• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
autor
lucenek: já mám totiž 2x celou sadu :sweat_smile:
8. lis 2008 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá tak to střel :wink:
8. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek: no dala jsem to na MMB, ale pochybuju, že si to zas někdo za 100koupí, tak si to bud nechám, nebo dám nějaký kámošce :confused:
8. lis 2008 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja 26 z ostravy by chtěla ale už myslím psala lendy tak nepolezu do rozdělanýho kšeftu
8. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek: a zas to prodávat za mín, to se nevyplatí, abych s tím vůbec lezla na poštu :sweat_smile:
8. lis 2008 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chápu ale lepší jak darovat
8. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ta černá tužka je fakt děs běs :angry:
8. lis 2008 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no černou od 15 ti nebo 16ti nepoužívám vůbec ani černou řasenku jen hnědou :wink:
8. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si dělám spodní linku černou..ale tohle je černo-černa..a hlavně je mastna..a obtiskává se :angry:
8. lis 2008 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jo ty mastné sou naprd nevim proč je dělaj vůbec... :angry:
8. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: nejsem vizážistka,ale vyučená kosmetička.už jsem potkala hodně vizážistek,ale žádná mě nijak neuchvátila,mám totiž hodně tmavý modrý oči,a když na mě vesměs všechny luply světle modrou,tak jsem mohla nahodit trvalou a žádat o důchod :grinning: Na takovou práci musí být opravdu cit pro barvu a světlo,tak jak tady některá psala,že má výtvarku-takovej člověk by měl dělat práci vizážistky-určitě do kurzu běž. :slight_smile: jinak s těma tužkama na oči je to někdy fakt boj :frowning2:
9. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak už vím kdo to psal-lucenek :slight_smile: -jdi do té vizážistiky,určitě je ti to daný. dokud jsi s prckem na mateřský,tak máš fůru času,teda pokud máš hlídání.
9. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
simour- máš pravdu! Naozaj niekedy je lepší cit pre farby ako celý vizážistický kurz. Takisto mám 8 rokov výtvarky, a myslím, že som dostala do vienka aj ten cit. :grinning: :grinning: Uvažovala som aj o kurze, niekedy treba aj papier :rolling_eyes: , ale v mojom veku ?
9. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli:tak v tom vůbec neváhej a jdi do toho. :wink: nesmíš se podceńovat a na věk v žádným případě nehleď. já byla na střední ještě v době totáče,kdy se otevírala jen 1 třída u nás ve Vizovicích a 1 v Hradci Králové. Spousta mých spolužaček se dostala na studium jen ze známostí a přitom jim samotná práce kosmetičky vůbec nic neříkala-taky ji nikdy v životě nedělaly.Škoda,že zabíraly místa těm,který mají pro tuto práci vlohy,jako máš ty nebo lucenek.Ale nikdy není pozdě!!! :slight_smile:
9. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky, já nenamaluju ani domeček..ale nalíčit se vcelku umim..teda myslim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

olisek: proč stara? :astonished:
9. lis 2008 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, tá čierna tužka, čo na ňu nadávaš, to je Jumgo Eyeshadow?
9. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bihan:jj :wink: možná jako jiné barvy jsou fajn..ale tohle je fakt mega černé..a vadí mi, že je to mastné..a to asi budou všechny :zipper_mouth:
9. lis 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahha.. jasné, škrtám zo zoznamu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bihan: přes ty barevné se asi musí hodit pigment..aby to nelepilo, pak by to mohlo být fajn :wink:
9. lis 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: samozřejmě podle toho co tady píšete za rady jak vyzrát na líčení s Nyx,ale i s jinýma značkama,je mi jasný,že jsi určitě taky šikula :slight_smile:
9. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simour: no v pubertě jsem vypadala jak plakát, tak mě naštěstí pustilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. lis 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jasné.. asi si radšej vezmem vysúvaciu ceruzku.. ja tie strúhacie veľmi nemusím, ale túto Jumbo som videla niekde ako podklad a celkom sa mi to páčilo.
9. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už mám asi vše, fakt mě nenapadá nic, co bych chtěla..možná ještě nějaké růžové chromy..na růžovou jsem úchylná..ale to až bude víc financí..ted jsem out of money :sweat_smile:
9. lis 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne prišla materská :grinning: A potrebujem toho viac, lebo mám už len pár tmavých tieňov a tie sa cez deň blbo nosia... ja som zas úchylná na modrú a hnedú.
9. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máte někdo od Nyxu tužku na obočí? :confused: Mně by se líbila nějaká, co ma na druhým konci "rozmazávátko" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2008 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no máte pravdu je to všude někdo na něco vlohy a cit má a byl by dobrej, ale nedostane se..no já musím popšpekulovat čas mám hany je doma furt...dělá jen od 20h do 24htakže s hlídáním by nebyl problém, ale chci ještě jezdit jako před mateřskou tak uvidíme no.....
siss puberta u mě? 1 mpiudr na měsíc :grinning: :grinning: :grinning: zmalovaná jak....fuj ee
9. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis na to já používám vymytý štetec z řasenky.....aby tu linku změkčil a nevypadal drsně...zkus to :wink:
9. lis 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, ale co pak po tom kurzu? Já mám střední uměleckou návrhářskou, takže si myslím, že cit pro barvy a estetičnost mám, mám za sebou i několik let "modelýnovský éry" :grinning: , sama jsem byla několikrát modelem pro vizážisty, s jednou holčinou jsme jezdili po vizáž. výstavách... takže jsem se toho i dost dozvěděla touto formou...ale co pak s tím kurzem? Jak bych ho využila v životě, kromě nějakého použití na sebe?
Fakt nevím, jak bych to uplatnila... Líčení nevěst na svatbu? Nějaké poradenství?
9. lis 2008 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no jasně.Především se snažit získat práci jako líčení na akcích,svatbách atd.Nebo se poptat v nějakých salonech krásy a nabídnout jim spolupráci,nechat tam mraky svých vizitek,zaujmout nízkou cenou( která časem díky vysokým nákladům poroste :slight_smile: ) Taky inzerce s akcemi typu-dnes líčení zdarma-to by jsi viděla,kolik ženských by se nahrnulo.A když budeš dobrá,tak se k Tobě rády vrátí a taky si to ty ženský řeknou i mezi sebou,jsou Tvojí chodící reklamou. :dizzy_face:
9. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja som umeleckú priemyslovku nedokončila, urobila som zdravotku , a teraz končím VŠ pedagogickú. Ale stále sa pohrávam s myšlienkou o gelových nehtoch a vizáži. Lenže- ako píše lendy- kde a ako sa presadiť, keď myslím, trh je už presýtený.Takže asi skončím ako babka na telefón. :grinning: :grinning: a fakt je pravda, že mladosť vám praje viac.( to vám úprimne závidím ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek