• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
autor
lendy: dobrýýýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: ale ta zimní byla stejně lepší :confused:
19. lis 2008 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: máte nezbytně nutné oranžovo zelené a zeleno oranžové čepky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu jen naskok - obcas si procitam novinky, ale tentokrat mi to neda; sis, on ti vycetl, ze se malujes dlouho a ty se malujes jen 15 minut, jo? :confused: :grinning: Tak to jsi dobra, ja mam ted dovolenou az do konce mesice, tak jsem rano nespechala a celej makeup mi trval 40 minut (!!!), coz mi prijde normalni, davam si holt zalezet, nevim, nevim, jak bych to stihla za 15 min :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt, ze kdyz jdu rano do prace, tak se to snazim nacpat do 30 minut, pac specham, ale nadsena z toho nejsem...(jen pro uplnost; pouzivam jen to nejnutnejsi: podlad + pudr, zdavicka, rtenku, vetsinou ani nepouziju rasenku, natoz stiny, a to hole minimum mi trva skoro ctrictvrte hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
19. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanett: já nepoužívám základ..tudíž začnu hned očima...našmrdlám Nyxy..to je tak 5minut, řasenka 3minuty, obočí tak minutu...zdravíčko taky..a jdu :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, sis, tak to jsi dobra...no u mne je to hlavne tim, ze musim zakryt nerovnosti pleti (rozsirene pory, kruhy pod ocima atd....uplne jsem zapomnela zminit korektor, ten pouziju jeste pred podkladem) a ten korektor + podklad + pudr musim precizne aplikovat tak, aby nebylo temer poznat, ze mam makeup - to zabere mrte casu, pak uz jen zdravicka (bez kterych uz bych nedala ani ranu, protoze mi krasne vymodeluji oblicej) a rtenku na zaver. Pac mam rada syte odstiny rtenky, tak si oci radeji moc nemaluju (vyjimecne rasenka), abych nevypadala jako klaun, a stejne mam na vickach ekzem, takze s ocni kosmetikou musim opatrne...
19. lis 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanett: co vim, tak do školy jsem se matlala též tak 45minut :sweat_smile: ted to jako fakt nechápu :sweat_smile: dřív jsem taky matlala základ..ale ted si ho nedávám..max. uvažuju na zimu o tom minerálním make-upu..to bude šup šup.. :confused:
19. lis 2008 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri posláno nad do pátku dojde
19. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,ty holografy platí.Pokud Tě můžu otravovat,tak bych příště k tomu vzala ještě:
Glitter on the go:
-Cool blue
-Las Vegas
-Fuschia
Chrome:
-Lagoon
Girls round lip gloss:
-Baby pink
Díky moc.Objednávat to budeš teda až v tom prosinci?Docela by mi bodlo,kdybych Ti to mohla cálnout až z příštího rodičáku.Ale pokud na to spěcháš,tak to samozřejmě zaplatím co nejdřív.Akorát mi pak prosím tě hoď cifru kolik to dělá celkem,ju.Díky,pa pa.
19. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, jj, objednám to asi hned po rodičáku, nebo +- nějaký den dřív, podle toho, kolik mi zbyde na účtu mých peněz. Kouknu na všechny ty objednávky až před objednáním, co budou mít a nebudou a písnu...doufám, že ty slevy tam ještě vydrží.

Hlásím, že holografy objednány, je to teda balení po 2ks-na oči a na pusu, nechala jsem to pojistit a i tak to pořád vychází s poštou do ČR na 150,-Kč/ks.

Siss, balíček jsem poslala, ale našla jsem doma už jen kelímky z testrů krémů z parfumerky, tak to máš v tom.
19. lis 2008 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,za ty holografy je to fakt super cena.Pokud budeš chtít aspoň je zaplatit už teď,tak klidně,není problém.Však písni.
19. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni přidávám se k sim o ty holografy tu nyxáckou big objenávku udělám zítra, ale taky až na porsinec nbudu cálovati ale když ti tom pošlu včil tzak už pak nebudu vymýšlet a špekulovat a navyšovat :grinning:
19. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš sna d jsi to pochopila ty moje překlepy :angry:
19. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska dorazili konečně balíčky s Nyx, tak pak hodím do IP komu.

