Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
31. pro 2008

kuk do alba 😉

veruli2
31. pro 2008

sis: vypadá to dost dobře 😀 silver je moc pěkná barvička

sisstin
autor
31. pro 2008

verul: se to leskne od blesku..ale líp to nešlo 😕

veruli2
31. pro 2008

ale ta stříbrná je mocinky pěkná 🙂 dost se mi líb, to budeš poslední den v roce pěkná kóča

sisstin
autor
31. pro 2008

verul: akorát, že nikam nejdu 😅 😅 😅

lendy1
31. pro 2008

siss, jak to, že ty nikam nejdeš 😕 ?

já budu trčet taky doma, ale osobně Silvestr neslavím, nemám ráda takovou tu zábavu na povel, že dneska se musí něco slavit. A taky už jsem stará, tlustá, šeredná, tak se nikam necpu 😀

zanett
31. pro 2008

lendy, ty ze jsi tlusta a seredna, jo? To snad ne!

Sorry, ze se vam sem pletu (a navic off topic), ale dnes mam jednu z nejvetsich depek vubec - a to dnesek zacal tak skvele...meli jsme naplanovanou akci na vecer a pak behem nekolika minut vsechno pryc ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Volali mi z banky, ze na mem uctu zaznamenali nejake fraud activity (jak se to rekne cesky?)..proste nekdo mi z uctu slohl 4x£50!!! Prisla jsem o 200 liber!!!!!!!!!! Na to vydelavam tyden!!! Ted po Vanocich potrebuju kazdou libru a nejakej blbec mi slohne tolik penez (MP ma pristi tyden narozky a ty penize byly na jeho darek)....banka mi oznamila, ze ty penize jsou bohuzel pryc, jen mi zrusili kartu...a dve stovky uz neuvidim ☹ ☹ ☹ ☹ Aby toho nebylo malo, tak jsem to hned volala MP a 'nachytala' jsem ho nekde uplne jinde, nez mel byt....takze dnesni vecerni akce pada ☹ ☹ Tohle je bezkonkurencne ten nejhorsi Silvest, kterej jsem kdy zazila....a jeste pred hodinou to vypadalo, ze to bude jeden z nejlepsich..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisstin
autor
31. pro 2008

😲 😲 😲 😲 ty voe....Markét 😖

zanett
31. pro 2008

jj, sis, to je na provaz ☹ Nejhorsi zaver roku, jaky jsem kdy mela... 😒

sisstin
autor
31. pro 2008

zanett: jak ti jako můžou jen tak šlohnout prachy? 😲 To jako byla čtečka na bankomatu bo co? 😕 já budu sedět doma na prdeli...a chlastat sama..taky super 😒 a kde byl TP? 😲

zanett
31. pro 2008

sis, ja nevim, davam si pozor, co delam s kartou, jenomze vcera se mi do PC dostal virus a nez jsem ho zlikvidovala (to trvalo asi 2 hodky), tak buhvi, kdo se k cemu dostal (kartu jsem pouzivala i na placeni pres net, konrtolovala jsem si ucty na netu atd, takze pokud se tam nekdo dostal, tak mel vsechno moje info jak na taliri ☹ )... Ty ale kdyby to bylo par liber, ale 200! Ted mam po Vanocich nasponovanej rozpocet, jeste jsem platila dalsi semestr do skoly (£800) + MP ma pristi tyden narozky, proste ted je ta nejnevhodnejsi doba byt bez penez 😠 ☹ 😖 😝 Jeste jsem to nerozdychala...ted jsem paranoidni a mam nutkani si ty ucty kontrolovat co minutu pro pripad, ze bych zase zjistila nejakou nekalou aktivitu....Ted z toho ani neusnu!

No a MP - nechci to tady rozebirat do detailu, protoze jeste neni doma, nejdriv si o tom musim promluvit s nim, ale reknu jenom, ze mel jet udajne k jeho matce (ma dnes narozky) a kdyz jsem mu zavolala, tak jsem zjistila, ze je uplne nekde jinde s nekym jinym... 😠 To me dozralo tak, jak uz dlouho ne! Takovyho vola ze mne uz dlouho nikdo neudelal!!!! Ted uz mu neverim ani nos mezi ocima.... 😝

sisstin
autor
31. pro 2008

zanett: ty voe..200liber je jako mazec 😒 tak třeba ti to TP nějak logicky vysvětlí 😕

lendy1
31. pro 2008

zanett, no to je mazac, fakt 😒
Ale můžeš si zase říct, že je to dneska poslední den v roce a od zítra bude vše jinak a lépe 😉 Hlavu vzhůru, peníze časem budou a s MP si to vysvětlíte a bude zase vše v pořádku 🙂

sisstin
autor
31. pro 2008

lendy: nemám s kym kam jít...všichni jsou se svejma chlapama nebo někde na horách..tak jsem utřela nos 😠

lendy1
31. pro 2008

siss a přítele nemáš doma?

