Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

zanett
21. led 2008

gedren, proc ostudu? 😕 Neni zac se stydet, ne? 🙂

sisstin
autor
21. led 2008

zanett: gedren patří mezi přírodní žínky...by se jí ostatní smály, co tu dělá 😅

sisstin
autor
21. led 2008

tak ty štetce paní nemá..zkusim ještě tu glitter kazetu 😕

kupinka
21. led 2008

Jéé,ty jsou úplně úžasné!!!! 😉 Já používám jenom Mary kay,ale tyhle jsou fakt bomba-

Siss-až je buseš mít doma,doufám,že hodíš fotečku do albíčka 😉

sisstin
autor
22. led 2008

kupinka: pokusim se, ale nenávidim se fotit 😅

kupinka
22. led 2008

Tak tam šupni jenom jedno oko 😉 😉 😉 to zvládneš.....

lendy1
22. led 2008

siss, tak pigmenty už mám prý na cestě 😵
Štětce+asi vyzkouším i ty tužky, ale musím to nechat až na příští měsíc 😒 Tenhle měsíc jsem do kosmetiky už vrazila takové peníze, že to je děs. A All mi psala, že ji teď dorazí spousta věciček od Nyx, tak to vyzkouší a poreferuje, co stojí za to...
Máš ty pigmenty tedy už objednané z E-bay?
A neptala jsi se na MMB za kolik by je ta paní měla-jen tak pro zajímavost...
Já zůstanu věrná své dodavatelce, protože je to fakt poklad, ale jen tak by mě zajímalo za kolik to prodávají ostatní tady v ČR...na tom Aukru bych za jednu lahvičku 160,-Kč nedala, když to stojí u Nyx 3 dolary a na E-bay ještě míň...

sisstin
autor
22. led 2008

lendy:jj..už to poslali...nakonec to se vším s poštovný a pojištěním vyšlo na 720..ale to furt jde 😉

janickabez
22. led 2008

lendy včera jsem se ptala té paní z MMB, ale ještě neodepsala, jak písne hodím info...

lendy1
22. led 2008

janickabez, to je super, tak pak písni...

kupinka
22. led 2008

siss-a co v tom všechno máš??? Za tu cenu?????????

janickabez
23. led 2008

tak už to vím 1020.- 😉

janickabez
23. led 2008

siss ušetřila pěkný 3 kilča 😎

janickabez
23. led 2008

ale i tak jedny vyjdou na půl sta, a jestliže jsou tak kvalitní, jak se o nic píše, tak je to pohoda...

jana06
23. led 2008

Ahoj holky, zasvětíte mě některá prosím? ☹

lendy1
23. led 2008

janickabez, 1.020,-Kč za těch 20barviček? To mám podobnou cenu, ale za 24 barviček...a co se mi nebude líbít, střelím na Aukru, tak se prodávají za 100,-Kč/ks - hrůza!!!

jana06, jsou to takové třpitivé oční stíny různých barev, není to drahé a je to strašně pěkný. Sisstin na minulé stránce dala odkaz, jak to vypadá 😉

janickabez
23. led 2008

Ahojky Jani holky bavili o kosmetice Nyx....paní zde na MMB nabízí tuto kosmetiku, tak nás zajímalo, kolik u ní vyjde sada 20 seperblýskavých očních stínů. Siss je pořídila na ebuy za 720,-

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10478931&tab=1

magg
23. led 2008

pochvalim sa- ak vsetko dobre pojde, mala by som ich mat aj ja uz buduci pondelok

lendy1
23. led 2008

magg, taková rychlost jo? Ty budu závidět 😀

janickabez
23. led 2008

vypadají vážně skvěle, je to lákavé i za tu tisícovku, ale já si vždycky něco koupím a pak jsme lenošná to používat....
Lendy, možná, že kdybych paní napsala o 1 konkrétní barvičku, tak by taky bylo dráž...jak za celou sadu...ale jedna na oku musí vypadat divně, prostě se to musí pěkně vystínovat....

já vím, že bych nepoužila asi tu modrou vubec nenosím ven ani do práce nic modrýho

lendy1
23. led 2008

jani, to já mám též s tou modrou, myslím, že budu kombinovat pár barev a ty ostatní přenechám jiným, co jim ty barvy jdou lépe...
ale jestli to nebude raz dva nanešený a budu se s tím patlat 1/2hodiny, tak nevím... 😝

janickabez
23. led 2008

ještě by mě zajímalo, jak je to veliký...na tom obrázku to vypadá hodně, víte někdo gramáž??

magg
23. led 2008

myslim ze 5ml

janickabez
23. led 2008

jj, tak nějak jsme to čekala

lendy1
24. led 2008

jo, holky nový poznatek k Nyxům, nevím, jestli jste to tam četli na té diskuzi, ale prý pokud se pod to dá nějaká oční báze nebo trošinečku vazelíny z lékárny, tak to prý drží daleko lépe než jen tak nasucho...

sisstin
autor
24. led 2008

lendy: to bych právě čekala, že budou držet na pudru 😕

lendy1
24. led 2008

sisstin z té diskuze k bázím pod pigmenty:
jelikož jsou to jen pigmenty, tak nemají jak držet na kůži. Takže je lepší použít bázi. Líčení vydží celý den až do noci (vyzkoušeno) a barvy jsou intenzivnější 🙂

sisstin
autor
24. led 2008

lendy: a ty znáš nějakou oční bází? 😕

lendy1
24. led 2008

co vím, tak oční bázi má třeba Sephora (asi 130,-Kč), Artdeco (200,-Kč - k sehnání běžně v parfumerce) anebo koupit tu vazelínu z lékárny za 20,-Kč 😉

sisstin
autor
25. led 2008

tak koupím tu vazelínu...snad to nebudu mít obtisknutý až nad obočí 😖