Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

olinel
10. kvě 2007

Presne, tieto filmy sú perfiš, velmi mám rada tohto herca. 😎

gedren
10. kvě 2007

Ja ma rada serii American Pie (to tady tusim jeste nepadlo 🙂), Pythony, Amelii, proste od kazdyho neco. Z hrisnyho tance zboznuju soundtrack 🙂 Z pohadek mam nejradsi Pysnou princeznu a Tri orisky pro popelku.

Do kina ted nejak nechodime, z toho, co jsme si posledni dobou postahovali 🙂, se mi nejvic libily Zivoty tech druhych (aspon myslim, ze takovej je ceskej nazev).

A ze serialu Futurama 🙂)

olianko
10. kvě 2007

a terazs nim bola tiez nejaka komedia na HBO.tusim sa volal Na trestnej lavici ale nie som si ista.
..a naposledy som sa nasmiala na filme Vybijana 😀 😀 😀

olinel
10. kvě 2007

Ja som filmy hlavne pozerala, ked som bola tehotná.Teraz mám na to strašne málo času, alebo som skôr na nete. 😅

olianko
10. kvě 2007

tak ja som tiez pozerala hlavne ked som bola tehulka.po narodeni Alex sa to vobec nedalo ale teraz uz ma svoj rezim a 9-tej zaspinka a vydri az do rana tak si mozem nieco pozriet 🙂

olinel
10. kvě 2007

Tak to ti pekne spinká a ak sa smiem spítať kojíš ju?Mne tak dobre spával Edko, ale Evka tá sa mi ešte v noci dosť často budí.

melory
10. kvě 2007

v kine som bola naposledy na postcoitum

andik
10. kvě 2007

melory,to je co za film? jinak máš krásnou holčičku. 😉

lenkabu
10. kvě 2007

Viděl jste někdo Můj život beze mne? Včeském dabingu to snad ani neni, já to viděla náhodou na pirátském DVD...dost drsnej příběh o 20letý ženě se dvěma dětma, který zjistí že má nádor a 2 měsíce života..

melory
10. kvě 2007

je to film od juraja jakubisku, totalny sex - mix, pribeh s krasnou myslienkou a umeleckymi efektami, ale ved jakubisko, teda pre mna pan jakubisko, pan reziser.

andik
10. kvě 2007

melory,tak ten film neznám 😉

lenkabu,ten taky ne 😀

melory
10. kvě 2007

andik, mensia inspiracia pre teba {moja mala} myslim, ze aj tebe by sa taka vydarila 😵

andik
10. kvě 2007

melory,proč myslíš? 🙂 😔

melory
10. kvě 2007

😀 ja nic, ja muzikant 😵

4a
10. kvě 2007

a já miluju Lásku nebeskou, Amadeus od Formana, Bridget Jones a depku mi zaručeně zažene Legaly blond jednička i dvojka. Relaxuju u Sex and the City 😀

olianko
10. kvě 2007

ozaj videli ste film Niekto to rad blond?velmi dobra komedia 😀

andik
10. kvě 2007

olianko,to jsem viděla,super komedie. 😀 ten černoch je nejlepší 😀 s tím jazykem jak hadra na zem 😀

melory
10. kvě 2007

mna rozosmeje jim carry 😒

olianko
10. kvě 2007

andik mne sa to tiez strasne pacilo.No nebolo zlati? 😀
ale ten jazyk fakt nechutny.A este sa mi pacilo ako boli v obchodaku a kupovali oblecko...a o dve cisla mansie 😀 😀 😀

andik
10. kvě 2007

melory,ten mě taky,to je dobrej komik,to si mi připoměla filmeček Božský Bruce,super film 😉

andik
10. kvě 2007

olianko,nechutné bylo taky ta scénka v restauraci 😀

olianko
10. kvě 2007

andik myslis ako sa napchavali? a on alebo ona? 🙂 si obhryzal nechty 😀 a pobavila som sa aj ked si sadal do auta a zacal si spievat-ten s tym jazykom 😀

andik
10. kvě 2007

to byla taky bomba 😀 😀 😀

melory
10. kvě 2007

mne stale beha scena zo zvieracieho detektiva ked si skupinka turistou myslela, ze hroch rodi, a to jim vyletel z konecnika nahy, tak to mi skoro svrklo

olianko
10. kvě 2007

melory ten film poznam ale tuto scenu si nepamatam 😔
este sa mi pacil s Jimom film Blby a blbsi 🙂

melory
10. kvě 2007

mna zaujima dost mystika vo filmoch, uprednostnim pred komediou

andik
10. kvě 2007

můj oblíbený thirell je Gotika a Pod povrchem.

melory
10. kvě 2007

thilery a vsetky nocne mory vymechavam, ale gothiku som videla na odporucenie mojho otca

andik
10. kvě 2007

já už taky 😉 co jsem máma,nějak nemám chut na to koukat 😉

melory
10. kvě 2007

dost to ovplivnuje mozog a tym aj zivot