sisstin
autor
31. pro 2008

lendy: v práci 😉

zanett
31. pro 2008

holky, diky 😔 Takovou depku uz jsem nemela snad nekolik let....jestli si dneska nehodim provaz, tak uz nikdy...jeden problem za druhym a do toho ty otravny haranti MP 😝 Fakt tresinka na dortu letosniho roku 😝 😝 😝 😝

lendy1
31. pro 2008

zanett, depka přejde...rozdělej si večer něco dobrého k pití a hned bude lepší nálada 😀

siss, ty to taky nemáš jednoduchý, co?

sisstin
autor
31. pro 2008

lendy: tak jsou doma naši..ale nuda že 😅

lucenek
31. pro 2008

ahoj ženy depky stranou i když bych ji měla asi taky

zanett
31. pro 2008

tak devcata, zrovna ted jsme se pohadali s MP (ohledne jeho neoznamenych aktivit) a tim padem tento Silvestr vyhral v soutezi o nejhnusnejsi silvestr myho zivota, cili na nej jebu a navzdory me financni situaci vyrazim do Tesca poridit si nejaky alko (i kdyz normalne temer vubec nepiju), ponevadz jiz nemam sily stravit zbytek dne pri vedomi.... 😝 radeji ten zal zapiju (a jsem fakt odhodlana do sebe dostat, co se do mne vleze 😝 ) a ostatni at mi vlezou na hrb!

sisstin
autor
31. pro 2008

zanett: tak můžeme spolu...on-line 😅

zanett
31. pro 2008

sis - tak jooo, ale ja jsem nezkusenej pijan, me uz se po prvni sklence vina delaji mzitky pred ocima 😀 .....ale kdyz uz si koupim celou flasu, tak uz to holt dopiju, prece to nevyhodim (to si nemuzu dovolit, hlavne ted, kdyz jsem temer bez penez 😝 😠 )...dopiju to do dna, i kdybych mela nasledujici noc stravit tady pod stolem 😀 😀

sisstin
autor
31. pro 2008

zanett: ty voe..ja už mám tréning..a hele..nemáš nějakej divnej comp..mě už dostalo to tvoje icq..a ted zas nákej vir 😕

lendy1
31. pro 2008

zanett, jednu flašku vína dáš jako nic, si kup alespoň dvě 🙂

lucenek
31. pro 2008

týjo já se nsad rok a 2m nezliskala

zanett
31. pro 2008

Ty jo, tak nikam nemusim, nasla jsem doma nedopitou vlasu likeru a uplne novy neotevreny cerveny vino (asi to je MP, ale on to stejne nepije, tak si dam ja a jeste usetrim 😀 😀 ). A deckam, ktery jsou hnusny, otravny a obludny, se pomstim tim, ze jim slohnu jejich kolu a smicham si ji s tim vinem (je to sice takovy drijak pro pubertaky, na stredni jsme to pily s kamoskama na lyzaku, ale mne by to cisty vino dorazilo uz ted, jeste neni ani 6!. Takhle si to smicham a vydrzi mi to na celou noc...)...Ja vim, jsem megera, ale kdyz oni me vsichni tak jebou a dneska jim to spocitam za celej rok!

sis - s tim PC je to fakt, chtela jsem si nadelit k mym narozkam novej (narozky mam v cervnu), tak abych zacala setrit, ale kdyz vidim, co se s myma penezma deje, tak nevim nevim, jestli na to usetrim... 😝

sisstin
autor
31. pro 2008

zanett: hjééé..já chlastam jedině víno s colou 😀 😀 😀 😀 ...čistý taky nedám ani omylem..vy máte o hodinu mín než tady, že jo 😀

zanett
31. pro 2008

jj, sis, ted je 5.28

zanett
31. pro 2008

jezis, tak ted koukam, ze v tech svych prispevcich delam jednu hrubku za druhou (hlavne to me/mne)....a to jsem jeste nic nepila....To bude tim, jak se mi rozcilenim klepou ruce 😠