• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
Lendy, vždyť Ti říkala, že se příjde "podívat" :sweat_smile: .
Strie se najdou nějaké na zadku, ale to jsem měla ještě před těhu, jinak v těhu vůbec. S váhou naštěstí problém nemám, hrozně rychle to šlo dolů, moc času se najíst nemám, takže na váhu si nestěžuji, za to se mi dělají na zádech pupínky, jak puberťákovi. Zatím si říkám, že je to možná hormonálního původu, zatím dost kojím.
Lendy, pošlu Ti seznam Nyx věcí na IP, Tvoje podmínky respektuji.
18. pro 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky zítra budu řešit ty holografy přez paypal, musím počkat, až přiletí manžel, se svojí ang. si na to netroufnu. Už vím co a jak, ale chvilku to řešení potrvá a doufám, že to dopadne dobře.
Tak zatím ty peníze máte u mě a pak to můžu odečíst od nyxů nebo vám to pošlu zpět na účet-myslím, že to byl lucenek a simi (přesné částky bych dohledala v bance). Ale já chci, aby to přišlo, sakriš, za ty prašule.
18. pro 2008 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni co dělá manžel, že je často pryč?
18. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to já je chci taky ty holografyyyyyy
18. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, lítá po světě :grinning:
Dělá obchodního manažera, ale zákazníky má po celým světě, takže musí lítat za nima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc mají fabriku na Slovensku, takže je buď tam nebo na druhým konci světa.

luci, mě to fakt štve, jsem jich vzala víc, že je na Aukru střelím a něco vydělám a asi to vypadá, že bude kulový.
18. pro 2008 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni chápu ale uvidíme možná se fakt jen zasekly.....
18. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha leni, to je hrozné... vůbec ti to nezávidím.. nechcete se přestěhovat do Brna? :grinning: sme se mohli vídat
18. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, no možná, jestli firma, kde manžel dělá, zkrachuje, tak se tady sbalíme a půjdeme někam jinam :confounded:
18. pro 2008 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni pojdte do ostravy :grinning:
18. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj..do Ovy bych nešla ani omylem :zipper_mouth:
18. pro 2008 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč sis? je tu fajn, to co se tvdí prej špinavé město plné uhlí není pravda
18. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek: mně se nelíbí to prostředí vůbec v těchto končinách :unamused:
18. pro 2008 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
chci si objednat na Cherry a koukam do formulare pro zasilani a jsem z toho jelen... co mate v policku "state"? Prazdne ho nechat nemuzu a samo mi tam naskocilo CA...prosim pomoooc! diky
18. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sejkr, dej tam taky Českou Republiku, na balíčku to sice bude 2x, ale ničemu to neva :wink:

Ostrava mě teda taky mile překvapile, v minulé práci jsem jezdila po celé ČR a fakt mě některá města dostala a změnila pohled na ně.

Veru, ale já neumím po moravsky :grinning: , ten brněnský jazyk mě někdy dostává, kolikrát vůbec nechápu o co go :sweat_smile:

Tak my jdeme raději na tu neurologii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to by jsi zvládla :slight_smile: moravština je super
18. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je mazec s tou tchýní :grinning:
holky,já jsem od včera úplně vyfluslá taky,Adriana vůbec přes den nespala,jen řev,a to jsem dělala cukroví.fakt jsem myslela,že spáchám vraždu nebo spíš sebevraždu!!! :angry: V noci toho moc nenaspíme.
Dnes jsem vybírala make-up v DM,stála jsem tam a zkoušela přes půl hoďky.Nakonec jsem si vybrala od Astoru Mattitude,mám ho vyzkoušenej ve vzorku a je celkem dobrej,žádný vrásky,super hydratace,vyhlazení a hlavně dobře kryje a na obličeji vypadá přirozeně.
18. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teď teprve dočítám tuhle stránku,s těma holografama ...taky doufám,že ještě přijdou,jsem na ně hooodně zvědavá.Pokud ne,tak rozhodně peníze zpátky mi neposílej,budu je mít u Tebe pro příští objednávku a hotovo
jo a veru má pravdu...tož ta naša moravština je fakt dobré jazyk,je s ňó hrozná prča :grinning: A na Moravě só mooc veselý lidi...ty vy všechny potřebujete,když vidím ten pesimismus :wink:
18. pro 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak jako sim nehcej penízky na objednávku kdyby něco
18. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, to jo, tchyně je fakt borkyně. Dneska opět řekla místo Davídku Filípku (což je ten její pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
jinak s tím naprosto souhlasím, že na Moravě jsou samí optimisti, já tam jezdím každý rok do Znojma načerpat dobrou náladu :grinning:
A nejvíc mě dostává, jak říkáte TEN okurek a u nás je to TA okurka :grinning:

Já už chci, ať je zítra, fakt je dneska den na vymazání, z té neurologii jsem akorát zralá na to rozdělat si nějakou flašku :rolling_eyes:
18. pro 2008 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leníku, no tak .. může být na světě ještě hůř. Život je krásnej, i když je to občas na zabití, buď ráda, že chodíš, mluvíš, vidíš, že máš zdravé dítě.... usměj se a uvidíš bude líp, tak když pojedeš do znojma za ten rok tak se stav
18. pro 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, no právě to zdravé dítě nemám :pensive: Ale je fakt, že to mohlo dopadnout vše hůř, asi musím být ráda za to, jak to vůbec je :unamused:
No nic, zítra bude líp, se z toho vyspím, přiletí manža, tak mi pomůže s D. a hned bude veseleji :slight_smile:
18. pro 2008 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to, může být i hůř buď ráda za to co máš, že žiješ.. to je důležitý :wink:
18. pro 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy :wink: Moj syn dostal meno v pôrodnici- Filip, ale svokra povedala MM ," a čo ked nebude mať filipa ?", a ten natešený zo syna išiel na matriku prepísať meno na David. :dizzy_face:
18. pro 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ta tchýně to je maso
:frowning2:
18. pro 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,zase bude dobře,uvidíš...někdy prostě je den blbec,člověka rozlítostní kdeco...zítra se na všechno budeš dívat zase jinak Ta Tvoje tchýně je trošku divná,ne :grinning:
jinak samozřejmě TEN okurek a Ta knedla k omáčce...s tím měla švica trošku problém v Hradci Králové,když v práci v jídelně řekla,že chce tři knedle :grinning: :grinning: :grinning:
Někdy bychom mohly dát fakt scuka,ale viděla bych to aspoň na 2 dny,ptž těch témat na probrání je mnohem víc než jen kosma :grinning:
18. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj leni sim má recht :wink:
když jsme u slovíčkaření: my tu máme štrample, olačku :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: :confused: ani jedno neznám :angry:
19. pro 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruli :grinning: :grinning: :grinning: až ti to povim tak se budeš řechtat, ale jsme mimo téma :astonished: :zipper_mouth:
19. pro 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak povídej :slight_smile:
19. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak štrample jsou dětský punčocháče, ne? A to druhý neznám.
A pak se u vás prý říká sladký rohlík, což je u nás loupák :grinning:

psali mi z FaceFront, že balíček s pigmenty už je na cestě, tak to vidím tak cca začátkem ledna, že snad dorazí.
19. pro 2008 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek