Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
19. pro 2008

leni jo a to druhé je kondom 😀 😀 😀
leni já taky říkám sladkému rohlíku loupák, je to i v pekařství napsané a říká to kde kdo.....

simour1
19. pro 2008

luci 😀 😀 😀
jo,loupáček je běžnej i u nás.
Leni,tak pak písni,co jste vyřešili s manželem ohledně těch stínů-teď mi úplně vypakl jejich název,ale však ty víš...holky,já už jsem fakt stará mařka,už mi paměť neslouží,to je zas den 😒

lucenek
19. pro 2008

sim holografy 😀

veruli2
19. pro 2008

leni a co nyxy?

lucenek
19. pro 2008

leni večer hodím do ip ledové nyxy 😀
jsem nenapravitelná.....potřebuju nějakej bag na to 😀

cazadora
19. pro 2008

holky pardon že Vám sem vpadám ale vy jste v šminkách nejlepší borkyně 😀 tak bych potřebovala radu na nějaký super odličovadlo na oči(aby očka nejmíň trpěla) moc děkujuuu

lendy1
19. pro 2008

veru, furt nic ☹

ty holografy budu řešit odpo nebo večer, až na to bude klid. Já nevím, jakým způsobem to tam probíhá, to teprve uvidím. Musí se nějak započít spor s prodávajícím přez ten paypal a pak dál už nevím...každopádně od toho započetí sporu je pak 20 dnů na vyřešení. Dám pak vědět, jak to vypadá.

lucenek
19. pro 2008

czadora já mám nej zkušenost la roche posay micelární odličovač očí

makelka
19. pro 2008

Lendy koukám, že Nyx zatím nic co? 😝

lendy1
19. pro 2008

cazadora, mě absolutně nevyhovují ty dvoušložkové, měla jsem i dražší značky a nikdy to pořádně oči neodlíčilo, mléko nemám ráda vůbec.
Teď jsem si pořídila Hydrofilní odličovací olej od Saloos a maximální spokojenost, odlíčí vše a neprobouzím se ráno s černými šmouhami pod očima. Stojí pár korun -myslím, že max. 80,-Kč, navíc se dá jen pár kapak na vlhký tamponek, takže to vůbec neubývá.
A skvělá je micelární voda od Biodermy, má ji i LRP a Vichy-ta odlíčí taky naprosto vše.

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: jdu vybalit balíček 😀

lendy1
19. pro 2008

makelka nic...včera jsem četla v novinách, že pošta bude doručovat i v so a ne, ale to se asi týká jen balíků, tohle chodí jako obyčejná zásilka, tak nevím...

cazadora
19. pro 2008

Jé lendy tak ten olejík od Saloos se dá koupit kde?(já teď nějak začínám už po několikátý s líčenim, tak jestli se ptám jak Hňupka 😅 tak pardoon)

cazadora
19. pro 2008

jinak já vás občas sleduju a obdivuju co dokážete vykouzlit za nádhery se stínama to je bomba bych se k tomu taky chtěla dopracovat jen sem asi kopyto nebo nevim

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: super, super super...nevysypaly se ti tam nějaký třpytky? 😝 😅

caz: mně nejlíp odličuje mlíko od Garnieru, to zelený nebo růžový...dvousložkový nesnášim stejně jako lendy...ale nesnášim i různý ty olejíčky...mě všechny pálej 🤐

sisstin
autor
19. pro 2008

ted ještě natrénovat ty rovné linky 😕 😅 🤐

lendy1
19. pro 2008

cazadora, prodávají je všude, kde mají přírodní kosmetiku nebo jsem je viděla i v různých Bio obchodech nebo na netu.

siss, tenhle olejíček je fakt super, přírodní, takže pro moje citlivý oči je skvělý, nijak nedráždí a opravdu stačí 2 kapky na jeden mokrý tamponek a je to.
S těmi třpytkama mi ani nemluv, nevysypalo se nic, ten balíček už takhle přišel a třpytky byli naprosto všude 😝

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy:..no vypadá to, jako kdyby se sypal ten gliiter dol...ale nechápu jak, když to je zapečetěný 😕 😅

sisstin
autor
19. pro 2008

jinak na poště to byl teda hnus...samej ještěr..a vedro jak v prdeli 🤐

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: já už se nemůžu dočkat, až naběhne novej NEXT 😀

lendy1
19. pro 2008

no už mám tady připravenou objednávku, čekám jen na leden 😀 A u nás dokonce otevřeli kamenný obchod s Nextem, takže tam zajdu, okouknu a přez net objednám. Na stejno tam vychází jen čepice a drobnosti, jinak dětská mikina třeba 650,-Kč 😝

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: a máž už někde tu novou kolekci? Bych ji chtěla ojuknout 😉

sisstin
autor
19. pro 2008

ta geihsa je fakt úúúžasná..růžová se zlatym 😲

lendy..jdu juk..díkes 😉

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: koukám, že budou opice furt v kurzu 😀 jako něco pěkný..ale teda ta zimní se mi líbí víc 😔

mihapiha
19. pro 2008

Mně příšel včera balíček od Hádka, objednala jsem si hydrofilní olej, stačí pár kapiček nanést na vlhkou pokožku, trošku pokroužit po obličeji, nechat chvíli působit a opláchnout vodou, následně použít pletovou vodu. je to paráda. nevěřila bych, že po oleji, nebudu mít mastný obličej. Píšu to, protože jsem viděla, že mají i v nabídce hydrofilní olej na odličování a ten nedráždí oči,ty ostatní by asi mohli trošku štípat. je to čistě přírodní bez konzervantů a barviv, zkuste http://www.karelhadek.eu/cs/eshop/detail/?id=50

lendy1
19. pro 2008

tak jsem zase našla nějaké super kombinace-děsně se mi líbí ta kombinace MAC jardin (ten mám 😀 ) a violet (ta by měla přijít) a pak jdu hledat ty MAC stíny v odstínu Hot Contrast 😀 :
http://www.newforum.cz/makeupbox/viewtopic.php?...

olise69
19. pro 2008

huráááááááááááááááááááá!
Došli Nyxy§

lendy1
19. pro 2008

olise, no vidíš, skoro měsíc, ale přišli 🙂
Mě chybí ještě 2balíky, objednané 1. a 2.12. , vyexpedované někdy 5. nebo 6. a nic... 😖

ty MAC Hot Contrast jsem našla, ale zdají se mi dost tmavé a taky ta cena 😝
http://cgi.ebay.co.uk/MAC-Electroflash-Minerali...

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: ty MAC jsem nějak nepochopila 😕 co to je? 😕 nějaká černá, bílá a červena 😕