• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
miha: tak já když sedím doma, tak se taky nějak moc nelíčím - spíš jen řasenku a hotovo, ale když jdu s prckem ven tak bez pigmentů už nevylezu :grinning:
16. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
flumina, tak to já ani tu řasenku, maximálně umýt zuby, a dát si krém,tot vše...
16. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miha to já tak mám se sp. prádlem stejně jako sis
jo leni a vypatlu ten kremeček pošlu ti zpátky ten kelíšek at máš na odsypky....
16. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do tehle temy nikdy nevlezla, protoze jsem si myslela, ze to je o nejake nemoci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz si predstavovala, jak uvidim nejake silene nemocne a flekate deti :sweat_smile: achjo..co mi je? :grinning: jsem uplne blba a jeste jsem na to hrda :grinning:
16. pro 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jdou vidět jen "nemocné" ženské do pigmentů a vše kolem :slight_smile: :wink:
16. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypada to, ze nic, cemu bych mohla rozumet... :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aléééééééé,no tož :grinning: Je fakt,že tomu tak nerozumím,jako holky,ale pigmenty mám a jsou úžasnýýýý :wink:
16. pro 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to je? :grinning: ja mam hodne pigmentu..ale vsechno svoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: .http://foto.dama.cz/foto.php?f=296387
16. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jono..tak to nevim, na co by mi bylo..v praci by to nikdo neocenil a vecer v albertu u pokladny asi taky ne :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,nikdy nevíš.No je fakt,že dělaj krásný oči a náhodou bys někoho uhranula a oni by zapoměli zaplatit a bylo by to v pr ---i.

ne fakt,jsem s nimi spokojená a holky tu s nimi umí zázraky. :slight_smile: :wink:
16. pro 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flumino, jasně, objednávat budu zase v lednu, už se mi to zase hromadí objednávky.

siss, tobě ještě nic nepřišlo?

mihapiha, mrkni kdyžtak na nějaké odstíny sem:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=84900

já jsem s dovolením :sweat_smile: vyfotila ty chrome, co včera přišli, ale nešlo to moc dobře vyfotit, tak to moc neodpovídá skutečnosti, což je škoda.
16. pro 2008 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Leni,ty máš doma toto všechno?
16. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nedelam v albertu..jen pro informaci :grinning: :grinning: ja nevim, kam bych s tim sla...a kde je nejaka fotka, co si kdo vykouzlil? :slight_smile:
16. pro 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty gelové linky jsou naprosto bomba, škoda, že už mají pryč ty černé :unamused:
Ten štěteček je perfektní-malý, do špičky a plochý. Ta konzistence toho gelíku je akorát, krásně se nanáší a tím štětečkem jsem namalovala linky jako nic a vypadá to moc krásně-barvička odpovídá-je to taková hnědo-bronzová. Tak konečně mám něco, čím jdou nakreslit hezké linky, hurááá :grinning:
16. pro 2008 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka, ne, to ne, jen ty BarryM (ale už ne všechny) a klasické pigmenty ty přesypané, ale nejsou to všechny barvičky a ty 2 Gosh a 1 MAC
16. pro 2008 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám jen 12 nyxů a jsem naštvaná,že jsem jaksik přehlídla odstím lime,myslím.ac ten nemám
a těším se na ty Face front.

Leni a mohla bych tě požádat až budeš objednávat někdy Nyxy o štětečky na ně?děkuji
16. pro 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
projela jsem barvičky nyxů a musím říct,jsou parádní. Jestli jsem správně pochopila, lendy ty objednáváš tady pro holky?
16. pro 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka a který? Tu 1 a 2?

swead, jj
16. pro 2008 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Leni tu 1 a 2. :wink:
16. pro 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakoubka:tak to asi není všechno ne..co má lendy..já toho mám třikrát víc :sweat_smile:
16. pro 2008 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo..ta geisha vypadá luxusně...už aby to přišlo...asi zítra :slight_smile:
16. pro 2008 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis taky na ni koukám na tu geishu písni pak reference :wink: )
už zase čučím na další chrome :grinning:
16. pro 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek: já už mám dááávno vybráno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2008 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis já musím dle konta krotit se,,,,,ale nejde mi to
16. pro 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss-Tak to Marťa zavidí :astonished: ,ale fuj to je hnusná vlastnost :grinning:
16. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
poraďte pls, jaký nyx by se hodily k hnědým očím?
16. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead..k hnědým skoro všecko hlavně filový, zelený hnědý.....
16. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek