Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
9. lis 2008

jo je to fakt prosadit v přesycené branži je skoro nesplnitelný sen

simour1
10. lis 2008

lendy: moc díky za balíček,pigmenty jsou SUPER !!! Ten růžovej lesk na rty je trošku sytější odstín,nevím kdo ho tady ještě chtěl.Leni,peníze Ti pošlu večer,teď už musím letět za holkama do kroužku.

simour1
10. lis 2008

Tak Leni,peníze za ten štěteček už jsou taky poslaný 🙂 Pak mi prosím písni,jestli vše přišlo v pořádku,ju. Díky,páček. 🙂

lendy1
11. lis 2008

Holky, všem moc díky za poslání peněz, od všech dorazili v pořádku 🙂
Dneska přišli nějaké balíčky, takže posílám komplet vše pro lucenek a pro veruli (vč. toho štětečku 😉 )

veruli2
11. lis 2008

Jůůů Leni, to bude zítra večer překvapení 🙂) moc děkuju. Pošleš mi i ten katalog? Pak ti ho vrátím.

nursik
11. lis 2008

Ahoj holky, zbylo mi pár odstínů NYX pigmentů, tak kdyby měla některá zájem, tak se domluvíme 😀

lendy1
11. lis 2008

No to víš, že ne...jsem trotl, fakt 😝 Hlavně, že to tu mám červeně poznačeno (katalog a štěteček) 😀
Tak to rozbalím a přiložím. Vracet mi ho nemusíš, oni ho posílají snad ke každé objednávce. Akorát tam nejsou barvy těch nových odstínů, ty jsou jen na netu 🙂

veruli2
11. lis 2008

v pohodě 🙂 mě se to teď stává poslední dobou pořád, že něco zapomínám. jsi tedy moc hodná a DĚKUJI

lendy1
11. lis 2008

veru, ještě k těm Barry M: moc pěkná hodně tmavě fialová je Winter Berry 😵 , pak jdu ještě do Tan, Pale Purple a vyzkouším Iridesent. Ten Iridesent je takový bílý (ale nevím, jestli na očích je taky bílý nebo ne) a prý hází odlesky do různých barev-např. Gold, Blue, Silver, Green...tak to mě zajímá, prubnu ten Gold 😉

lucenek
12. lis 2008

leni tak moooc děkuji dneska došlofakt z pudru sem nadšná akorát tzu sunny day sem nemusela brát no...je fakt vyřvaná 😲 😲 😲 ale neva.....penízky dnes posílám a děkuji 😵
jota paletka fakt nemá chybu ani ty glittery lavender ty sou bomba

veruli2
12. lis 2008

leni dik za typ. dneska se k tomu dostanu až večer,ale už se těším. děkuju

veruli2
12. lis 2008

leni nevíš ta baby blue od barry m je opravdu tak modrá? super odstín pale purple,baby blue,pink shimmer, mint green, rust a tan 🙂

lendy1
14. lis 2008

veru, to nevím 😖 Až to budeš chtít objednat, tak písni, teď jde libra dolů, už je pod 30,-Kč, tak ještě by mohla trošku klesnout...

Jinak další balíčky s Nyx by měli dorazit příští týden, tak prosím o strpení, celnici bohužel neovlivním 😔

lucenek
14. lis 2008

lendy asi blbý dotaz ale nevím esli mi ještě něco mádojít....penízky už bys měla mít na účtě

lendy1
14. lis 2008

luci, ne, máš už vše 😉 Peníze asi už dorazili, něco tam přibylo, ale na výpisu nic není, což je normální, že čekám několk dnů, abych se dozvěděla, co se na účtu děje 😀

lucenek
14. lis 2008

ok 😉 já ten papírek sem zašantročila ale jdu se juknout 😀 na stránky

lucenek
14. lis 2008

mnooooo sem špekulovala opět na chrome a glittery...
jo ta antique a mink je super a ten mosaic peachy a blush terra cotta dávám za jedna 😵 😵 😵

lucenek
14. lis 2008

leni tož sem se zase zamilovala ale až v prosinci tedkom bylo vydání za notáře 😠 😠 😠 takže tento měsíc eeee

lendy1
14. lis 2008

luci, já bych teď ani nic neobjednávala, když tak až v prosinci, nejlépe po Vánocích 😀

lucenek
14. lis 2008

super 😉

simour1
14. lis 2008

Jé,holky,a mohla bych se pak s tou objednávkou přidat? 🙂 Já jsem z těch pigmentů fakt hotová,super možnosti kombinací ...nádherně drží na oku-dokonce mi už ani neopadávají a podráždění taky žádný.Jen mi tam chybí nějakej zelenej odstínek. 😵 Tak jsem si říkala,že bych zkusila ještě někdy nějaký z těch chromů.Jinak řasenka je fakt dooost dobrá.Lesk drží nádherně,jen je na mě trošku sytější,ale dá se. No,myslím,že to nebudou příště JEN chromy 😀

veruli2
15. lis 2008

Leni dneska večer ti pošlu objednávku 🙂 zatím hezký den všem

lucenek
15. lis 2008

sim zelené jsou ty ehe ultimate paerl...ty si chci objednat maj tam dvě zeleé

lucenek
15. lis 2008

sorry za ořeklep eye ultimate pearl 😉

veruli2
15. lis 2008

sis moc děkuju. dorazilo to v pořádku veruli

simour1
17. lis 2008

lucenek: já nevím který ty stíny myslíš? Hledala jsem ten název a nikde nenašla 😢 To mají být ty chromy?

lucenek
17. lis 2008

ne jsou to klasiky mmt

simour1
17. lis 2008

jj,tak ty jsou taky super-původně jsem na tyhle nemrkla 🙂 stejně mě ale asi víc lákají ty chromy 😵 měla jsi někdy ty Glitter on the go ? Mám doma odstín So Pretty a jsou boží ... akorát míň výrazný,mohly být klidně tmavší ...taky někdy příště 😀

lucenek
18. lis 2008

mám tři on the go a ty so prety ee, ale už má zálusk, jsou tam i tmavší