Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
19. lis 2008

lucenek: ty máš ty nyxy v kolečku?Vypadá to jako pigment? 😕

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: pokud ještě bereš, tak bych chtěla:
- chrom cosmopolitan..CES56
- chrom lemon drop CES58
- chrom geisha(tu minule neměli)CES60 ...

ty Barry M seženeš taky? ti budu muset koupit vánoční dárek 😀

jaký jsou ti gliitry on the go? Ty ve skleničkách jsou k hovnu 😠

lucenek
19. lis 2008

sis no je to hodně podobné ale trochu jinačí mi to přijde a lepší než ty skleničkové fakt
ty glitry sou super mám levender, oceanic a just green a boží, ale ta glitter paletka taky nemá chybu fakt dobře jsem udělala jseště chci tu stříbrnou ztas sem si udělala předběžný seznámek tak za 1200kč 😀 😝 ale je to naposled pak bude rodičák a to si akurát chuchnu

sisstin
autor
19. lis 2008

lucenek: já už chci jenom ty chromy...ty nyx ve skleničce nejsou ono..strašně blbě se to nanáší..ty chromy jsou super 🙂 já mám ty glitry ve skleničkách..to bylo k sadě skleniček..ale jsou děsný..vůbec to nedrží ani nebarví 😅

lendy: ještě chci prosím
- chrom sanny day..
CES36

koupila jsem si mega brutus zářivé růžové tričko 😝

lucenek
19. lis 2008

sis ten sunny day ti poošlu jestli chceš mě se nehodí 😉
tak ty on the go drží fakt gut

sisstin
autor
19. lis 2008

lucenek: jééééééééééé..tak joooo..dej číslo účtu a sumu 😉 jinak jsem byla na Saw5..a megahovadina už 😨

lucenek
19. lis 2008

v poho neřeš to máš dárček hod adress 😀

sisstin
autor
19. lis 2008

lucenek: jéééé..díkes...já ti vypálím ty Sawka..ale bude to chvíli trvat 😔

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy:tak bez toho sanny day 😉 vůbec na to nespěchám, jak se ti to bude hodit 😉

sisstin
autor
19. lis 2008

jo..a tohle některá máte? http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

třpytí se to hodně? Já jsem fakt zvyklá na ten Prismatic..to je lesk jako blesk 😀

lucenek
19. lis 2008

ok 😀
ještě dneska bych mohla skáknout na poštu mám to za rohem ale muším kupit tu obálku s bublinkama 😀

sisstin
autor
19. lis 2008

jo, jinak MP mi řekl..při včerejší brutus hadce..jestli to j ako už nepřeháním, že se pokaždý ven maluju takhle..že asi musim bejt dokonalá..nebo co 😠 😠 😠 😠 😠

sisstin
autor
19. lis 2008

lucenek: to můžeš poslat i v obyč jako dopis 😉 to je myslim za 14Kč 😉

lucenek
19. lis 2008

jako jak že se maluješ???? 😲

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: tak takhle jo... 😝

chrom cosmopolitan..CES56
- chrom lemon drop CES58
- chrom geisha(tu minule neměli)CES60 ...
- chrom mimosaCES57

a už neotravuju 😀

sisstin
autor
19. lis 2008

lucenek: no, že když jdu i na poštu...tak prej se vykresluju hodinu 😠 což vůbec není pravda..maluju se tak max. 15minut se všim 😠 jestli mi to prej přijde normální 😎

lucenek
19. lis 2008

na tu mimozu mám taky zálusk aj geijšu aj cosmo 😀
ok pošlu normoš ale v bublinkové obálce víš jak ty hrany jsou ostrý

lucenek
19. lis 2008

😀 😀 😀 on žárlííííííí 😀 😀 😀

sisstin
autor
19. lis 2008

lucenek:fakt jsme se rafli jak svina...vyčetl mi všechno možný 😔 že prej se jenom furt rychtuju ven, oblíkám se, maluju ...musím mít dokonalej každej vlas..že určitě čekám na nějakýho pracháče a jeho kopnu do prdele..a pak přidal, že jsem umělá fiflena 😅

sisstin
autor
19. lis 2008

ta mimosa bude vypadat skvěle k beanie..to je nejlepší barva na světě 😀

lendy1
19. lis 2008

tak ty Trucco holografy:
1x já
1x lucenek
1x simour

jestli ještě někdo chcete, tak písněte.

Siss,
Barry M: objednávala jsem je včera, ještě tam mám políčeno na nějké barvy, ale je to děsně drahý, tak musím objednávat po troškách. Jedny ty pigmenty vychází cca na 140,-Kč + pošta z UK 😝

Ty chrome ti objednám, ale asi až v tom prosinci, jestli to neva 😉
Beanie fakt nemá chybu, já vždy ráno čučím na ty barvičky a přemýšlím kterou a vždy šáhnu po této a v kombinaci s tou Levander od Barry je to úžasný.

Trošku mě teď točí, kde jsou 2 balíčky, jeden je dnes přesně 14dní od odeslání a nic, druhý má ještě 2 dny čas, ale vždy, dokud tu nejsou všechny, jsem jak na trní.
Dneska psali na Seznamu.cz, že lidi nakupují zase jak šílení a celníci nestíhají, že pracují i o víkendech, mají posili a brigádníky...ale co mě naštvalo v tom článku, že píšou, že si ty balíčky mají lidi pojistit, že ČP neručí za ztrátu. Což je teda super, málo kdo umožňuje to připojistit (cherry třeba ne) a oni si tam natahají brigádníky, co vesele ty balíčky ztopí a oni vlastně za nic nemůžou, jelikož ČP za ztrátu neručí-no co to je? Myslím, že loni nebo předloni se to takhle přesně stalo, že natahali brigádníky, co pak tam ty balíčky vykrádali a pak tam konečně nechali nainstalovat kamery a hlídají to, ale stejně...

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: vůbec neva... 😉 prosim prosim..máš někde ty Barry M?Chci mrknout 😉

sisstin
autor
19. lis 2008

ty holografy mě zatim moc nelákaj..počkám, co na ně řeknete 😝

lucenek
19. lis 2008

sis je to jenom chlap- 😀
leni ten článek jsem ti chtěla poslat 😀

lucenek
19. lis 2008

kurnik pěkné stránky v čem jsou lepší ne ž nyxy?

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: super..sice takhle nevypadaj nic moc..ale na tý tvý fotce na MMB jsou úžasný, tak až je budeš brát zas příště, tak já bych si prosila:
- coral
- chocolate 😝

lendy1
19. lis 2008

luci, jsou jemnější než Nyx, mě se lépe nanášejí, jinak žádný rozdíl. Možná ještě lepší balení, ale zase je to ve skle, tak se bojím, aby mi to nespadlo a nerozflákalo se to 😝

lendy1
19. lis 2008

mimo téma... 😅
siss, viděla jsi už novou kolekci Nextu? To zase budou objednávky 😀
http://danakol.rajce.idnes.cz/

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: zatim jsem jen viděla, co je na next.co.uk..a to mi přišlo nic moc..a na holky děsný 😅