• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
Leni k čemu je ten štětec dobrej teda v čem je lepší?
2. pro 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, no, je to takovej ten hodně hustej, často bez rukojeti a maximálně jemný, mají je i drogérce...je normálně na pudr, tvářenku, minerální make-up ( i když na ten by měl být asi ne tolik jemný), prostě jako normální štětec na pudr, ale asi tak 2-3x hustčí a jemnější.

Mám od nyx ten na pudr a není špatný, ale padají z něj ty štětiny, tak jsem z něj na nervy, protože to pak sbírám po obličeji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 1. 12. vraj sa zvyšuje bezcolný limit z 22 na 150 eu ( do tej sumy sa neplatí sa ani DPH) :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
olise: už jsem to taky slyšela :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máte některá zkušenost s tim zkosenym štětcem? :confused:
2. pro 2008 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SISS - copak je, ze nespis?
2. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gior: už se chystám :wink:

zejtra se pokusim o kombinaci baby blue a nějaké růžové..ale nevidim to moc dobře :pensive: :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co máte za řasenku?
Jako ne, že bych se chtěla vzdát své YSL, ale jen mě to zajímá. Teď jsem koukala v drogérce na ty od Lorealu a Maybelline s kolagenem, tak by mě zajímalo, jestli ji některá máte a jsou dobrý...
Mě teď došla YSL a na rychlo jsem si koupila MF 2000, kterou jsem používala dřív a byla pro mě ta nej...a teď jsem z ní zklamaná, protože jsem zvyklá na hodně výrazné řasy a přijde mi, že proti YSL dělá MF takový přirozený vzhled, navíc si s ní neumím namalovat spodní řasy, tu řasenku mám pak všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

olise, jj, ale nevztahuje se to na parfémy, takže z Jahody se stejně bude platit DPH a clo, no, ještě, že to vrací.
A jsem strašně zvědavá, jestli se konečně alespoň o týden posune dodací doba z US k lepšímu, když ty levnější věci nepůjdou vůbec na celnici.

siss, já ne...ani nevím, na co je :sweat_smile:
3. pro 2008 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.Tak já jsem teď trochu zainvestovala do řesenky a koupila si od Diora (Diorshow black out)a je fakt super,řasy nádherně výrazné :wink:

Na tu řesenku od Lorealu jsem se taky dívala a vypadá ,že by mohla být super.Jen už jsem měla koupenou tu Diorskou :wink:
3. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky prosím vás ,byly jste se někdy nechat nalíčit vizážistkou od Chanelu?Já teď v pátek jdu do Fannu a bojím se co mi zas na ksicht namalují.Byla jsem na líčení Max Factoru a pak to venku jistily papírové kapesníky :slight_smile:
3. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨leni používám tuto: http://www.krasa.cz/rasenka-volume-glamour.html

jakoubka: kolik to stálo ta DIorka smímli se zeptat a kde jsi ji koupila? Dělá dlouhý řasy?
3. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta Loreal Lash Architect je bomba..tu mi vozí MP od ségry z drogérky...fakt dělá úžasný řasy..a stačí jedna vrstva..akorát mi přijde, že hrozně rychle vysychá :confused:
3. pro 2008 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: to je ta stříbrná? se třpytkama?
3. pro 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verul: stříbrná je..ale třpytek jsem si nějak nevšimla :confused: :sweat_smile: jako to je fakt paní řasenka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: akorát mi fakt přijde, že je už za měsíc suchá..a to v ní nepumpuju, páč se to nemá :confused:
3. pro 2008 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruli-stála 870kč :unamused: a koupila jsem ji ve Fannu.Dělá dlouhý a hlavně výrazný řasy :wink:
3. pro 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: taky jsem ji mela není špatná,ale fakt vysychá.. ta volume glamour je super vydrzi i pul roku a nedělá žmolky

jakoubka: ta cena mě trošku děsinká :frowning2:
3. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruli-to je :unamused: Chvíli jsem měla výčitky,ale fakt je super.Ale příště něco levnějšího,páč bych přišla z takovou na buben.A tu řasenku co používáš ty ,jsem zkoušela taky a je dobrá.