Ale přišel mi dopis z BarryM, že mají problém s moji kartou a chtějí doložit, že je to můj účet a milion věcí. To je děsný, fakt. Přitom peníze mi strhli, není to první nákup u nich...abych to mohla zaplatit, tak chtěli na netu spoustu info o mě a kartě a teď mi píšou ještě toto-se z nich picnu, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2008 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: tak to by mě v životě nenapadlo :astonished:
20. lis 2008 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, no mě taky ne, jsem z toho fakt nadšená a nejvíc bude nadšený manžel až bude psát dopisy v ang., on vyloženě roste z těch mých obchodů :grinning: Ještě, že není doma, když chodí ty balíky :sweat_smile:

Ale přišla mi teď jedna moc pěkná paletka pro kamarádku k narozkám-jsou to oční stíny a tvářenky v kazetě. Barvičky jsou krásný, kombinace 2 hnědých a růžových, jsou to sice pudrové stíny, ale hodně třpytivé. Jako za ty prašule fakt krása:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/amuse/amuse-flower-palette/17061&cat=0&page=4

no a pak třadičně jsem se netrefila v odstínu laku na nehty, tak ho pošlu dál :confounded:
20. lis 2008 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jakej máš ten láček, klido bych koupila :slight_smile:
21. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, já hodím za chvilku fota do 2.alba, tak mrkni, ale na mě je to moc výrazná barvička :confounded:
Jen to stáhnu z foťáku, tak max. 2 min. a je to tam.
21. lis 2008 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,díky moc za balíček.Ty odstíny laků jsou některé ve skutečnosti malinko sytější než jsem si myslela,ale na nehtech vypadají krásně. :slight_smile:
22. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, mě se moc líbil ten fialový-myslím, že to byl Flash :slight_smile:
22. lis 2008 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojec dneska znovu projedu objednávku a vypíšu len...já se k tomu dřív nedokopala, to počasí mě uspává....
22. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak ten mám právě od rána na nehtech,a přestože mám dnes uklízecí mánii,tak se ani nehne.Jsou to fakt kvalitní laky,jsem nadšená,to se mi ještě nestalo. :slight_smile: Já asi ještě nějakej šoupnu do příští objednávky :dizzy_face: uvidíme.hezkej večer všem :slight_smile:
22. lis 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, to je o.k., času dost... :wink:

simi, no za 1,5 dolarů je to super...si vezmu příště ten fialkový :slight_smile:

Holografy: jako už 2x jsem psala té prodávající, jestli by mi mohla písnout, až to bude posílat a ona nic, vůbec mi neodepsala. Prodala ještě nějaké ty holografy, hodnocení tam má naposled ze včera a samá pozitivní, tak snad to bude vše o.k. a doufám, že už je to někde na cestě.
22. lis 2008 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy super číhám číhám ty holografy cáknu hned :wink:
22. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,připojuji se k lucenek,písni prosím kolik to dělá i s poštovným ty holografy,ať ti je můžu zalepit. :slight_smile:
23. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ty holografy jsou za 150,-Kč/ks + pošta doporučená 34,-Kč.
Včera jsem ještě koukala na tu prodávající, protože mi vrtá hlavou, že mi neodepsala, když ze začátku komunikovala obratem. No, má 99,5 pozitivů a za sebou asi skoro 2.tis. obchodů, tak snad to nebude žádná podvodnice. Je dobrý, že jsem to platila přez paypal, jelikož kdyby něco, tak mi vrátí peníze oni a z té prodávající to nějak dostanou.
23. lis 2008 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta pošta je tak málo??????? :astonished:
23. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to nic neváží :wink:
za 100g je to 34,-Kč, za 0,5kg 37,-Kč
23. lis 2008 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktoré laky ste kupovali? Dnes idem objednávať, šiklo by sa pridat aj lak :wink:
23. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
olise:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/brands/nyx-cosmetics/10&page=1&seltype=257
jsou tam jedny za 1,5dolaru a pak za 3 dolary. Já si objednala Margaritu (z těch za 3dolary) a je to na mě moc výrazná barvička. Mají hodně barev, tak si něco určitě vybereš :wink:
23. lis 2008 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek