Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

jakoubka
22. pro 2008

Holky,na kolik tá vlasová kosmetika Lush vyjde?
Já jsem začala používat Mark Hill a spokojenost 😉

mihapiha
22. pro 2008

Lucenek, já mám doma vzorek z lush šampuku karma a je fajn, ikdyž tady někdo psal, že obsahuje nějaké barvivo, které je prý rakovinotvorné. určitě si chci koupit v lednu šampon I love juicy, jumping junimper, deodorant a tuhý parfém. Krémy na xicht mám, to dopoužívám a půjdu bud do přírodního hádka anebo zkusím avéne nebo LRP.
oční krém, hydrofilní olej, pletovou vodu mám od Hádka a zatím velká spokojenost. jen jsem měla od nich vzorek mycího oleje na vlasy, bez tenzidů a všech těch sraček,jenže mám ty vlasy po umytí mastné, bud s tím neumím zacházet anebo nevím. takže každopádně z Lush beru šampon. jen byh ještě brala něco na tělo, bud mléko nebo olejíček.

lendy1
22. pro 2008

hele luci, s Lush jak začneš, to je závislost 😀

jako úplně naprosto dokonalý výrobek za celkem příznivou cenu (malá velikost vydrží cca pár měsíců) je toto:
http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20320-mask-...

úžasná pleťová masky pro smíšenou a mastnou pleť. Je mentolová, já ji mám ještě navíc v ledničce, takže skvěle osvěží, vyčistí pleť naprosto dokonale jako nic jiného-póry, černý tečky...navíc, když se smývá, tak funguje jako peeling a výsledkem je naprosto čistá pleť, heboučká na dotek, osvěžená...opravdu, kdo ji zkusil, tak nic jiného už nechce. Je to nejžádanější věc od Lushe. Já už mám několikáté balení a musím ji používat 2x týdně, bo mám na ní závislost 😀

z Lush už jsem toho vyzkoušela strašně moc, mýdla jsou prostě mýdla, ale ty vůně...to provoní koupelnu na dlouho...tělový kondiše se používají místo tělového mléka, přejedeš pokožku a rozetřeš, šampuky ty tuhý se používají tak, že stačí 2x přejet po mokrých vlasech a máš pěny habaděj, tuhé kondiše na vlasy to samé, buď přejet po vlasech, nebo trošku odebrat, rozetřít v ruce a nanést na vlasy.
O Lush jsme toho moc popsali v Kosmetice...zanett, já a další holky toho fakt vyzkoušeli už dost a dost...

mihapiha
22. pro 2008

jakoubka, tuhý šampon cca 225Kč tady v ČR, v UK je to podstatně levnější,takže se vyplatí nakupovat přes net a to z UK, já budu objednávat v lednu, mám už další 3 zájemce,tak se o poštovné podělíme.

jakoubka
22. pro 2008

Miha-mrknu na výrobky a písnu.Díky 😉

mihapiha
22. pro 2008

lendy a jak velké balení té masky bereš? to větší ? anebo to menší? já ji chci taky, tak nevím ,zda nevzít rovnou to větší,ale když s ní nemám zatím zkušenost, tak mám strach.

lendy1
22. pro 2008

jj, tady ty ceny jsou děsný, první šampuk mi vydržel cca 1/2roku, 2x týdně si meju vlasy. Na Lush uvádějí, že vydrží 5x déle než klasické šampony.

jakoubka a kde mají Mark Hill? Jsem ho chtěla koupit kámošce k Vánocům a u nás teda nic nemají a to tu otevřeli 3 nové parfumerky i s vlasovou kosmetikou 😖

lendy1
22. pro 2008

mihapiha, rozhodně je lepší menší balení. Opravdu ti vydrží dlouho, stačí slabá vrstva a taky u Lush nikdy dopředu nevíš, jak to bude se spotřebou. Z UK s tím nemám problém, poslední Magnaminty od nich byla s datumem spotřeby někde za 4 měsíce, ale z ČR a SK Lush jsem měla napsanou spotřebu za měsíc či dva po dodání a to je nanic...

jakoubka
22. pro 2008

Leni-U nás v Olomouci v parfumérce Douglas.Zatím mám vyzkoušený šampon a balzám na tmavé vlasy a ochraňující přípravek proti horkému vzduchu.

mihapiha
22. pro 2008

Leni, díky. ty jo ty šampuky mají výdrž, já čekala tak 2 měs, ale půl roku, to je ucházející. je fakt, že ten pidi kousek co tu mám, používám už 3 týdny.leni a porad co na to tělo? jaký kondiš či krém je dobrý?

lucenek
22. pro 2008

leni a balistky se používaj jak...nechce se mi to hledat....

lucenek
22. pro 2008

leníííí to je mazec já chci z lushe fšeckooooooo

lendy1
22. pro 2008

jakoubka, tak Douglas u nás je, ale nic v něm 😀

luci, balistiky jsou do vany, některé jsou s oleji, prostě taková aromatická, olejová koupel. To mě moc nezaujalo, spíš mám raději ty jejich pěny, to si můžeš ulomit jen kousek a je to.

mihapihy, tělové krémy jsou nezkoušela, na tělo jsem měla:
masážní olej Shimmy Shimmy-maličké srdíčko, nádherné voní, jsou v tom maličké třpytky, mám ho moc ráda pro tu vůni
masážní olej Nutts -nic moc vůně, už si ho nekoupím
tělový kondicioner Soft Touch - voní moc pěkně po citrusech, je fajn
tělový kondiciner Buffy - tak to je další z mých stálic-používá se jako peeling na tělo, ale píšou, že je na celulitidu, zadeček... Je dobrý ho použít přímo ve sprše, ale mimo proud vody, aby se tam rychle nerozpouštěli ty másla, co obsahuje. Já ho používám na celé tělo, stačí párkrát přejet a pak rozetřít. Peeling vyhladí a navíc zůstane na kůži lehký film z bambuckého a kokosového másla, které jsou úžasné na hydrataci. Už není potřeba se po použití mazat, jen se spláchne peeling a je to.

a k těm šampuků, já jsem je měla poprvé uzavřený v kelímku a pak byli na nic- jak bláto, lepší je je nechat po každém použití vyschnout mimo koupelnu.

jakoubka
22. pro 2008

Leni-tak u nás toho mají dva regály.Kdybys něco chtěla ,tak písni 😉

lucenek
23. pro 2008

leni díkec já bych chtěla něco na šmydlání místo sprcháče a vůbec chtěla bych vše....

veruli2
23. pro 2008

jůů bych se v lednu přidala k vám s lush 🙂 jestli tedy můžu

lucenek
23. pro 2008

veruli bacha na to je to zrádné já mám napevo 3 krémy a těch serepetiček co lendy ještě neví 😀 😀 😀

lendy1
23. pro 2008

tak ta violet od MAC je fakt moc pěkná fialová 😵 a v kombinaci s Jardin to nevypadá vůbec špatně, škoda, že mi to nejde nafotit 😒
Dneska je libra za 27,-Kč, tak po o objednám ty velký MAC 😉

simour1
23. pro 2008

Takže:
lendy,z té mrchy ženské si nic nedělej,já na Aukru jsem měla s jednou taky výstup,chtěla mě hnát před soud...už je odstavená 😀
lush vypadá fantasticky a jestli můžu,ráda bych se připojila s nějakou objednávkou kdykoliv 😝
Co se týká MAC,tak tam se mi líbí jardin...pokud někdo máte na prodej odsypek,klíďo beru 🙂
A ještě Leni,můžu se na Tebe někdy obrátit s objednávkou Barry M?fakt se mi tam líbí strašně asi 3 odstíny,co máš ve své složce 😝
veru,Tebe se chci zeptat,jestli pojedeš v tom lednu zase do Vídně? Asi bych si přece jen vzala ty černý linky,jak jsi mi posledně psala jejich cenu,poslala bych Ti peníze předem na účet.
A ještě bych se chtěla zeptat vás všech kolik měsíčně investujete do kosmetiky? 😀 😀 😀 Já myslím,že na to množství rodičák rozhodně nestačí 😀 😀 😀

makelka
23. pro 2008

Siss ja jsi vtfotila to oko, mě to furt nejde 😒

veruli2
23. pro 2008

sim: no pojedu asik až v dubnu na jarní oblečení, rozbila se mi bunda, tak jsem byla nucena ji koupit tady.... musim našetřit víc euráču a zkoupit tam MAC. Takže konec dubna tu vídeň vidím.

lendy1
23. pro 2008

Teda tady to je dneska na MK jak po vymření 😀

simi, já mám poslední dobou takovou smůlu na různý potíže s objednáváním na netu, že to snad přitahuju, či co ☹

Ty BarryM a Lush objednám až nějak koncem ledna, nejdřív pořeším všechny NYX, kelímky na odsypky a pak budu objednávat Barry a Lush. Oboje je tu pak tak do 5dnů, tak to bude rychlovka. Potíž je v tom, že já věčně nemám nic na účtu, u Lush nevím, kolik nakonec vyleze pošta, takže dopředu to nemůžu propočítat. Takže jak budu mít prašule a vyřízený všechny objenávky NYX vč. zaplacení, tak pak jdeme do toho 😉

Ty gelové linky jsou opravdu skvělé, lituji, že jsem si nevzala i černé a teď už nejsou...simi, má je i Bobbi Brown, MAC, Clinique, E. Arden, Stila jinak jsem je od nikoho jiného nezahlídla.

A kolik investuji do kosmetiky? Teď už moc ne, z rodičáku jsem si pořídila vše, co jsem chtěla a teď je to už měsíčně pár stokorun. Když jsem byla v práci a doma neměla PC, tak jsem neutratila skoro nic a jen co jsem na mateřský a mám doma PC, tak to lítá a vlastně jsem se o spoustě značek, servrů a všeho kolem kosmetiky dozvěděla až když trčím doma a nemám tolik prašulí 😀 Což je dobrý paradox 😝

veruli2
23. pro 2008

leni: posílám ty penízky za nyx a FF 🙂

odpol pak mrknu na lush

veruli2
23. pro 2008

jo leni dneska dorazil armani a jsem nadsená mamča mi půlku zaplatila, takže si to dám zítra pod stromek

veruli2
23. pro 2008

leni ten lush objednavas kde?

lendy1
23. pro 2008

veru, na UK stránkách:
https://www.lush.co.uk/index.php
a tady je to v češtině:
http://www.lushcz.cz/

za peníze díky a ať ti Armani dobře voní 🙂

lucenek
23. pro 2008

leni vychází vše z lushe levnějic z uk než z čr?????

lendy1
23. pro 2008

jo 🙂

veruli2
23. pro 2008

ne leni to velký díky jsou na mojí straně

lucenek
23. pro 2008

mno tak to bude dneska večer zase sepisování....