• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
zkoušela jsem na ruku v obchodě a rozdíl jen že ta čerá se více třpytí tot vše, ale jaký je rozdíl s nanesenýma nyama nevim
17. zář 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nezkoušela jsi ho ani pod normální stíny? mě toho ted došlo víc co musím koupit.....tužka na oči, makeup, ale koupila jsem si bronz pudr loreal ten světlejší a je parádní, v létě jsem měla tmavší a taky dobrý, mám hodně pih tak to musím maskovat :cry:
17. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
brendi zatím ne
17. zář 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem šla do DM se mrknout na tu bázi a u nás mají jen tu černou, obsah je stejný jako Artdeco, jen vidím minimální, ale fakt nepatrný rozdíl v konzistenci. A na té černé bylo napsáno, že je pod pudrové stíny, tak nevím...podle mě je to pod jakékoliv.

kristi, jestli to nebudou jen takové třpytky-glittry, tam píšou, že se to pak musí zafixovat tím gelem. No, půjdu se na to podívat, až to budou mít někde v drogérce. Třeba bude zajímavý i ten samotný gel.
17. zář 2008 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si taky myslim, že to budou jen ty třpky..jako Nyx glitry :wink:
17. zář 2008 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to jsem to spatne vycetla, ja cetla NYX glittery, no...pardon.
17. zář 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se nemůžu dočkat těch nyxíků :slight_smile:
21. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, doufám, že v týdnu dorazí :dizzy_face:
včera jsem posílala další objednávku-konečně taky něco pro mě :grinning: a pak si objednám zásobu Barry M-už mám seznam :grinning:
21. zář 2008 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no teda, ty jsi šikovná. Už se nemůžu dočkat :slight_smile: Barry M bych taky brala, ale můžu až z ty další výplaty, ted mě odečtou firemni angličitnu a budu na mizine :frowning2:
21. zář 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: odkud to vůbec bereš? :confused: já jsem ted teda taky out of money..a min. do prosince budu ještě :confounded:
22. zář 2008 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, ty nyx mají teď ve slevě na Cherryculture:
http://www.cherryculture.com/index.php
Barry M mají vlastní stránky:
http://www.barrym.co.uk/products/product.asp?id=77&bhcp=1

a pak mám v oblíbených ještě pár odkazů na zahraniční stránky, kde prodávají kosmetiku a zasílají do ČR a pak sjížídm Jahodu, E-bay uk a com :wink:
22. zář 2008 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se tak těším
25. zář 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verul: dneska jdu na poštu, tak si konečně vyžádám bublinkatou obalku na ty tvoje nyxy..jinak jsem nachcípaná :unamused: takže fitko padá..a mám panickou hrůzu, že přiberu tunu :sweat_smile:
25. zář 2008 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojec nyxy dorazily prubla jsem je a super to je teda věc vám řeknu...
akorát nemám ty glitery ty se daj asi taky doobjednat že? nemáte někde foto všech gliterů od nyxu?
25. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teď jsem potkala pošťačku, tak říkala, že pro mě mám nějaké balíčky z ciziny, tak doufám, že to jsou nyxy pro vás. Za hodinu mi to donese...ale asi to nezvládnu poslat ještě dnes, musím s malým ke 2 odborným dr. a to je vždy na několik hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak mám oslavu narozek, tak poštu asi dnes nezvládnu :confounded:
25. zář 2008 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: však v pohodě :slight_smile: brzo se uzdrav..taky na me neco leze

lucenek: glittery mam jeden odstin je to k ničemu, ale jestli je chces.. jsem k dispozici
25. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak hlavne aby dorazily vsechny v pohodě.. to už si těch pár dní počkáme :slight_smile:
ty slavís narozeniny? tvoje?
25. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, poslední s 2 na začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, písněte mi do IP adresy a možná bych to stihla poslat než půjdeme k těm dr., ale neslibuji to na 100%. Jo, jinak prý nic nebudu doplácet, takže je to bez cla a dph-hurá a to jsem tam měla jeden balíček přez 50 dolarů :slight_smile:
25. zář 2008 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ti přeji všechno nejjjjjj a užij si tu oslavu, tak jako by to byla 2 prvni na začatku.
25. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, díky, tak jdu balit nyxy, už jsou tady. Pošlu to ještě dnes než půjdeme, ale musíte mi slíbit, že mi pak pošlete peníze :grinning:
bude to 4 dolary za kus (nákupka) +5 dolarů pošta (přepočítám to dle daného kurzy mé banky k tomu dni, co mi to strhli z účtu) + pošta ČR (jen ještě písněte, jestli to chcete poslat obyč. 18,-Kč nebo doporuč. 37,-Kč)

Jinak barvičky jsou moc pěkné a jiné než u klasických nyxů :dizzy_face:
25. zář 2008 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jsi zlatko: chci to doporučeně prosim. Nechci aby to nekdo vyloupil. Posli mi potom přesnou částku do IP a já ti to hned pošlu. Děkuju.
25. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak balíčky poslány, ale na poště mi řekli, že nazaručují na 100%, že to bude zítra u vás :confounded: Rozpis plateb hodím do IP.

veru, příští týden objednávám konečně ty Barry M, kdyby jsi něco chtěla, písni :wink:

a cokoliv zase z Cherryculture můžu objednat :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééééj, prišli mi NYXy. Sú super. Obj.som aj tri rúže , ale nesedí mi žiaden odtieň- na nete to skresluje. Ale to balenie je špicové. (jeden s vyklápacím zrkadielkom, druhý s konturkou...)
25. zář 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy to jsou zas jiné nyxy?????
25. zář 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
olisek, taky jsem si teď objednala jednu růž a nějaké serepetičky od Nyx, tak jsem zvědavá, až to přijde :slight_smile:

lucenek, jj, ty chrome jsou trošku jiné, mají jiné barvičky a jsou víc třpytivější, ale zase jak který :wink:
25. zář 2008 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy ukáááž :dizzy_face:
25. zář 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, jsou to tyto, mají 60 odstínů :sweat_smile:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_CES.htm

ale už jsem je poslala holkám, takže jak vypadají ve skutečnosti už nevyfotím.
Musím říct, že moc pěkná je ta Green, Sunshine, Seclude, Blue Eyes co jsem tak viděla z toho, co teď přišlo :dizzy_face:
25. zář 2008 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
waw můžu si taky pbjednat??????u tebe? :grinning:
25. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, jj, až se toho sejde více, tak zase něco objednám, klidně písni, co by jsi chtěla. Jo a Nyx mají i skvělé lesky na pusu-hlavně vůbec nelepí. Mám tyhle: pink a plum:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/nyx-cosmetics/nyx-diamond-sparkle-lipgloss/16140&cat=0&page=2

Já se moc těším na ten malinkatý šteteček na pigmenty od nyx, ten vypadá v reálu fakt dobře :slight_smile:
25. zář 2008 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek