Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

yenn
23. led 2009

vy prd vydrzite a to si rikate mladice

simour1
23. led 2009

yenn,já starka vydržela...se teď dívám,že už víš pohlaví mimča-chlapská přesila,že? 🙂

yenn
23. led 2009

Simi, ani mi nemluv.....ja uz si prkynko v zivote dolu nedam.....

minda
23. led 2009

Sim, já v říjnu čekám 34 ☹ .
Leni, to je/byla VŠ podmínka účasti Miss ? No nevím, ale některé krasotinky, které to "vyhrály", pokud mě paměť něklame, VŠ neměly.
Tak dobrou

simour1
23. led 2009

yenn 😀 tak třeba do třetice ... 🙂

lucenek
24. led 2009

čauec vy ploditelky 😀 😀 😀

pekkra
24. led 2009

Dobré dopoledne 🙂
Teda tady se to večer pěkně rozjelo 😀 😀 😀

jakoubka
24. led 2009

ahojte,

Vy které jste včera vzpomínaly na Lunetic,tak dnes hrají u nás v Olomouci v Arxu 😀 😀 😀

lucenek
24. led 2009

jakoubka nekecej 😀

jakoubka
24. led 2009

lucenek-nekecám 😀 Přemýšlím jestli se nezblázním a nepujdu se mrknout 😀

lucenek
24. led 2009

😀 😀 😀
já se třetí noc nevycghrápal doufám že v osm padnu za vlast a to jdu dneska ještě krasobruslit....

jakoubka
24. led 2009

rostou zoubky? ☹

simour1
24. led 2009

ahojte 😀 🙂 Tak dneska pokračování ? 😀 Fotku doma nemám,ale už jsem psala dceři,aby ji určitě vzala u taťky,to se poskládáte,snad se mi to podaří vložit.
pekkra,omrkla jsemTvoje albíčka,teda ty máš krásnou holčičku...ne že bychom my ostatní neměly hezký dětičky,všechny jsou nádherný,ale ta Tvoje je jak princezna,ty očiska a kolik má vlásků 😵
lucenek,nám lezou špičáky-vždycky má tendenci někoho hryzat,když jí lezou zuby.Ve čtvrtek kousla mýho syna přímo do kulek,chudák tady skučel.Bylo mi ho líto,ale v tu chvíli jsem nebyla schopná plesknout malou po zadku,byla jsem v křeči. 😀 Ale jinak to mám doma to samý s tím nedostatkem spánku.Když je krize velká,musím jít s ní spát po obědě.

pekkra
24. led 2009

Simour: Díky,ale prý je bohužel celý tatínek 😀 😀 😀 I když bude mít asi po mě vlnitý vlásky,tak aspoň něco 😅

Nám teď asi polezou horní dvojky,takže v noci taky žádnej med 🙄

veruli2
24. led 2009

ahojte holky 🙂

simi: jsi tu ještě?
jakoubka: bezva, že bych přijela do Olmiku? 😀

lucenek
24. led 2009

zubáci se klubou at uř se vyklubou páč sem ko

simour1
24. led 2009

veru,jsem tady,prečo? 🙂

veruli2
24. led 2009

prosím tě, když jsi říkala, že jsi dělala trvalou na řasy tak mám dotaz jesti můžu

simour1
24. led 2009

jasně,pisaj

veruli2
24. led 2009

budu ji mít teďka v únoru dva měsíce a drží stále, jen se mi stalo, ž jeno oko se mi divně zkroutilo a vypada o dost jinak nez to druhý. Druhý je krásný a v pohodě se dá nalíčit. Bohužel tohle kdy na líčím, tak mě to jde bud přes sebe nebo se mi slepují trsy dohromady ☹ jsem z toho fakt neštastná a nevím co s tím mám dělat

simour1
24. led 2009

hm,to Ti věřím.Bohužel s tím moc nenaděláš,dokud ta trvča nepovolí víc.Většinou se dá už po dvou měsících udělat znovu.Pokud Ti ale na druhým oku ještě hezky drží,jak píšeš,tak je škoda peněz znovu do toho investovat.Veru,budeš muset si před líčením řasy důkladně pročesat kartáčkem a hned na to lupnout mascaru.Nic jiného Ti neporadím.Ono to vždycky vypadá suprově ze začátku,jakmile se ale řasy začnou točit do stran,tak je to blbý. 😒

jakoubka
24. led 2009

Sakra,teď jsem smutnááááááááááá 😢 Raději jsem mrkla na net,jestli opravdu jsou a oni nejsou 😠 😀
Hlavně,že pár lidí to říkalo 😀

veruli2
24. led 2009

me to děsně štve, vypadam ja vůl..jedno oko natočený a to druhý děs a hrůza.... už na trvalou nepůjdu a nějaký trik, že by to rychleji povolilo? 🙂 asi není co?

jakoubka
24. led 2009

Veru-napsala jsem znamé kosmetičce co s tím,ale říkala,že budeš muset vydržet ☹
A jak jí máš dlouho?

veruli2
24. led 2009

jakoubka: ☹ jsi hodná, na začátku února to bude dva měsíce

jakoubka
24. led 2009

to ti tedy udělali šlendryjánsky 😠 Mělo by to držet měsíce

veruli2
24. led 2009

už jsem to od ní měla předtím a nic se tomu nestalo..ale ted bohužel se i to vůbec nelíbí..ještě každý oko bylo jinak prodloužený... 🙄 takže budu čekat min. dva měsíce než to bude ok

jakoubka
24. led 2009

A jde to aspoň trochu natočit kleštičkama?Nebo se to nesmí?

veruli2
24. led 2009

to už raději zkoušet nebudu ... nebo bych to zničila, kleště nepoužívám..když nebyla trvalá tak jsem to vytáčela ručně řasenkou

veruli2
24. led 2009

tak stránka je už na světě 🙂