• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

30. srpna 2013 
este mozem vidiet aj filmy typu siesty zmysel, proste take, z ktorych mi idu zimomriavky po chrbte
29. kvě 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u me bezkonkurencne vede Laska nebeska :slight_smile:, z ceskych Bota jmenem Melichar :grinning: a serial Pratele v originale :wink:
29. kvě 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě vede Pod toskánským sluncem - nejoptimističtější film na světě ;)
29. kvě 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
claire,o čem to je?Vím,že o tom básnil můj kamarád,že se mu to děsně líbilo :wink:
29. kvě 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já úpo včerejšku přidávám Bolero...je to hnus,ale natočené dokonale..opravdu to něco ukazuje a sděluje a do všech postav se tam dá vžít
29. kvě 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pro romantičky bych doporučila Before sunrise :wink:. Jenže nevím, jestli se to dá u nás normálně sehnat (koupila jsem to nakonec až ve Státech). Stáhnout to ale snad půjde.
29. kvě 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andik: To musíš vidět ;) Ale celá idea je v tom, jak se dá najít štěstí a jaké může mít různé podoby. Spisovatelka se rozvede, časem rezignuje na válku o majetek a nechá skoro všechno manželovi. Kamarádky jí koupí zájezd do Toskánska na odreagování a ona se impulzivně rozhodne, že koupí starý dům, který jí učaruje, a zkusí si tam srovnat myšlenky a chvíli žít. A ... všechno dobře dopadne :slight_smile: Hraje tam Diane Lane a Sandra Oh.
29. kvě 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
claire: takže romantika jo? :grinning: A dají se dohromady nebo se tam ona zamiluje do jiného?
29. kvě 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja milujem Almodovara: Vsetko o mojej matke. To vzdy bucim ako hroch :grinning: A este Hriesny tanec, vsetky filmy s Juliou Roberts, napr.Nothing Hill, Pretty Woman.
Z ceskych Homolkovych, rozpravky.
Milujem sentimentalne filmy, skor europske, na americkych mi vadi ten ich happyend pri zapadajucom slnku :grinning: Taka ta gycovitost, co pokazi aj kvalitny a rozumny film :confounded:
A este Bridget Jones nema chybu. Ked mam depku, tak Briget ideeeeeeeeeeee :grinning:
29. kvě 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani tam moc nejde o tu romantiku ;) Ale jo, zamiluje se, nevyjde to, což ale v celkovým vyznění vůbec neva.
29. kvě 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este Madisonske mosty a Dom duchov :slight_smile:
29. kvě 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa teraz naposledy pacili filmy:Babel,Ako male deti s Kate Winslet,zo starsich:Hovor s nou(moc dobry film), Frida, Cas,ktory zostava, ForrestG....atd..neviem si spomenut.. :slight_smile:
1. čer 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja milujem film "Na samotě u lesa" ja ho viem skoro naspamäť a vôbec staršie české filmy, komédie...na tom sa viem baviť stále. A z tých novších sa mi veľmi páčil "Musíme si pomáhat" aj "Pelíšky"ja som taký domáci typ! :grinning:
1. čer 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
claire pod Toskánskym slnkom som videla a súhlasim, že je absolutne pohodový. Ale milujem aj Život je krásny , z českých zas neviem prečo ale Dovolená s Andelem :wink: . Film starý jak Brno ale vždy ma pobaví
1. čer 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není nad staré české komedie :slight_smile: Hlavně filmy pro pamětníky :wink:
1. čer 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky přidám do ankety - je jich moc:
lenkabu: Můj život beze mne jsem viděla fakt síla - moc se mi to líbilo - jen jsem si pořád nemohla vzpomenout jak se to jmenovalo.

No jinak u mě je na prvním míste Mouling Rouge(pouze v původním znění - s dabingem jsem to viděla 10 min a stačilo - nemá to tu sílu)
Další co už tu padly Amelie, útěk z věznice Shausheng(se omluvám nevím jak se to píše), Others, Gotika, 21 gramů,Pianista( nádhernej film, ale už bych se na něj nikdy nedívala - jsem nemhla týden spát), Libertin, Země nikoho.............

A z českých Pelíšky, Jedna ruka netleská, Samotáři,Želary ( suprovej snímek), Kolja a milión dalších

A všechny možný animovaný filmy jako je Shrak, nemo, mravenec Z, Život brouka, Příšerky s.r.o. atd......
1. čer 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si ještě vzpomněla super film byl Síla doteku
1. čer 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa hrooozne pacilo Deja Vu teraz nedavno s Denzel Washington a The Prestige s Christian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johansson... :wink:
1. čer 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa pacil film UMELA INTELIGENCIA... :slight_smile:
1. čer 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrý snímek byl Kult hákového kříže, ale byla to drsňárna
2. čer 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
OLI - BOTA JMENEM MELICHAR - to je film mojho pubertalneho veku, doteraz ked sa nan pozeram, spominam.... :wink:
NO a samozrejme CESKE KOMEDIE - Slunce Seno...., BASNICI, Na samote u lesa, HOMOLKOVCI..
TAkisto nedam dopustit na stare ceske filmy pre pamatniky, kde je aspon trocha lasky.
No jasne mi neda spomenut HRIESNY TANEC, vsak dievcata, kazda chcela byt ako BABY. :wink: :wink: :wink:
NO a este myslim ze NO.1 sú české serialy NEMOCNICA NA KRAJI MESTA a SANITKA. Podla nich som chcela vzdy byt doktorka (ale nie som :frowning2: ). Ale moj sen to je doteraz. :wink: :wink: :wink:
JOJ, toto je super tema, len nechcem zapisat celu stranku.
NO a najsmutnejsi film pre mne je ZELENA MILA. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Já mám ráda spíše horory jako JEEPERS CREEPERS I.II z romantických jako SVATBA MEHO NEJLEPSIHO PRITELE a z českých jako ZITRA TO ROZTOCIME DRAHOUSKU a ze serialu POJISTOVNA STESTI,ULICE,VYMENA MANZELEK,STRACENI a DR.HOUSE Lenča :wink: :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
2. čer 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej a z oblíbených seriálů to jsou určitě Přátelé, Červený trpaslík, Futurama, Simpsnovi, Strážci duší, Četnické Humoresky, Lost(už jsem viděla celý dvě série a kámoš mi má donést už třetí - moc se těším),M.A.S.H.
2. čer 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me zaujal z filmu co mame na DVD urcite Hotel Rwanda, Zlodeji pameti, Pravidla mostarny, miluju Pulp Fiction na ten bych mohla koukat kazdy den :sunglasses: dale nesmim opomenout ani Invazi barbaru, z ceskych luhu a haju jsou to Pelisky a Roman pro zeny a v kine jsem ted byla na Bestiar a chystam se na Vratne lahve.
PS: miluju ankety :wink: :dizzy_face:
2. čer 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak já souhlasím s escada17. The Prestige vážně stojí za to :wink:
2. čer 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cate zienky. velmi na mna zaposobil film Milion dollar baby.... Nemam moc rada americku tvorbu, ale toto bolo dobre. poplakala som si...
2. čer 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
KUKINKA, tvoje ankety su super :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
2. čer 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dendisa: mne sa strasne pacil Before sunrise aj Before sunset.
svetluska: pridavam sa k Milion Dolar baby: tiez si myslim, ze je to mimoriadne kvalitny film, na to ze je americky. V posled. case ma zaujali aj filmy: Vratne lahve a Tajnosti.
Zo serialov som posadnuta Ordinaciou v ruzove zahrade, dokazala by som sa na to pozerat v kuse :grinning:
2. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím jak vy,ale já se teď královsky bavím u Láska nebeská. :grinning: :grinning:
2. čer 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JABJUNKA - hned ako som dopozerala LASKA NEBESKA, tak ze sa s vami podelim o zazitky. Bol to pekny film, naozaj. NO vdaka tymto filmom aspon trochu verim, ze laska este existuje a dokazem mat este rada :wink: .Super. :slight_smile:
2. čer 2007 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek