Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

mihapiha
18. pro 2008

Siss a co nějaká brigáda? třeba 2-3 v týdnu na 4hod, to by nešlo? já zrovna jdu v po a út na brigosku, muž má volno, tak se postará.peněz je málo a taky potřebuju nějaké ty oblečky...

sisstin
autor
18. pro 2008

mihapiha: no určitě by to byla brigáda..jenže naši jsou doma až od 16:00...a někdy i dýl..to bych chtěla vidět, co bych jako dělala za práci 😒

lucenek
18. pro 2008

hm to já asi tak y jen s největším sebezapřením...

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: já si to jako n eumim představit..on takovej bojínek a přísavka..a vrzla bych ho mezi jiný děcka.. 😕 ..já byla v jeslích teda od 6m..ale dřív byla jiná doba že 😅

mihapiha
18. pro 2008

siss,hmm tak to je blbé,no..
tak třeba doplnovat v obchode se dá i na večer, třeba...záleží co bys chtěla dělat, že??

lucenek
18. pro 2008

jj to jo.....

sisstin
autor
18. pro 2008

mihapiha: néééé..já dělám v obchodě celej život..a doplnování je to nejhorší na světě 😅 😅 😅 😅 😅 já jsem většinou bud vedoucí na pokladní zoně nebo se starám o tržby v kanclu...ale stejně jsi holka pro všechno 😅

lucenek
18. pro 2008

teri tak to nevim co cchceš dělat

sisstin
autor
18. pro 2008

luce: já chtěla jít do Afi paláce prodávat do hadrů 😔

lucenek
18. pro 2008

a to by tě vzali cca na 4-6hodin, ale kam s prckem....

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: oni právě berou jen na celé víkendy většinou 😔

lucenek
18. pro 2008

hm tak to je vpr,,,,,
no chce to bohatého manžela

lendy1
18. pro 2008

teda já mám dneska den, jsem úplně vyšťavená, nejraději bych se někam zahrabala jak medvěd a vylezla až na jaře 😝 Ani dneska nevařím, David dostane skleničku a já si koupila bagetu-prostě nejsem schopná nic udělat, sotva jsem zvládla dopolední procházku. Navíc jsem na všechno sama, někdy si připadám, jak svobodná matka, peníze chodí od manžela každý měsíc, ale doma není třeba 14dní 😝 Babičky jsou na pěst obě dvě, kámošky mám mimo Lbc...furt jsem jen s tím mrňousem...Nejraději bych šla někam do práce, jenže do bývalé se mi nechce ani za nic, když to tam vidím, co se tam děje. Mě ta mateřská teda ubíjí úplně děsně 😝
A ještě ke všemu jdeme dneska na neurolgii...ach jo...to je teda den jak víno

sisstin
autor
18. pro 2008

lendy: vítej do klubu 😅 😅 😅 tak si taky nalej jak ja 😀

lendy1
18. pro 2008

siss, nalejvám do sebe už druhý kafe, abych se trošku probrala. Jinak bych si tady mohla nalít ještě tak vodu z vodovodu 😀

lucenek
18. pro 2008

kurnik baby ☹

sisstin
autor
18. pro 2008

lendy: já už mám druhej..3dcl střik s colou 😅

lucenek
18. pro 2008

já si kafo sám ale po jídle
leni je ten korektor z nyxu dobrej????

veruli2
18. pro 2008

z kafe se dělá celulitida 😀 už ho nepiju

sisstin
autor
18. pro 2008

tak celulka mě netrapí..to jsem nikdy neměla..zato chutné strie na břiše po porodu 😖

lucenek
18. pro 2008

já nemám nic teda jednu pidi strii uvnitř pupíku našla jsem ji náhodou, jiank sem jen povadlá 😝

sisstin
autor
18. pro 2008

já vypadam jak po pěti porodech..fuj 😖

veruli2
18. pro 2008

tak ty mam taky snad vsude

lendy1
18. pro 2008

luci, ten korektor není špatný, ale nemám srovnání s ničím jiným, navíc jsem na něj stejně ještě dávala bázi.

zkusím ten žlutý vzít a uvidíme jaký bude 😉

jakoubka
18. pro 2008

Celulitidu mám a strie jakbysmet,takže kočka jak pojď na mě z boku 😀
Popraskalo mi břicho až tak 7 ,8 měsíc a fest.Začala jsem chodit na lymfu ,tak snad to trochu pomůže.Chodila jsem ještě na UWRAP bahenní zábaly a shodila přes břicho 3cm,jenže pak se musí dodržovat ,pít jen vodu žádný alhohol a to já si vínko ráda dám 🙂 😉

minda
18. pro 2008

Teda holky, tady převládl nějaký pesimismus ☹ . Ale chápu Vás. Já mám naštěstí tu výhodu, že máme babičky v důchodu, jedna bydlí 5 minut od nás a další asi 25 km od nás (moje mamka a babička), takže s hlídáním zatím nemám problém.

jakoubka
18. pro 2008

S hlídáním taky v poho,bydlím s mamkou,takže vypomůže ,ale už ji to nebaví jak dřív,to jsme ji byli vzácní,když jsme nebydleli s ní.
a bývalí přítel se bere malýho každou sobotu i na noc.Sice si odpočinu,ale myšlenkami jsem stejně pořád u malýho.

Já jsem spokojená s rozjasňujícím korektorem od Chanelu 😉

lendy1
18. pro 2008

minda, to se máš. Před chvilkou se ještě ohlásila tchyně, že se prý přijde podívat na Davídka, což spočívá v tom, že ona sedí na sedačce a opravdu jen na něj kouká. Někdy mi přijde, že má raději toho svého čoklíka než vnouče. Jo, víte, co jsem ji sháněla na e-bay k Vánocům za dárek? Sluneční brýle pro psa 😝

jinak strie nemám vůbec, bo mi nestačilo ani pořádně narůst břicho, za to se mi nějak nedaří zhubnout poslední 2kg, nebo by se mohli nějak přesunout z těch stehem a zadku trošku výš 😀

jakoubka
18. pro 2008

Leni-brýle pro psa 😀 😝 ?

lendy1
18. pro 2008

jj, to fakt prodávají 😀 Mají to pro všechny psy a vypadá to jak brýle na plavání, akorát mají černá skla, aby pejskům nesvítilo sliníčko do očiček 😝