• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
leni jo a to druhé je kondom :grinning: :grinning: :grinning:
leni já taky říkám sladkému rohlíku loupák, je to i v pekařství napsané a říká to kde kdo.....
19. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: :grinning:
jo,loupáček je běžnej i u nás.
Leni,tak pak písni,co jste vyřešili s manželem ohledně těch stínů-teď mi úplně vypakl jejich název,ale však ty víš...holky,já už jsem fakt stará mařka,už mi paměť neslouží,to je zas den :unamused:
19. pro 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim holografy :grinning:
19. pro 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a co nyxy?
19. pro 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni večer hodím do ip ledové nyxy :grinning:
jsem nenapravitelná.....potřebuju nějakej bag na to :grinning:
19. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pardon že Vám sem vpadám ale vy jste v šminkách nejlepší borkyně :grinning: tak bych potřebovala radu na nějaký super odličovadlo na oči(aby očka nejmíň trpěla) moc děkujuuu
19. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, furt nic :frowning2:

ty holografy budu řešit odpo nebo večer, až na to bude klid. Já nevím, jakým způsobem to tam probíhá, to teprve uvidím. Musí se nějak započít spor s prodávajícím přez ten paypal a pak dál už nevím...každopádně od toho započetí sporu je pak 20 dnů na vyřešení. Dám pak vědět, jak to vypadá.
19. pro 2008 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
czadora já mám nej zkušenost la roche posay micelární odličovač očí
19. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy koukám, že Nyx zatím nic co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cazadora, mě absolutně nevyhovují ty dvoušložkové, měla jsem i dražší značky a nikdy to pořádně oči neodlíčilo, mléko nemám ráda vůbec.
Teď jsem si pořídila Hydrofilní odličovací olej od Saloos a maximální spokojenost, odlíčí vše a neprobouzím se ráno s černými šmouhami pod očima. Stojí pár korun -myslím, že max. 80,-Kč, navíc se dá jen pár kapak na vlhký tamponek, takže to vůbec neubývá.
A skvělá je micelární voda od Biodermy, má ji i LRP a Vichy-ta odlíčí taky naprosto vše.
19. pro 2008 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: jdu vybalit balíček :grinning:
19. pro 2008 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelka nic...včera jsem četla v novinách, že pošta bude doručovat i v so a ne, ale to se asi týká jen balíků, tohle chodí jako obyčejná zásilka, tak nevím...
19. pro 2008 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé lendy tak ten olejík od Saloos se dá koupit kde?(já teď nějak začínám už po několikátý s líčenim, tak jestli se ptám jak Hňupka :sweat_smile: tak pardoon)
19. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já vás občas sleduju a obdivuju co dokážete vykouzlit za nádhery se stínama to je bomba bych se k tomu taky chtěla dopracovat jen sem asi kopyto nebo nevim
19. pro 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: super, super super...nevysypaly se ti tam nějaký třpytky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

caz: mně nejlíp odličuje mlíko od Garnieru, to zelený nebo růžový...dvousložkový nesnášim stejně jako lendy...ale nesnášim i různý ty olejíčky...mě všechny pálej :zipper_mouth:
19. pro 2008 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted ještě natrénovat ty rovné linky :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth:
19. pro 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cazadora, prodávají je všude, kde mají přírodní kosmetiku nebo jsem je viděla i v různých Bio obchodech nebo na netu.

siss, tenhle olejíček je fakt super, přírodní, takže pro moje citlivý oči je skvělý, nijak nedráždí a opravdu stačí 2 kapky na jeden mokrý tamponek a je to.
S těmi třpytkama mi ani nemluv, nevysypalo se nic, ten balíček už takhle přišel a třpytky byli naprosto všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy:..no vypadá to, jako kdyby se sypal ten gliiter dol...ale nechápu jak, když to je zapečetěný :confused: :sweat_smile:
19. pro 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak na poště to byl teda hnus...samej ještěr..a vedro jak v prdeli :zipper_mouth:
19. pro 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: já už se nemůžu dočkat, až naběhne novej NEXT :grinning:
19. pro 2008 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už mám tady připravenou objednávku, čekám jen na leden :grinning: A u nás dokonce otevřeli kamenný obchod s Nextem, takže tam zajdu, okouknu a přez net objednám. Na stejno tam vychází jen čepice a drobnosti, jinak dětská mikina třeba 650,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: a máž už někde tu novou kolekci? Bych ji chtěla ojuknout :wink:
19. pro 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2008 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta geihsa je fakt úúúžasná..růžová se zlatym :astonished:

lendy..jdu juk..díkes :wink:
19. pro 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: koukám, že budou opice furt v kurzu :grinning: jako něco pěkný..ale teda ta zimní se mi líbí víc :pensive:
19. pro 2008 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně příšel včera balíček od Hádka, objednala jsem si hydrofilní olej, stačí pár kapiček nanést na vlhkou pokožku, trošku pokroužit po obličeji, nechat chvíli působit a opláchnout vodou, následně použít pletovou vodu. je to paráda. nevěřila bych, že po oleji, nebudu mít mastný obličej. Píšu to, protože jsem viděla, že mají i v nabídce hydrofilní olej na odličování a ten nedráždí oči,ty ostatní by asi mohli trošku štípat. je to čistě přírodní bez konzervantů a barviv, zkuste http://www.karelhadek.eu/cs/eshop/detail/?id=50
19. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase našla nějaké super kombinace-děsně se mi líbí ta kombinace MAC jardin (ten mám :grinning: ) a violet (ta by měla přijít) a pak jdu hledat ty MAC stíny v odstínu Hot Contrast :grinning: :
http://www.newforum.cz/makeupbox/viewtopic.php?t=9&start=105
19. pro 2008 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááááááááááááááááááá!
Došli Nyxy§
19. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
olise, no vidíš, skoro měsíc, ale přišli :slight_smile:
Mě chybí ještě 2balíky, objednané 1. a 2.12. , vyexpedované někdy 5. nebo 6. a nic... :confounded:

ty MAC Hot Contrast jsem našla, ale zdají se mi dost tmavé a taky ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://cgi.ebay.co.uk/MAC-Electroflash-Mineralize-Eyeshadow-Duo-Hot-Contrast_W0QQitemZ200281410826QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Make_up_Cosmetics_Eye_Shadow_PP?hash=item200281410826&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1301%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
19. pro 2008 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy: ty MAC jsem nějak nepochopila :confused: co to je? :confused: nějaká černá, bílá a červena :confused:
19. pro 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek