruli2
23. led 2009

o o o decibely lásky, o o o to je muzika :- )

simour1
23. led 2009

Veru,tak na Ivetu Bartošku jsem si zahrála kdysi dávno taky...v osmičce na konci šk. roku od spolužačky tatínek ze dřeva vyžezal hudební nástroje,holky byly moje kapela,já jsem zpívala na playback a v mezičase dávala rozhovory,třídní se tehdy řezala,musely jsme vystoupit trapně před celou školou v kině Brigáda v Bučovicích 😀 😀 😀

veruli2
23. led 2009

jéééé cos od ní zpívala na playback????

lendy1
23. led 2009

jakoubka, no pro Lbc Aktion 😅 a v Praze pro Nova Models, nějaký Miss Liberec, pak Zapletalova Miss... 😝 Joo, to byli časy, kdy člověk vypadal relativně dobře 😔

simour1
23. led 2009

veru ,nelákej...kde to je šelepka? 🙂

veruli2
23. led 2009

v brně fakt super.... pařej tam starší ročníky 😀 a fakt to tam stojí za to je to kousek za šumavskou

simour1
23. led 2009

Leníku,heeezký,tys dělala i pro Miloša? 😵 jsem hrdá,že mám za kamarádku známou osobnost 🙂
veru,tak to chceš už po mně moc co to bylo za písničky...je to už mooc let nazad 🙂

simour1
23. led 2009

veru,tak tam bych se mohla ztratit v davu šedivých vlasů 😀 😀 😀

veruli2
23. led 2009

jeee leni taková slavná ty jsi holčina 🙂 to chce tez nejaky fota
skoda siss 🙂

veruli2
23. led 2009

no zas až tak šedivých je to tam tak od 20 do 45

yenn
23. led 2009

leni, ukaz foto z Miss!

lendy1
23. led 2009

simi ale houby, Zapletal mi řekl, že když nemám VŠ nebo ji alespoň nestuduji, tak mám smůlu a na férovku mi řekl, že mě vidí maximálně na krajským kole, protože moje váha 60/180cm mu přišla moc, tak holt jsem se mu vys....i na to krajský kolo a nikam jsem pak nejela.

Ale Lucka Králová vypadá jak moje ségra...to taky bylo keců od lidí kolem, že se můj tatík asi nějak zatoulal v Teplicích, protože ona fakt vypadá jak moje příbuzná 😀

jakoubka
23. led 2009

Leni-tak to jsi byla echt modelýna 😉

Já se pak na to vykašlala,páč mě lákaly diska, 😕

veruli2
23. led 2009

jezis ja zápletala nemela nikdy rada a ani ted ho teda nemusim...
leni jsem si říkala, ze jsi někomu podobná a nemohla na to přijít komu 😀

veruli2
23. led 2009

holky dobrouk jsem uz utahaná

simour1
23. led 2009

Veru,Zaploš vypadá jak šedivej člen kapely Bonney M 😀 😀 😀 teda vy tu kapelu už asi znát nebudete,že?Ani nevím,jestli jsem to dobře napsala...už mám popito
hergot,proč šla ta siss chrnět???
Jo Veru,a jsou tam aji nezadaní chlapi? 😀 😀 😀

simour1
23. led 2009

Verouši,tak dobrou ty náš další odpadlíku 🙂 já už to taky zabalím. 🙂

lendy1
23. led 2009

tady už jdou všichni spát, tak jdu též 🙂

simour1
23. led 2009

Ahojte zítra,a nezapomeňte se odlíčit...to jako abych napsala aspoň něco k tématu 😀 😀 😀