• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
siss tak co už je máš? já jsem si celou dobu myslela že chceš laky na nehty :sunglasses: tak to jsem taky pako :slight_smile:))
25. led 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
draga: ještě ne..ta holčina je teprve dostala z ebay..takže počítám příští týden....no ono to vypadá jak lak na nehty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2008 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že NYX už mám v Praze, tak snad příští týden dorazí ke mě. Už se na ně moc těším :dizzy_face:
Ještě si od nich objednám lesk na rty a nějakou tu tlustou tužku...
1. únor 2008 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: no já furt čekám..ale holčina říkala, že snad příští týden dorazí :slight_smile:
2. únor 2008 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, už mám NYX doma - HURÁ!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Musím říct, že ty barvičky jsou naprosto úžasný, nedám pryč ani jednu. A nebudu vědět s kterou začít dřív :grinning:
Velmi snadno se ty pigmenty nanáší, pokud pod to dáš tu vazelínu ( v lékárně stála 28,-Kč), báze na oči mi teprve dorazí, tak ty barvičky jsou výraznější a líp drží. Je to fakt nádhera, penízek nelituji...a už mám na cestě další objednávku - 2 lesky na rty od Nyx :grinning:
7. únor 2008 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já hlásim, že už je mám taky doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koupila jsem teda vazelínu..tak uvidíme

lendy: čím to nanášíš? Štětinatým nebo klasickým štetečkem?

já zkusim pak něco nafotit...jestli to půjde :wink:
8. únor 2008 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, té vazelíny dám strašně málo, jinak to pak nejde pořádně rozmazat, koupila jsem si nějaký malý štětináš v DM a ten je na h....a pak mám nějaký malý od Avonu taky štětináč, co mi tu už pár měsíců leží a ten je fajn. Takže lepší je menší, štetinatý, ale musí mít pevný štětinky.
Dneska jsem se s tím nalíčila a paráda, barvičky úžasný
8. únor 2008 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já zkusila zlato-hnědou kombinaci..super :dizzy_face: akorát jsem neodhadla barvu pod obočí..to budu muset vypilovat..a tý vazelíny jsem taky dala moc :sweat_smile: :sweat_smile:

ale nafotit mi to nejde..nevím, jak to dělala ta holka na aukru :confused:
8. únor 2008 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: prosím, jak to děláš, aby ti ty pigmenty neopadávaly na obličej a všude možně? :confounded: ..já to mám po stole..fakt všude :confounded: se s tím takhle čaní děsně :rolling_eyes:
9. únor 2008 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem to vyfotila..ale nejde to moc vidět :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry:
9. únor 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: mne vcera prisly a jsou UZASNY!!!!! :dizzy_face:
Ale je fakt, ze jsem byla trpytkata cela, jak mi to padalo z aplikatoru :angry:
9. únor 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zvizatinka: právě :unamused: takhle budou za chvíli v čudu :rolling_eyes:
9. únor 2008 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem teda cekala, ze budou trosku vetsi - mam je z ebay :wink: a tam na obrazku vypadaly proste vetsi, ale to je jedno... zas tak drahy nebyly :slight_smile:
9. únor 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zvizatinka: já je mám taky z ebay..na kolik tě přišly? Mně i s poštovným a pojištěním na 720 :confused: -20odstínů :wink: kdyby to bylo v kolečku a ne ve skleničce..tak by se to nanášelo 10x líp :confounded:
9. únor 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě..ne mně :pensive:
9. únor 2008 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ta "sklenicka" je takova divna, blbe se to z ni nanasi, ale to nic nemeni na tom, ze jsou super. Ja dala neco malo pres 300,- za 8 kousku, chtela jsem jen tu mensi sadu :wink: ty velky az nekdy jindy..... :grinning:
9. únor 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já moc nevim, co s těma dvěma modrýma :confused: nějak na ně nemám odvahu :sweat_smile:
9. únor 2008 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo ... to je žrádlo :slight_smile:
9. únor 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=320212695085&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=011

tyhle mam ja :dizzy_face: vcera jsem mela zelene+modre a vypadalo to pekne, jsou to pekne barvicky, te modre se neboj :grinning: nebo si ji na sobe vyzkousej doma :wink: a pak uvidis, jestli Ti to sedi nebo ne....
9. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky jak straka ... co se třpytí, po tom jdu :slight_smile:
Škoda, že to nemají někde v ČR ... s e-bay se nějakonc nekamarádím :wink:
9. únor 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zvizatinka: tak tyhle mám taky.. :wink: právě ta hodně tmavě modrá..no uvidíme :grinning:
9. únor 2008 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
markytkaaa: už je shání i jedna paní z MMB...racno@seznam.cz :wink: ona je dodává :wink: 20odstínu asi za 1020Kč :wink:
9. únor 2008 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: To já bych radši menší sadu, těch 10 odstínů by mi stačilo :slight_smile: Koupit dvacet tak mě MM zabije :sweat_smile: :wink:
9. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to jsem mela vcera, tu tmavsi modrou a super :slight_smile: nebooooooooooooooj :grinning: :sunglasses:
9. únor 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni i ty metalický tužtičky nevypadají zle :slight_smile:
9. únor 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markyt - a jeste maji pigmenty glitterovy, ty musi byt :dizzy_face: ale mozna jen fakt na vecer, nekam na dyzu.... trpyti se asi hodne :dizzy_face: taky se mi to desne libi... vsechno musim mit :sweat_smile:
9. únor 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
markyytkaaa: ona ti sežene klidně i jeden..je to na domluvě :wink: mkrni na www.nyxcosmetics.com a pošli jí link :wink: ..ale štětce nemá..ty jsem chtěla :cry:
9. únor 2008 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tak napadlo, že bych ty stínečky mohla chtít po MM místo zlata za syna :grinning: Tak co, já jsem udělala ústupek, že teda holčičku jindy, tak bych si mohla vybrat dárek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak NYXy bych za zlato nemenila :sweat_smile: pac zlato vydrzi, NYX ne :unamused: bohuzel...
9. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase zlato máš furt stejný ... barviček ale je :grinning:
9. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek