• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
stipe to teda brutalne, poprve jsem se fakt lekla :sweat_smile: On je super, ale kdyz mam treba suche nebo trosku popraskane rty,tak vubec nemam odvahu ho pouzit.
3. pro 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde sehnat ten lip injection? či jak se to píše?
3. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veruli: si zajdi rovnou na botox :sweat_smile:
3. pro 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jdu kukat a ty štěetce z everyminerals bych si vzala ten maý i velký 6a 10 doláčů, ale až budeš si objednávat vůůůbec to nespě :wink:
3. pro 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty kabuki jsem myslela
3. pro 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já si dát na ty své rty ještě lip injection,tak je mám jak havajskej bubeník :grinning: :grinning: :grinning:
K těm řasenkám...jsem asi máčka oproti vám,já ještě tolik peněz neinvestovala.Ale zdá se mi celkem v poho zahušťovací od Nyx,fakt krásně drží,zvýrazní a bez problému jde smýt...a ta cena perfektní :slight_smile: Dcera už s ní pořád otravuje,ať ji koupím ještě jednou pro ni,tak snad po novém roce,teď už je stejně pozdě.A nebo ji nechám tu svou a mamča si koupí jinou,ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kabuki si píšu další na seznam :grinning: objednám je po rodičáku.

simi, jj, ta řasenka od NYX mě taky mile překvapila a za ty prašule :slight_smile:
3. pro 2008 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim havajský bubeník? já bych byla zimbabwský trumpetista po celodenním hraní :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si koupila ty MAC pigmenty jardin aires, za 480,-Kč i s poštou jsem je tam nemohla nechat, když jsou tak krásný :grinning:

jinak ty minerální oční stíny od everydayminerals nejsou špatný, nejsou to pigmenty, to je jasný, ty minerální nejsou tak barevné, spíš to jsou tlumenější barvičky a vypadají na očích jemněji.
3. pro 2008 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, jestli budes odsypavat a prodavat, tak se hlasim :wink:
3. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tývogo jardin za 480 ale hlásím se k yenn ale to by ti bobku asi nic nezbylo páč by chtěla sis, simour veruli...to bys byla pak beý ničeho
3. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme, jaký budou v reálu. Ale je fakt, že to velký balení MAC je úplně v pohodě pro 3 lidi :sunglasses:
3. pro 2008 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem z nich nemocná no boží barva naprosto dokonalá a univerzálně ladící
3. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,lucenek ma pravdu :grinning: ja chci takyyyy :grinning: jardin jsou vazne uuuzasnee :sweat_smile:
3. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidím, až přijdou jak vypadají. Nafotím je a klidně pak můžu vzít ještě jedny a podělíte se :wink:
Toto byl nejlevnější z originálů a musela jsem dlouho hledat :confounded:
3. pro 2008 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni kolik je normál cena na netu toho yardin?
3. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,to byla samozřejmě legrace...i když... :slight_smile: ...kdyby náhodou,tak si odsypek vezmu kdykoliv,nespěchá to vůbec.Kdyby se ti podařilo za solidní cenu na ně ještě někde narazit,určitě nás bude víc,co budem mít zájem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to nevím, ale v Praze jsou za 650,-Kč, jo a teď jsem mrkla na uk stránky MAC a stojí necelých 15liber - 450,-Kč.
3. pro 2008 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já vám musím písnout můj dnešění zážitek...protože obě s dcerou nosíme blond melír už dlouho-já teda několik let-tak jsme vymyslely změnu-odbarvit komplet celou hlavu.Kámoška kadeřnice mi dnes dala všechny potřebný věcičky a zaručovala super platinu. :slight_smile: já jsem skončila mírně nazrzlá a místo mojí dcery stála v koupelně po umytí vlasů jasně žlutá záře :grinning: :grinning: :grinning: Dostala jsem takovej záchvat smíchu,že jsem se málem poch....! :grinning: sice se nám podařilo fialoým šamponem lehce upravit ten odstín,ale fakt to má daleko do našeho vysněného blond odstínu :grinning:
3. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim :grinning: :grinning: :grinning: já tak jednou taky dopadla ale po domácím bervení sem si nenechala vymluvit že mi blond nebude slušet...a taky že jsem vypadlaa jak obarvená kofola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek :grinning: tak to věřím. S tím domácím barvením jsem fakt skončila,už do toho nejdu.Chtěla jsem ušetřit čas,ale to radši 3 hoďky u kadeřnice než tohle. :grinning:
4. pro 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: IP :wink:
holky..co máte za ořezka? :confused:
4. pro 2008 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,holografy asi nic ještě,že?To by jsi písla :dizzy_face:
siss:nezapomněla jsi na mě s tou tužkou? jen se ptám,nijak na to nespěchám :slight_smile: Ořezko máme koupený normál v parfumérce
4. pro 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, píšu si :wink:
ořezávátko mám obyčejné, myslím z Avonu.

Holografy nic, jestli mi to poslala ten samý den, jako mi vrátila na účet peníze za pojištění, tak to tu bude začátkem příštího týdne.
4. pro 2008 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
se na ty holografy těšim :wink:
taky ořez obyč
4. pro 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hezkého Mikuláše všem :slight_smile: Doufám,že jste byly hodné a neodnesl vás čert,že jste žádná dneska nic nepsala :grinning:
Nějaké novinky na trhu kosmetickém? :grinning:
5. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sim jaký byl mikulajda? u nás nic až příští rok....já jelikož byla hodna manžel mi z hospody donesl chipsy a mandle
5. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chtěla nějakému čertovi věnovat Davida na víkend a žádného jsem nepotkala :grinning: Si dělám samozřejmě srandu :grinning:

trošku mě štve teď Cherry, asi nějak nestíhají nebo co, ale objednávky, co jsem posílala v po a út ještě nemají vyexpedované. Vždy jim to trvá tak ty 2 dny a teď už jsou dávno za limitem, tak počkám ještě jeden den a písnu jim, co se děje.

Veru, co BarryM? Já už jsem vyzkoušela všechny barvičky a nějak mi ty Barry přirostli k srdci víc jak klasický Nyx.

Jo a včera jsem mrkla do nového Yellow, byla tam nějaká soutež v líčení, či co, bylo tam dost firem od Avonu přez drogérkové značky až po luxusní Dior, Chanel...a 3/4 z nich líčili různými odstíny fialové. Asi letos vede fialová nejen v oblečení, ale i líčení.
5. pro 2008 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek