Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

olise69
16. pro 2008

no dievčatá, vy ste asi vykúpili celé cherry. Mne furt nič neprišlo, alebo NYXy zodrali topánky a šli sa prezuť?

lendy1
16. pro 2008

olise, ono to přijde, co čtu i jinde, tak z Cherry se ty objednávky kolem toho 25.11. zasekli a skoro nikomu ještě nic nepřišlo.

Já jsem objednávala jednu maličkost z e-bay UK v pátek odpo a dneska to přišlo.

A přišli mi ještě ty gelové linky od E. Arden-barva je super, štěteček na ty linky vypadá moc pěkně, tak uvidím, jak mi to půjde.

Konečně jsem se taky dostala k objednání těch pigmentů FaceFront, ale půl hodiny jsem do toho čučela a nemohla přijít na to, proč mě to hází rovnou na platbu a nechce to po mě ani jméno, adresu nic...no a pak mi to došlu...ono je to vše už v paypalu. Pošta vyšla na necelých 7dolarů, pak to rozpočítám a písnu do IP. Psali, že jim to trvá 1-3dny, než objednávku zpracují a vyexpedují a pak to trvá 3-10dnů, než to dorazí sem + zase akce celnice a pošta u nás, tak to jsem zase zvědavá, kdy to dojde...

mihapiha
16. pro 2008

jo, mám prý vzít kamarádce jemně zlatý odstín, myslíte,že by to mohla být barva Oro?a jemně růžová baby pink?

lucenek
16. pro 2008

leni kujííííí jardin je echt boží 😵 😵 😵
díky díky díky....
ale jak se zítra namaluju to nevim zkusim beanie a violet 😵

lucenek
16. pro 2008

miha oro mám a je do bronzova jemně zlatý nádherný je panic 😉

lucenek
16. pro 2008

a jemně rožová babypink nebo embelish....

mihapiha
16. pro 2008

Lucenek, díky, mrknu na ty barvy...

simour1
16. pro 2008

Leni,díky moc za zbožíčko,jsem nadšená.Konečně můžu taky posoudit jiný stíny než pigmenty.Doufám,že už Ti přišly peníze na účet,to už by bylo nějaký divný.

mihapiha
16. pro 2008

ten panic mají je ty chromy, potřebuji do jemně zlaté z těch levnjěších pigmentů. zkusím vzít to Oro...

lucenek
16. pro 2008

miha to oro je fakt bronzovo oranžové 😅

mihapiha
16. pro 2008

luci, aha... tak nic, no...

lucenek
16. pro 2008

z nyxu do zlata jemně je nude pearl

lendy1
16. pro 2008

simi, jj, peníze v pořádku dorazili. Díky.

luci, ta violet se mi tak líbila, že jsem si právě dost podobnou barvičku včera objednala od Mac 😅

mihapiha
16. pro 2008

mám pro sebe vybrané nude pearl, baby pink, baby blue, oro, rust, turquoise, mocha, silver myslíte, že pro hnědoočku, hnědovlásku jsou to dobře zvolené barvy?

sisstin
autor
16. pro 2008

mihapiha: jako hnědooká zkus fialový...to vypadá super 😉 to rust teda nevim..to je červený..ale záleží i na typu oka 😕

lendy1
16. pro 2008

já bych taky ten rust vyměnila za fialovou 😉 - třeba purple je super. A co zelená?

sisstin
autor
16. pro 2008

já mám třeba rust dneska..ale už se mi to nelíbí, jak dřív 😔

mihapiha
16. pro 2008

Lendy, zelenou tu lime... ta je taková jemná, mi se líbí i to chrome zelené barvičky, ale asi nejdříve půjdu do těch obyč. nyx. aha, Rust je červený, to na tom obrázku vypadá jinak... z fialové mám strach,alel je fakt, že kámoška chce taky fialovou a je hnědoočka.. jsem spíše ještě ten bledší typ, sem tam piha...

sisstin
autor
16. pro 2008

mihapiha: no tenn rust je spíš takovej červeno..a malinko do růžova..ale peny je totál červená 😉

mihapiha
16. pro 2008

a co ty mink, valnut a ocean blue, ta mě úplně fascinuje,ale jak vypadá ve skutečnosti??? chci prostě něco co můžu mezi sebou kombinovat, at nemám třeba jen zlaté a fialové... takový zlatý střed...

sisstin
autor
16. pro 2008

mihapiha: já z těch modrých zatím zkusila jen baby blue..fakt lehce modroučká..jako obloha..a pak charcocal..to je taková tmavě šedá-modrá....ale třeba to ocean blue nebo space pearl jsem nepoužila ani jednou..já se jich nějak bojim 😔 😅

flumina
16. pro 2008

miha : já mám hnědé oči a černé vlasy a mám: white, baby pink, lilac, mocha, walnut, black a chrom beanie. Ta beanie vypadá úplně perfektně v kombinaci s baby pink nebo s lilac!!! Jak píse siss, fialová /konktrétně ta lilac/ vypadá dobře, je to moc jemňounký odstín. S modrou nevím, je to spíš o zvyku, taky jsem o ní přemýšlela, ale neodvážila jsem se, uvidíš. Rust nevím, do toho bych spíš nešla. 😉

Lendy: s pigmentama jsem moc spokojená, vyhlídla jsem si ještě nějaké chromy, myslíš že bych se pak mohla přidat až budeš třeba někdy no Novém roce ojednávat?

máte někdo chromy geisha, sushine a penny? jen mě zajímá jaká je to barva ve skutečnosti, spíše do růžova nebo do červena....? díky za odpověď 🙂

sisstin
autor
16. pro 2008

flumina: já mám sunshine..to je krásná tmavě růžová 😉 penny je fakt červená..a tu geishu teprve čekám 😉 ale to bude hodně výrazná růžovo-fialová 😉

mihapiha
16. pro 2008

no, a ted babo rad! tož asi objednám všechno, ne,musím se nějak rozhodnout... já ty tmavé odstíny na druhou stranu moc nemůžu, mám malé oči, potřebuji spíše zvětšit a zvýraznit oko, ty tmavé opravdu jen trošičku. kdysi jsem si dávala tmavé a ted už jen světlé, je to lepší... teda alespon si to myslím

sisstin
autor
16. pro 2008

mihapiha:no ja toho mám miliony..ale třeba orange pearl jsem snad nikdy nepoužila...to vůbec nevim, co s tim 😔

flumina
16. pro 2008

siss: jsem si myslela že ta penny bude asi spíš do červena 😒 Ta geisha vypadá moc pěkně! 🙂

mihapiha
16. pro 2008

siss, já musím objednávat s rozumem, se znám, až opadne nadšení,tak mi to bude ležet v šuplíku... to je to moje líčení v úterý a dubnu...

sisstin
autor
16. pro 2008

mihapiha: 😅 😅 nj..svátečně..takhle já zas objednávám spodní prádlo 😅 😅 já se maluju fakt skoro každej den..prostě, když jdu mezi lidi..takže já to využívám fakt hodně 🙂

flumina
16. pro 2008

miha: já si dávám ty tmavé odtíny jen do vnějšího koutku oka, tak nějak to jen vystínuju 🙂

mihapiha
16. pro 2008

jsem si dala závazek, že jako budu o sebe pečovat (jemně líčit), vydrželo mi to týden... sice ted jsem nemocná a to teda na sebe nedám nic, tři týdny sedíme doma,tak se nudím no... jsem si říkala, ještě další tři týdny a jsem expert na kosmetiku, když vás tady tak čtu