Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucikk
4. zář 2008

není??? ☹ 😢 😉

jsem byla jak malé dítě, rozložila jsme si to po stole, všechny vyzkoušela aspoň na ruku, a kombinoval a kombinovala 😀 jsem měla celý večer co dělat 😀

lendy1
4. zář 2008

no, já nechápu, proč tam je milion modrý 😝 a zelená jedna 😕 a ještě taková nijaká. Ta zelená nyx-chrome se mi zdá hezčí a výraznější a od Gosh je zase pěkně tmavá 🙂

lucikk
4. zář 2008

JJ, nebo dvě černý, mi přijdou skoro stejný... a nyx chrome je zase jiná kolekce?

veruli2
4. zář 2008

jů taky bych si chtěla objednat nějaký nyx chrome leniku, ale vyplatu budu mít až 20 ☹

lendy1
4. zář 2008

veru, to je v pohodě, já to taky budu objednávat až dorazí rodičák a pak to ještě pár dnů potrvá, než to sem dorazí...

lucikk, jj, mrkni na to:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

veruli2
5. zář 2008

pěkný jsou seclude a green 🙂

lendy1
5. zář 2008

tak jsem dneska zkusila variantu těch nyx chrome se žlutou nyx a s hnědou od Stily a vypadá to moc pěkně 🙂
a už jsem si dala bacha na ty třpytky z chrome a šlo to, zůstali jen na očích...

veru, komunikuje s tebou ta Aqudi z Aukra? Na mě se asi nějak vybodla 😝 Tak já si asi ty Barry M objednám přímo z jejich stránek. A včera jsem projížděla i e-bay ohledně MAC a dá se tam sehnat s dopravou do ČR za cca 320,-Kč jako kup teď! a v aukci možná i za míň...

veruli2
5. zář 2008

ahojky leniku, aquadi se mnou taky nekomunikuje...tak nevim ☹ tak pockame do konce mesice a objednala bych si s tebou ty barry m.

vyfot se

lendy1
5. zář 2008

veru, já musí už zase letět, budu až večer, foto mám, jen ho sem pak hodím a zase smáznu 😉

veruli2
5. zář 2008

ok 🙂 papa

lendy1
5. zář 2008

tak už jsem na chvilku tu, hodím jednu fotku do alba-zase to není tak moc vidět, ale s tím moc nenadělám, jelikož to neumím nafotit 😝

veruli2
5. zář 2008

moc moc pekne leniku

sisstin
autor
6. zář 2008

len: a já to zas neviděla 😠 😠 😠

jinak mám novou nejoblíbenější kombinaci...sky pink, fanta..nahoru white a bílý a růžový glitry..a je to BOMBA...každej mi dneska čučel na oči 😀

lucenek
6. zář 2008

hoj sis 😀 hod foto.....chci se inspirovati......včera jsem byla v dm a manhattan stáhli z prodeje...tak zkusím filílku v centru jinak přes net...béééé a to jsme velký město a je tu hovno 😝

sisstin
autor
6. zář 2008

lucenek: moment..ted fotim nový džíny 😅 😅

lucenek
6. zář 2008

tož jo za chvíli budu gojgat tak pak kuknu......

sisstin
autor
6. zář 2008

tak už 😉

lucenek
6. zář 2008

kjásne se teším až se budu tapetovat já 😀
esli bude čas 😀

lendy1
6. zář 2008

siss, tak já to sem zase hodím na chvíli... 😉

lendy1
6. zář 2008

teď, když na to koukám, tak mi přijde, že ta fialková mi dělá oči dozelena a ta druhá kombinace zase domodra 😀

siss, a co ty glitry? už to je lepší s tím nanášením?

sisstin
autor
6. zář 2008

lendy: ta zelená je chrom? 😕

já jdu na dvě hodiny do fitka..to asi chcípnu vedrem v MHD 😠

lendy1
6. zář 2008

siss, jj, žlutá od nyx, pak ta zelená chrome a nakonci troška hnědý od Stily 😉 trošku jsem ty barvy zvýraznila, aby to bylo vůbec na vidět 😝 ve skutečnosti to tak výrazné není, ale ta zelená chromová je moc pěkná 🙂

sisstin
autor
6. zář 2008

lendy: je pěkná...ale ty fotky fakt děsně zkreslujou 😕 😅 já to nevymyslela..na nákupech jsem byla v růžovym..a mám růžový líčení..a ted jdu cvičit v zelenym tílku, páč taška na cvíčo je zelená..tak n ebudu moc ladit..nahodim muší brejle 😅

veruli2
8. zář 2008

leniku budes tedy objednavat nejaky ty nyxy? Aquadi se mi vubec neozvala a tu fuchsiovou jsem si nevydražila, protože jsem trapčila ve fitku ☹ štve mě svět chjo

lendy1
8. zář 2008

veru, jj nyxy objednám jak dorazí nějaká větší finanční injekce buď ze sociálky nebo od manžela 😀 a podle toho, kolik mi zbyde pak na účtu objednám ještě Barry m, ale chtěla bych jich vzít víc, aby se mi to alespoň vyplatiló kvůli tomu poštovnému...

veruli2
8. zář 2008

tak az to bude tak pisni a ja jeste vyberu ty barvy 🙂 na fuchsia me mrzii chjo ☹

lendy1
9. zář 2008

holky, tak jestli chcete něco z nyxů, tak mi písněte konkrétně počet a co...
veru, jestli budeš chtít jen nějaké konkrétní barvičky od nyx, tak to nevychází zrovna nejlevněji, ale písni, co budeš chtít, mrknu na to, za kolik by to bylo...
musím to dát dohromady během 2dnů...

sisstin
autor
9. zář 2008

holky, za chvilku přidám silver a black, jsem z toho nadšen 😉

lendy: a můžeš mi vzít i ty chromy? Na kolik vyjde jeden? 😕

sisstin
autor
9. zář 2008

tak kuk 😉

lendy1
9. zář 2008

siss, pěkný 🙂 ty používáš takové kombinace, co mě nenapadnou 😀
ty chrome vychází na 4 dolary/ks bez pošty. Nechala bych vám to za nákupku, akorát bych pak mezi všechny nějak rozpočítala poštovné...