Nejhoší zkušenost mám z řasenkou od Loreálu,teď nevím ten název,ale je dvoufázová v červenobílým obalu.Hlavně odlíčení děs běs.
3. pro 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rasenka, me oblibene tema :grinning:

Ja uz roky pouzivam od Lancome Hypnose, predtim Flextencils...jsem na rasenky trosku uchylna, takze mam porad potrebu zkouset neco noveho a pak si akorat nadavam a stejne se vratim k te Hypnose. ma vyzkousene snad uplne vsechno krome te Bourjois, ted zrovna potrebuju nejakou rychle koupit, tak o ni uvazuju. A taky o te Lorealce s kolagenem..... :sweat_smile:

Siss, Lash Architect je je docela dobra, trosku lepsi mi od Loreal prijde Intensifique

jakoubka - tu dvoufazovou cervenobilou jsem mela, licilo se mi s ni blbe, ale prave to odlicovani byla parada! Jen se to namoci do teple vody, chvilku pocka a pak ty rasy krasne splachnes, nedela to zadne smouhy, proste se to z tech ras sloupne. To mi moc vyhovovalo
3. pro 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn-tož to jsem magor a já šudlila odličovačama na oči a to fakt moc nejde :wink:
3. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to nekde i napsane, ale ted nevim kde...asi an nejake reklame. Ze se odlici jednoduse teplou vodou. To bylo super, protoze ra rasenka zustane jakoby v celku, sloupne se z tech ras a neroztece se. Jo uz vim, myslim ze to rikali v te reklame v TV :wink:
3. pro 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka, tu Diorshow mají na Jahodě za 660,-Kč :wink: a doprava je zdarma :slight_smile:

Hypnose jsem taky měla a přišla mi asi tak nejvíc podobná YSL :slight_smile:

Od Loreal neznám z řasenek ani jednu :confounded:
3. pro 2008 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si vzpomela, ze jsem vam vlastne chtela napsat uplne neco jineho :grinning: :sweat_smile:

Ja mam totiz taky problem s tim, ze mi rasenka vydrzi mesic....ne ze by pak byla uplne vyschla, ale proste uz se mi s ni nemaluje tak dobre a ja si kupuju jinou. Zadne nesmysly jako smrdlani s kartackem nedelam. Takze rasenky mi sezerou dost penez :confounded:
3. pro 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn, fakt jo? Mě tak cca 5měsíců :astonished:
3. pro 2008 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy no me to prijde divne! Podle me mam asi velkou spotrebu, davam si tam toho moc...nebo nevim. A nebo mozna mam jen nesikovne pazoury a jak ta rasenka neni uplne nova, tak se s ni uz nenamaluju :confounded: Ja svoje "odstavene" rasenky davam mamce a ona se s nima jeste v klidu par mesicu maluje :sweat_smile:
3. pro 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy-tak to je dobrá cena.Tedy akorát ten odkaz na jahodu neznám.

Mě řasenka vydrží tak čtvrt roku :wink:

Holky a co lesky na rty?který je pro Vás ten nej.Na to jsem zas já ujetá :slight_smile:
3. pro 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ted dve hitovny - Lip injektor od too faced a pak lesk od Alverde, ktery je tak jemny, ze ho pouzivam misto balzamu
3. pro 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
řasenku mám loreal collagen ta co je ted v reklamě s evou longriou a štětec bombaaaaa měla jsem mf 2000cal a o proti ní je ta loreal boží
jinak lesk mám bourjois 3D odstín nude a je to top
3. pro 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn-tak ten první ani neznám.
Lucenek-mám ráda na rtech přirozený odstín a to nude je,tak půjdu na něj mrknout.Právě já mám lesků haba kuk,ale žádný není pro mě nej.Snad jen co jsem dostala minulé vánoce od Diora,ale ten si šetřím.
3. pro 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Lip injection je bomba, akorát ze začátku mě to děsně štípe, ale po pár dnech si na to zvyknu a už je to pohoda. Lepší zvětšovací lesk jsem nenašla.

jakoubka:
http://www.strawberrynet.com/country.aspx
jinde už kosmetiku nekupuji, ceny tam jsou skvělé, dárek k 1.objednávce, doprava vždy zdarma a sbírají se tam slevy na další nákupy :wink:
3. pro 2008 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy-Děkuji mooc za odkaz :wink: :slight_smile:
3. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek