• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
jo ten vypadá good ale mám perfektní zkušenost s 3D od bourjois :wink:
tak jdu vybírat a kolik je ted dolar? přibližně zaokrouhleně když za kus je 5dolačů at vím jak moc se můžu rpozšoupnout
25. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď je 16,60, ale ono se to dost mění ze dne na den. Ty chrome jsou za 4 dolary/ks na Cherryculture :wink:
25. zář 2008 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá tak dík jdu vybírat pak písnu ip :slight_smile:
25. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Nyxu prišiel aj štetec č.1, fakt dobrý. ( to som si nechala od Vás poradiť, vďaka)
Dnes máme celá rodina maľovací deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy co mi to děláš...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
já mám vybraných snad deset barev a ne ane se ropzhodnout to nejde.....asi budu muset vzít dest :grinning:
25. zář 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, koukám ty stíny , to je td nějaká novinka? mají lesk?............jo a abych pravdu řekla tak když mi přišli poštou nyx tak jsme docela zírala jak jsou maličké, mě vždycky připadali docela mega na těch fotkách :grinning: .................a taky jsem se chtěla zeptat jestli má nyx taky makeupy.......ted jsem jeden potřebovala, a po velkém hledání jsem nakonec koupila od astoru ANTI STRESS, je strašně lehounký a přitom celkem dobře kryje
25. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku tak dneska doma kouknu na ty barry m a napisu ti pak :slight_smile:
26. zář 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska se těším hafo moc domů, dorazily nyxíky a teším se až je večer vyzkouším. Leni moc děkuju a doufám, že ti dneska dorazi penízky, kdyz mame stejnou banku
26. zář 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, peníze tam byli hned ráno, díky :slight_smile:
26. zář 2008 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já děkuji Leni, za 3 hodky budu u nich :slight_smile: jupí
26. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak ty stiny jsou fakt koží :slight_smile: jeste jednou díky. zkoušela jsem je az dneska. ale moc moc dik, zitra zkusim duhu :slight_smile:
27. zář 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru a co ty Barry, mám ti teda něco vzít?

Jinak zase budu objednávat z toho Cherryculture, jestli někdo něco bude chtít... :slight_smile:
27. zář 2008 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak nakonec ty barry zatim brát nebudu. Jeste počkám na MACky.
Ale jestli můžu poprosit z cherryculture:

NYX Girls Round Lip Gloss $2.00
cafe latte

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/nyx-cosmetics/nyx-girls-round-lip-gloss/16979&cat=255&page=1#

děkuji :slight_smile:
27. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, jsme domluvení, v týdnu to objednám :wink:
před chvílí jsem si objednala 6 :sweat_smile: Barry M, tak už se těším, až přijdou :dizzy_face:
28. zář 2008 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi zlatá děkuji a pak dej vědět jaký jsou barry m :slight_smile:
28. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,chtela jsem se zeptat,zda by bylo mozne pres nekterou z Vas si objednat zbozicko z Nyx :slight_smile: S e-bay nejsem kamarad.Jedna se mi o stiny Glitter on the go-odstin Dream ,Auto pencil - ocni black a Fruit lip balm-jablecny.Pigmenty jsem koupila na Aukru,24ks za 600,- jsou na ceste, uz se na ne moc tesim :slight_smile:
1. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
simour, psala jsem ti IP :wink:

holky, jinak já bych to, co chcete ráda objednala, ale když vidím ten kurz dolaru (dneska už skoro 17,5,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak jestli můžu, tak ještě pár dnů počkám, jestli to neklesne. Ale ono to spíš den ode dne stoupá. Před týdnem to bylo pod 16,-Kč a po týdnu je dolar o tolik víc :angry:
2. říj 2008 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky..

lendy: chromy dorazily v pondělí..díky moc..fakt mega barvy...ta sunshine se super hodí k beanie...seclude jsem ještě nezkoušela :slight_smile:
2. říj 2008 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,díky za IP,také jsem Ti písla :dizzy_face: Ráda bych věděla,jestli některá z vás má zkušenosti i s jinýma věcma od NYX,krom pigmentů a lesků na rty?Co třeba make-upy a štětce? :slight_smile:
2. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
simour, já mám řasenku a zelený korektor, na cestě štětce a tvářenku :wink:

siss, fakt jsis vybrala dobře, ty barvy vypadali moc pěkně :slight_smile:
2. říj 2008 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
simour, mám od nich štetec -výborný
2. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,řasenka v poho?S těma štětcema jsem zvědavá,co na ně řekneš (vypadají totiž super),určitě pak písni :slight_smile:

olise,kterej štětec máš? Ta jejich nabídka je fakt suprová :dizzy_face:
2. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
simour, myslím, že většina holek má tu 1 (teda štětec :grinning: ), já už ho kdysi měla, ale ani jsem ho nezkusila a poslala dál. No a teď ho zase děsně chci, protože je maličký, dají se s ním dělat dobře jemné přechody a už od pohledu je fakt bezva. Nechápu, proč jsem si ho tenkrát nenechala :sweat_smile:
Je to MB03 : Eyeshadow Brush #1:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_MB.htm

řasenka byla fajn-super kartáček, dělala velmi pěkné řasy, velmi přirozené, žádné slepování řas apod.
Měla jsem tuto:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_DE.htm
2. říj 2008 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten ako píše lendy
2. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: přece jenom asi ještě něco chci, když budeš tak hodnoučká..pošlu IP :wink:
3. říj 2008 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, to café latté není :frowning2:

simour, taky není ten glitter Dream :frowning2:

ono to dostupnost napíše, až když se tam přihlásím a načtu to do objednávky, předtím to vypadá, jako, že to mají a ono ne :confounded:
Tak mi písněte, jestli mám vzít něco jiného místo toho...
3. říj 2008 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: máš IP :slight_smile:
3. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska mi konečně přišlo taky něco pro mě:
Tvářenku jsem zatím nezkoušela, ale vypadá dobře, není třpytivá, mám ji v odstínu Spice a je taková růžovo/béžová
štětečky jsou jasný, ty jsou perefktní
Jumbo tužka má bezva konzistenci jako stíny v tužce
Trio očních stínů - mám 24 - Shimmer/Peach/Coopper - jsou lehce třpytivé, jsou to takové hnědo-oranžové odstíny, vevnitř je i zrcátko
3. říj 2008 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: peníze jsou odeslaný. :dizzy_face: Pokud jsi objednávala ještě něco navíc-kdyby náhodou,a zbylo ti to,tak napiš o co se jedná,a třeba bych to taky vzala,ju? :slight_smile:
3. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem zvědavá na tu puzzle tvářenku :dizzy_face: a na všechno...objednala jsem si tři chromy, dva štětec, tvářenku a jumbo tužku..

Lendíku, jsi fakt strašně hodna, že to objednáváš...stojí tě to čas a peníze..a ještě za to nic nechceš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2008 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek