Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
2. pro 2008

Leni k čemu je ten štětec dobrej teda v čem je lepší?

lendy1
2. pro 2008

veru, no, je to takovej ten hodně hustej, často bez rukojeti a maximálně jemný, mají je i drogérce...je normálně na pudr, tvářenku, minerální make-up ( i když na ten by měl být asi ne tolik jemný), prostě jako normální štětec na pudr, ale asi tak 2-3x hustčí a jemnější.

Mám od nyx ten na pudr a není špatný, ale padají z něj ty štětiny, tak jsem z něj na nervy, protože to pak sbírám po obličeji 😝

olise69
2. pro 2008

Od 1. 12. vraj sa zvyšuje bezcolný limit z 22 na 150 eu ( do tej sumy sa neplatí sa ani DPH) 😵

sisstin
autor
2. pro 2008

olise: už jsem to taky slyšela 😵

sisstin
autor
2. pro 2008

máte některá zkušenost s tim zkosenym štětcem? 😕

giorgina
2. pro 2008

SISS - copak je, ze nespis?

sisstin
autor
2. pro 2008

gior: už se chystám 😉

zejtra se pokusim o kombinaci baby blue a nějaké růžové..ale nevidim to moc dobře 😔 😅

lendy1
3. pro 2008

holky a co máte za řasenku?
Jako ne, že bych se chtěla vzdát své YSL, ale jen mě to zajímá. Teď jsem koukala v drogérce na ty od Lorealu a Maybelline s kolagenem, tak by mě zajímalo, jestli ji některá máte a jsou dobrý...
Mě teď došla YSL a na rychlo jsem si koupila MF 2000, kterou jsem používala dřív a byla pro mě ta nej...a teď jsem z ní zklamaná, protože jsem zvyklá na hodně výrazné řasy a přijde mi, že proti YSL dělá MF takový přirozený vzhled, navíc si s ní neumím namalovat spodní řasy, tu řasenku mám pak všude 😝

olise, jj, ale nevztahuje se to na parfémy, takže z Jahody se stejně bude platit DPH a clo, no, ještě, že to vrací.
A jsem strašně zvědavá, jestli se konečně alespoň o týden posune dodací doba z US k lepšímu, když ty levnější věci nepůjdou vůbec na celnici.

siss, já ne...ani nevím, na co je 😅

jakoubka
3. pro 2008

ahoj.Tak já jsem teď trochu zainvestovala do řesenky a koupila si od Diora (Diorshow black out)a je fakt super,řasy nádherně výrazné 😉

Na tu řesenku od Lorealu jsem se taky dívala a vypadá ,že by mohla být super.Jen už jsem měla koupenou tu Diorskou 😉

jakoubka
3. pro 2008

Jo holky prosím vás ,byly jste se někdy nechat nalíčit vizážistkou od Chanelu?Já teď v pátek jdu do Fannu a bojím se co mi zas na ksicht namalují.Byla jsem na líčení Max Factoru a pak to venku jistily papírové kapesníky 🙂

veruli2
3. pro 2008

¨leni používám tuto: http://www.krasa.cz/rasenka-volume-glamour.html

jakoubka: kolik to stálo ta DIorka smímli se zeptat a kde jsi ji koupila? Dělá dlouhý řasy?

sisstin
autor
3. pro 2008

ta Loreal Lash Architect je bomba..tu mi vozí MP od ségry z drogérky...fakt dělá úžasný řasy..a stačí jedna vrstva..akorát mi přijde, že hrozně rychle vysychá 😕

veruli2
3. pro 2008

sis: to je ta stříbrná? se třpytkama?

sisstin
autor
3. pro 2008

verul: stříbrná je..ale třpytek jsem si nějak nevšimla 😕 😅 jako to je fakt paní řasenka 😅 😅 😅 akorát mi fakt přijde, že je už za měsíc suchá..a to v ní nepumpuju, páč se to nemá 😕

jakoubka
3. pro 2008

Veruli-stála 870kč 😒 a koupila jsem ji ve Fannu.Dělá dlouhý a hlavně výrazný řasy 😉

veruli2
3. pro 2008

sis: taky jsem ji mela není špatná,ale fakt vysychá.. ta volume glamour je super vydrzi i pul roku a nedělá žmolky

jakoubka: ta cena mě trošku děsinká ☹

jakoubka
3. pro 2008

Veruli-to je 😒 Chvíli jsem měla výčitky,ale fakt je super.Ale příště něco levnějšího,páč bych přišla z takovou na buben.A tu řasenku co používáš ty ,jsem zkoušela taky a je dobrá.

Nejhoší zkušenost mám z řasenkou od Loreálu,teď nevím ten název,ale je dvoufázová v červenobílým obalu.Hlavně odlíčení děs běs.

yenn
3. pro 2008

Rasenka, me oblibene tema 😀

Ja uz roky pouzivam od Lancome Hypnose, predtim Flextencils...jsem na rasenky trosku uchylna, takze mam porad potrebu zkouset neco noveho a pak si akorat nadavam a stejne se vratim k te Hypnose. ma vyzkousene snad uplne vsechno krome te Bourjois, ted zrovna potrebuju nejakou rychle koupit, tak o ni uvazuju. A taky o te Lorealce s kolagenem..... 😅

Siss, Lash Architect je je docela dobra, trosku lepsi mi od Loreal prijde Intensifique

jakoubka - tu dvoufazovou cervenobilou jsem mela, licilo se mi s ni blbe, ale prave to odlicovani byla parada! Jen se to namoci do teple vody, chvilku pocka a pak ty rasy krasne splachnes, nedela to zadne smouhy, proste se to z tech ras sloupne. To mi moc vyhovovalo

jakoubka
3. pro 2008

yenn-tož to jsem magor a já šudlila odličovačama na oči a to fakt moc nejde 😉

yenn
3. pro 2008

ono je to nekde i napsane, ale ted nevim kde...asi an nejake reklame. Ze se odlici jednoduse teplou vodou. To bylo super, protoze ra rasenka zustane jakoby v celku, sloupne se z tech ras a neroztece se. Jo uz vim, myslim ze to rikali v te reklame v TV 😉

lendy1
3. pro 2008

jakoubka, tu Diorshow mají na Jahodě za 660,-Kč 😉 a doprava je zdarma 🙂

Hypnose jsem taky měla a přišla mi asi tak nejvíc podobná YSL 🙂

Od Loreal neznám z řasenek ani jednu 😖

yenn
3. pro 2008

ted jsem si vzpomela, ze jsem vam vlastne chtela napsat uplne neco jineho 😀 😅

Ja mam totiz taky problem s tim, ze mi rasenka vydrzi mesic....ne ze by pak byla uplne vyschla, ale proste uz se mi s ni nemaluje tak dobre a ja si kupuju jinou. Zadne nesmysly jako smrdlani s kartackem nedelam. Takze rasenky mi sezerou dost penez 😖

lendy1
3. pro 2008

yenn, fakt jo? Mě tak cca 5měsíců 😲

yenn
3. pro 2008

lendy no me to prijde divne! Podle me mam asi velkou spotrebu, davam si tam toho moc...nebo nevim. A nebo mozna mam jen nesikovne pazoury a jak ta rasenka neni uplne nova, tak se s ni uz nenamaluju 😖 Ja svoje "odstavene" rasenky davam mamce a ona se s nima jeste v klidu par mesicu maluje 😅

jakoubka
3. pro 2008

Lendy-tak to je dobrá cena.Tedy akorát ten odkaz na jahodu neznám.

Mě řasenka vydrží tak čtvrt roku 😉

Holky a co lesky na rty?který je pro Vás ten nej.Na to jsem zas já ujetá 🙂

yenn
3. pro 2008

ja mam ted dve hitovny - Lip injektor od too faced a pak lesk od Alverde, ktery je tak jemny, ze ho pouzivam misto balzamu

lucenek
3. pro 2008

řasenku mám loreal collagen ta co je ted v reklamě s evou longriou a štětec bombaaaaa měla jsem mf 2000cal a o proti ní je ta loreal boží
jinak lesk mám bourjois 3D odstín nude a je to top

jakoubka
3. pro 2008

Yenn-tak ten první ani neznám.
Lucenek-mám ráda na rtech přirozený odstín a to nude je,tak půjdu na něj mrknout.Právě já mám lesků haba kuk,ale žádný není pro mě nej.Snad jen co jsem dostala minulé vánoce od Diora,ale ten si šetřím.

lendy1
3. pro 2008

jo, Lip injection je bomba, akorát ze začátku mě to děsně štípe, ale po pár dnech si na to zvyknu a už je to pohoda. Lepší zvětšovací lesk jsem nenašla.

jakoubka:
http://www.strawberrynet.com/country.aspx
jinde už kosmetiku nekupuji, ceny tam jsou skvělé, dárek k 1.objednávce, doprava vždy zdarma a sbírají se tam slevy na další nákupy 😉

jakoubka
3. pro 2008

Lendy-Děkuji mooc za odkaz 😉 🙂